Velmi citlivé bradavky, bolest vaječníku, testy negativní

petula91
20. lis 2014

Ahoj kočky, mám takový zmatek v hlavě. Brala jsem Utrogestan na úpravu cyklu (abych to co nejdřív dostala a mohla nasadit Clostilbegyt), ale ani týden po vysazení MS nedorazila. Nicméně začaly bolesti levého vaječníku a šíleně citlivé bradavky - nemůžu si na ně ani sahnout. Dělala jsem si jeden test a když byl negativní, volal jsem doktorce a dorazila tam. Taktéž jí to přišlo hodně divný, že MS nikde a test negativní a k tomu ty bradavky. Ještě jsem si dělala jeden v ordinaci takže dva testy v po sobě jdoucích dnech. Negativní. A tak mi píchla Agolutin (opět) na vyvolání.
Dnes ráno jsem měla šílené bolesti přesně jako když dostanu MS, ale asi po 10ti minutách to ustalo a zase nic... Je mi jasné, že musím ted čekat jestli MS do 14ti dnů přijde nebo ne, ale přesto, nemohla bych být těhotná? Máte někdo takové zkušenosti? 🙂

belleelle
20. lis 2014

@petula91 rozházené hormony ☹

petula91
autor
20. lis 2014

Taky si to myslím, ale víš jak je to.. naděje umírá poslední 🙂.
Jen mě zajímalo jestli s tím má někdo zkušenosti.

nonacek
20. lis 2014

@petula91 ano můžeš byt tehotna a nemusíš 😩 odpovědět na tvou otázku muže pouze čas a gynekolog.❤

nonacek
20. lis 2014

@petula91 ale slyšela jsem často ze ženska nedostala MS a tt negatyvni. tak zašli na gindu. a dostali nějakou injekci na vyvolání MS a 10 dni MS nikde tt pozitivní.😉

kasparka1
20. lis 2014

já jsem to takhle měla když jsem měla cystu na vaječníku. ale jestli ti delal utz tak to určo vyloučil .

petula91
autor
20. lis 2014

Právě, ultrazvuk jsem měla

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru