Vypadávaly vám vlasy po porodu?

1veronika111
5. led 2014

Ahoj,chtěla bych se zepta,zda-li nějaké mamince vypadávájí vlasy po porodu.
A jestli jste některá používala nějaké produkty a pomohlo/nepomohlo.
Předem děkuji za rady..🙂

matfyz
5. led 2014

Padaji a dost...uz si zase pripadam jak Rakosnicek s tremi chlupy na hlave...pripravky mi nepomohly ani u prvniho syna...jedine,co to chce je cas😢

vespinka
5. led 2014

Mi vypadávaly vlasy strašně! Pomohl čas, používala jsem Biosil plus, myslím, že taky pomohl. Šetrně zacházet s vlasy- příroní šamp. a kond., nechat volně uschnout, nefénovat.... Už je to dobrý a dorůstají 🙂

kytkakvete
5. led 2014

musela jsem z vlasů po zadek na mikádo 😠 , nic nepomohlo, až čas

1veronika111
autor
5. led 2014

kytkakvete: jeee tak to je mě upřímně líto..

1veronika111
autor
5. led 2014

Mě také ale to už je příšerné,ještě já chytrá si nechala udělat trvalou..takže to byl také konec..tedˇ abych se někde učesala bez smetáku a lopatky to prostě nejde..:(

berynka
5. led 2014

padaly od 2. do 7. měsíce, nic jsem s tím nedělala, jen se nechala trochu víc ostříhat 😉

renca_hanych
5. led 2014

@1veronika111 mě u obou synů, pomohlo přistřihnutí vlasů, méně často je mýt a užívání Biosilu Plus a šampon na vlasy Plantur 39, ale myslím že postačí obyčejný kopřivový nebo březový, zkrátka nějaký přírodní 😉 mě už rostou podrosty 😉 chce to čas 😔 😉

1veronika111
autor
5. led 2014

Vždyť už jsou to 3 roky.Proto se ptám na nějaké produkty..ale děkuji za odpovědi..🙂

kytkakvete
5. led 2014

@1veronika111 pokud ti padají vlasy ve velkém množství tak dlouho už bych raději šla k dermatologovi

1veronika111
autor
6. led 2014

To nebylo myšlené jako 3 roky,že mě padají vlasy,ale 3 roky od porodu..🙂

kytkakvete
6. led 2014

@1veronika111 každopádně bych šla pokud to bude dlouhodobější, tzv. delší jak 3 měsíce, přibližně dvakrát do roka se intenzita vypadávání zvětšuje, asi línání 😀 ,

andrejka1982
12. led 2014

Mému tchánovi doktorka doporučila potírat pokožku hlavy meruňkovicí. Zní to divně, ale jemu se vypadávání zastavilo. Já jsem tři měsíce po porodu a asi tak před 14 dny mi začaly padat chomáče vlasů, tak to teď taky zkouším. Zatím potírám dva dny, takže výsledky ještě nejsou, ale snad se dostaví 🙂

hojda
12. led 2014

Padání vlasů zastaví jen podlaha, to funguje na 100% 😀 😀 😀

raduuskaa
8. srp 2014

Mě taky po porodu začaly padat vlasy, né nějak přehnaně, ale určitě mnohem víc než před porodem, zkoušela jsem plno vitamínů, ale od zinku, přes Biosil, ale nejvíce mi stejně pomohl konopný šampon z Cannadermu – Capillus s kofeinem, vyzkoušej a uvidíš, třeba ti taky pomůže.

zyoma
8. srp 2014

Ahoj, bohužel neporadim, protože mě ani doktoři nepomohli, a to bydlim v Praze. Už před těhotenstvím jsem začala řešit, když jsem si všimla že mi nějak hodně padaji vlasy, ale nevsimla jsem si toho hned, protože mě dřív trochu naopak trapilo, že jsem je měla až moc husté. Kožní mi zkusila dát nějakou vodicku, planur 69 sampon a prala jsem doplnek stravy 3 mesice. Nic z toho mi nepomohlo!
Pak jsem nečekaně otěhotněla, během těhotenství mi vlasy skoro nepadali a ja byla nadšená.Co ale přišlo 4 měsíce po porodu, jsem nečekala. Vlasy mi padali tak, že jsem skoro po každém umyti hlavy ucpala vanu. Navíc nechapu z čeho mě začala hodně svedet hlava. Obešla jsem několik doktorů, nikdo neví co se mnou, fakt paráda! Jen na mě zkoušeli různé léky, jestli něco nezabere...
Nakonec už je to 2 roky od porodu, vlasy mi padají méně, ale co je nejhorší, nerostou mi nové! Jsem tak vypelichana, že si nemůžu dovolit udělat patku uprostřed, tam je nejméně vlasu a už se mi leskne i pokožka hlavy. A bohužel svědění nepreslo. Musím používat šampon pro citlivou pokozku a myt obden.
Už jsem unavená to řešit a nebaví mě běhání po doktorech.
Ale budu ráda, jestli mi někdo pořadí nějakého kožaře- fakt odbornika.
Chci druhé dítě, ale bojim se, že po druhém porodu budu zrala na paruku ☹

alcar
8. srp 2014

Mne začaly padat asi po 3 měsících od porodu. Úplné chomáče. Jak jsem si v těhotenství hověla, že mi vlasy krásně zhoustly, tak teď mi zas všechny vypadly. Brala jsem vitamíny pro kojící matky, ale do 14 dnů se mi malá osypala, tak to přičítám tomu. Tak už zas neberu nic a neřeším to. Manžel je smířený s tím, že bude mít doma plešatici. Akorát mě štve, že ráno nacházím své pačesy v dceřině postýlce a ne jednou už je měla i v puse. 😖

marrei
8. srp 2014

Me nejvíc zabraly tablety Panthenolu 🙂 Jak na vlasy, tak na nehty.