Vředy? Nebo plyny?

martinatrg
30. srp 2020

Ahoj, prosím vás o radu.
Už pár týdnů trpím zvýšenou plynatostí, cítím se nafoukla. Občas mě pícha lehce pod levym zebrem, ale spíše je to nepříjemné a stane se mi to občas. Můžou to být plyny? Nebo něco horšího? Na internetu jsem se docetla spoustu věcí. Jako vredy a tak. Ale je mi teprve 18 let. Prosím tedy o radu, jsem z toho hodně vynervovana. Obecně jsem stresar z takových věci
Stolici mám normální a večer spím taky klidně.

elencze
30. srp 2020

Upřímně, asi zaražené prdy. Ono to někdy bolí pod žebrem tak, že si člověk myslí, že má infarkt. A na internetu si diagnózy nečti, to člověk má vždycky vše, co čte 😉

martinatrg
autor
30. srp 2020

@elencze Díky za odpověd 😊
No právě že to ani není bolest, že bych to nemohla vydržet, vzít si prášek. Bolest ani ne, jen je to nepříjemné. Tak jsem si říkala, že by to nemělo být nic vážného, no jenže pak jsem se dočetla že vredy můžou být někdy bezpriznakove
Achjo, je to hrozný Ten internet 😅
Spíš jsem prostě nafoukla, vždycky po jídle. Tak nevím

amazonkajanik
31. srp 2020

@martinatrg zkus espumisan a uvidíš 😉 mě když viděl prvně chlap,jak se kroutím u zarazenych větrů ,tak mě chtěl brát na pohotovost,páč si myslel,že mi je něco hrozného 😂 já v tu chvíli nevěděla,jestli se smát,nebo brečet bolestí. Když mě to fakt chytne,srovnala bych to s ledvinovou kolikou 😣