Ve 22tt mám při ležení na boku pocit pálení kyčlí

snova84
6. led 2014

Ahoj, jsem 22tt a mám při ležení na boku hroznej pocit pálení kolem kyčlí, neni to bolest kloubu,spíš pálení ve svalu. Máte s tím někdo zkušenost? Je to takové těžko popsatelné 🙂 . Díky za odpovědi.

nesticka
6. led 2014

vím přesně co myslíš 🙂 Mám od narození luxaci kyčlí a v těhotenství jsem si dost protrpěla v bolestech kdy mě to bolelo střídavě na levé a na pravé straně od až ke koleni 😒 To pálení mám až teď po porodu, nemůžu ležet na boku, absolutní horor když v noci kojím malou 🙄 U mě s tím nic moc dělat nejde když kojím a když jsem v těhu šla s bolestmi na ortopedii tak mi bylo řečeno to samé kvůli graviditě.. (RTG, léky apod. nepřichází v úvahu)... 😖

martina_jemelkova
8. led 2014

ahoj holky, mám úplně stejné pocity, jsem ve 22.týdnu a pálení kyčlí mě trápí taky, takže je to asi normální

snova84
autor
13. led 2014

Ahoj, tak když to čtu, jsem klidnější. Asi to k tomu vážně patří, je pravda, že už to trochu povolilo a i jsem si na to zvykla. Díky za odpověď 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru