Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Výsledky očního. Umí někdo přeložit?

nikoulinka
16. únor 2020

Ahoj holky 🙂
Po roce jsem se konečně dokopala k očnímu. U nás hlavně nějakého volného sehnat, je umění. Nicméně, doktorka nebyla skoro vůbec sdílná a tak vůbec nevím. Strejda Google mi taky neporadil. Dokážete, prosím, některá prelouskat? Deeekuji

neomenia
16. únor 2020

Možná by poradila @loc?

snahnah
16. únor 2020

První 2 řádky korekce do brýlí, 3.,4.nitrooční tlak,ten je na horní hranici, 5. Centrální tloušťka rohovky, průměr je 550, 6. Hodnoty naměřené autorefraktometrem.

loc
17. únor 2020

@nikoulinka ano, to nahore je videni do dalky bez bryli a s brylema na prave a leve oko zvlast, vychazi tam lehka dalekozrakost a astigmatismus, urcite by to chtelo nosit bryle kvuli astigmatismu. Pak NT je nitroocni tlak, presne tak, hranicni (norma do tech 22) a CCT je centralni tloustka rohovky, ta se meri hlavne kvuli tlaku, cim je vyssi, tim muze nitroocni tlak vychazet vyssi, tady by byl skutecny tlak nizsi tak o 1 torr.

nikoulinka
autor
18. únor 2020

Děkuji moc holky. Ono jak jsem psala v úvodu. Mudr moc sdílná nebyla. O brýlích nepadlo ani slovo, ani o žádné další "vadě". Objednala mě jen na další vyšetření. Takže nejspíše to bude řešit všechno pak.

Sem začni psát odpověď...

Odešli