Vážné rozhodnutí. Nechat si vzít dělohu s vaječníky?

lucinka_jirackova
22. lis 2011

Ach jo :( Porodila jsem v říjnu 2010. Od té doby se mi zásadně zvětšil výtok... V lednu mi doktorka řekla, že mi testy nevyšly a udělala v dubnu nové. Ty byly v pořádku, ale letos v říjnu jsem byla znovu na testech cytologie a opět nevyšly ☹ Rozhodnutí doktorky znělo : Objednat se do Prahy na centrum onkologie...Dnes jsem tam tedy byla na vyšetření a nebyla jsem moc potěšená... Bylo mi řečeno, že jediná možnost jak se zbavit mých problémů je...vybrat mi vnitřek ☹ Ale prý až budu mít tolik dětí kolik chci, pak už nebude možnost...a já přemýšlím, zda mít ještě jedno dítě a prozatím na to užívat prášky, nebo podstoupit tento zákrok v příštích měsících :(

zabula
22. lis 2011

@lucinka_jirackova je to někdy těžké rozhodování,a o to horší ,že si tak mladá,ale já bych na to ted nešla,tedy pokud to není po zdravotní stránce vážné,jak budou léta přibývat,budeš to brát třeba jinak,a mohlo by tě pak moc mrzet že si to jedno ještě neměla,já bych určitě chtěla ještě dítě,a nešla bych na zákrok,ne v tvém věku 🙂

jameson78
22. lis 2011

@lucinka_jirackova v CGOP se léčím také a výsledky vyšetření nejsou nikdy okamžitě

svija
22. lis 2011

@lucinka_jirackova souhlas se @zabula, taky bych na to teď neměla podstoupit tak závažnou operaci v 18ti. Vem si, že máš ještě skoro celé reprodukční období před sebou a nevíš, co se v průběhu příštích klidně i 15ti let v životě semele. A pokud bych se rozhodla pro zákrok, ještě bych to napřed znovu jinde zkonzultovala,zda je to opravdu nutné, zda není jiná alternativa 😉 .

lucinka_jirackova
autor
23. lis 2011

@zabula, @svija nikdy jsem děti nechtěla, ještě před rokem bych to asi podstoupila okamžitě...ale potom co jsem otěhotněla a narodil se nám krásný chlapeček, jsem si řekla, že když už jsem do toho ,,vlítla,, tak bych chtěla ještě jedno (nejlépe holčičku)...takže pokud to nebude za 14 dní akutní,tak to budu dále řešit až za pár let 🙂

@jameson78 já vím...jen cituji co mi řekl doktor předběžně, než bude mít přesnější výsledky...

svija
23. lis 2011

@lucinka_jirackova - tak držím palce, ať tě aspoň přednějšími výsledky potěší 🙂 . A do té holčičky bych za pár let určitě šla 😉 .

lucinka_jirackova
autor
23. lis 2011

@svija děkuju 🙂 snad mi neřeknou nic jiného než teď 🙂 jj moc bych tu holčičku chtěla 🙂