Vyšetření po šestinedělí, doktor jen prohmatal břicho

samcuska
25. dub 2013

Prosim prosim o vase nazory...Vcera jsem byla na kontrole po sestinedeli...Jelikoz mam vytok a svedeni,dr.mi pouze predepsal leky a neudelal mi klasickou prohlidku jako stery z cipku.Jen mi prohlamatal bricho,jestli se deloha zavinula.Je to normalni po porodu?Zda se mi,ze u prvniho mi delal normalne komplet prohlidku se vsim vsudy.Muze to byt tim,ze mam paleni a svedeni a ze to chce nejdrive polecit??Bylo mi blbe se jej ptat na stery,on musi vedet co a jak.Je to prece gynekolog a porodnik!!!Verim mu,ale mam i strach,aby neco nezanedbal.Pokud mate neco podobneho prosim o vas nazor.Diky vsem. 😉 🙂

ladyduchess
25. dub 2013

Také mi dr jen prohmatala břicho a použila zrcátko, žádné stěry nedělala.

samcuska
autor
25. dub 2013

No on nepouzil ani zrcatko,nebot to tam mam podrazdene od te infekce a jen rekl KO za 4mesice...A kdy se tedy delaji stery? Uff,zbytecne asi stresuju,jsem strasna... 😀

drrregy
25. dub 2013

Ahoj, i já mám za sebou prohlídku po 6-tinedělí, byla to opravdu poctivá prohlídka, prohmatal břicho, udělal stěr a ještě ultrazvuk....myslím že poctivé vyšetření. Ale třeba on ví, proč to tak udělal-těžko říct, nejsme doktoři. Třeba to provede příště🙂

betysek
26. dub 2013

Byla jsem na prohlídce po šestinedělí vloni v létě. Prohatal břicho, udělal ultrazvk, ale stěry nedělal. Řekl, že mám přijít v lednu, nakonec jsem byla až minulý týden. Byla to klasická preventivní prohlídka - utz, stěry (byly to stěry vlastně po 2 letech). Po prvním těhu mi jiný doktor dělal stěry a prohlídce po šestinělí, asi záleží na doktorovi...