Vaginální tampón/kulička z čínských bylin, neznáte to?

alisek
26. únor 2014

Slyšela jsem o tomto bylinném tampónu ve tvaru kuličky, který je tvořen je z bylinpodle čínské receptury?
Nezná to některá z vás?
Kde se to dá koupit? Na netu jsem zatím nic nenašla. Viděla jsem to v Samadoma, mluvil otom gynekolog a dost to vychválil.

monunkaaa
26. únor 2014

@alisek A to má například pomáhat preventivně proti zánětům?

jahodnice
26. únor 2014

@alisek zkušenost nemám, taky jsem to viděla včera v Telče,našla jsem na www.pro zdraví.cz,jmenuje se to scarlet

jahodnice
26. únor 2014

@alisek zkušenost nemám, taky jsem to viděla včera v telce,našla jsem na www.pro zdraví.cz,jmenuje se to scarlet

alisek
autor
26. únor 2014

@jahodnice super, asi jsem zdadávala špatný spojení slov. Chci to vyzkoušet.
@monunkaaa ano mělo. http://www.prozdravi.cz/scarlett-bylinna-detoxi...

alisek
autor
26. únor 2014

@monunkaaa
@jahodnice našla jem ho už za 373,- a objednala, tak doufám že pomůže

jahodnice
26. únor 2014

@alisek taky o něm uvažuju

monunkaaa
26. únor 2014

@alisek Tak jsem na to koukala.. Vypadá to zajímavě.. Přeju, aby to moc pomohlo! Napiš mi pak prosím, jaký z toho máš pocit, jestli to zabralo..
Já se narovinu přiznám, že po tom, jakýma šílenýma bolestma jsem si prošla při velmi častých zánětech se trochu bojím čehokoli, co by mělo přijít dovnitř..

alisek
autor
26. únor 2014

@monunkaaa tohle tělísko přímo doporučoval gynekolog, tak se toho moc nebojím a navíc to je na přírodní bázi. No mě trápí "jenom" výtoky, svědění a pálení, ale je to opakováné a léky a chemie prostě nezabrala, tak snad tohle ano. dám vědět, vzala jsem si 3balení na 3měsíční kůru, tak to bude trochu trvat 😉

monunkaaa
27. únor 2014

@alisek Tak to moc přeju, aby to zabralo! 🙂 Vždycky je lepší, když pomůže něco přírodního místo chemie.

jaive
27. čer 2014

Ahojte, já se trápím s gyn. infekcí 4 roky. Střídavě je to chvíli dobré a pak se třeba půl roku nemohu zbavit výtoku a bolesti v podbřišku. Scarlet mi také doporučila molé lékařka, tak jsem hned vyzkoušela. Hned druhý den přestalo bolet v podbřišku, přešel i výtok a zatím se to nevrátilo. Nyní jdu na druhou kúru. Tak jsem zvědavá, jaký bude dlouhodobý efekt. Já zatím doporučuji.

hadriena
7. črc 2014

@jaive Na jak dlouho je jedno tělísko? Jak dlouho má být cca zaveden? Zaujalo mne

jaive
7. črc 2014

V baleni jsou dve teliska. V prvnim cyklu se zavede jedno po menstruaci na 3 dny, pak den pauza, pak druhe na tri dny. To stejne v dalsim cyklu. Ve tretim uz jen jedno telisko na 3 dny a to stejne ve ctvrtem cyklu.

pavlakrajickova
8. čer 2015

holky mám tyto tampony http://www.tcm-liwest.cz/leko/eshop/54-1-Zenske... mám je za 600,- 6 ks kdyby jste měly zájem. A opravdu je můžu doporučit, snažily jsme se o mimi 5 a půl roku a po uzití těchto tamponu, jsem otěhotněla do dvou měsíců a jsem ve 30 tydnu a kamarádka si nechala dát danu a ta jí působyla cysty a díky tamponum ji vždy praskly, takže opravdu vřele doporučuji i proti zánětům a podobně

klaraaa1
30. črc 2015

@pavlakrajickova
Dobrý den Pavlo, chtěla bych se zeptat na vaginální tablety. Píšete, že je můžete sehnat za 600,-. Na internetu jsem našla nejlevnější za 725,-. MOhla bych poprosit o info, kde je koupit za tuto cenu? Děkuji moc! Blahopřeji k otěhotnění 🙂 KLara

pavlakrajickova
30. črc 2015

Dobrý den Klary, muzu vam je poslat postou, mam je doma

majkali
30. črc 2015

Já taky moc doporučuju ty tampony Green world. To co ze mě lezlo byl hnus, ale výtoky zmizely. Na Ebay se dají podobné koupit okolo 300 Kč.

klaraaa1
31. črc 2015

@pavlakrajickova ještě jsem zjistila jednoho prodejce v Praze, tak tam zkusím v pondělí zajít a kdyby to nevyšlo, tak se ozvu. Díky moc 🙂

klaraaa1
31. črc 2015

@pavlakrajickova a ještě jsem se chtěla zeptat, někde píšou, že je potřeba po vyndání kuličky udělat výplach. Je to tak?

pavlakrajickova
31. črc 2015

Jj vyplach se udelat musi

kristynahn
5. srp 2015

Tak já jsem je dostala od své terapeutky TCM, ale sama od sebe bych si asi netroufla je používat, řekla přesně co a jak, kdy je používat a jak potom dělat výplach. Léči i endometriózu a záněty močového měchýře a mě pomohly hodně. A je opravdu dobré se připravit, že z vás půjdou dost divné věci. Když mi to říkala, tak jsem si myslela "jasně, haha", no ale pak jsem se divila..

lenkajakubcova
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
lenkajakubcova
8. říj 2015

Ano, výplach se musí udělat, kupte si v lékárně irigátor. Po vytáhnutí tamponu je potřeba udělat výplach irigátorem (klystýrem) heřmánkovým čajem nebo roztokem ( 1l převařené vody na 1 pl. Lžíci jablečného octu).

lidaferda
16. čer 2017

Ahoj chci se zeptat,už jsem použila bylinné tampony..Ale uz druhy den mě s toho bolí v podbřišku ,vyplach jsem udělala.Měla ste některá také s toho bolesti.Děkuji