Výtok jako v těhotenství, ale těhotná asi nejsem

luccii
16. črc 2012

Měl to někdo? Chráníme se, takže pochybuju, že jsem těhotná. Mám to už skoro 2 měsíce, zánět to určitě není, ten dokážu poznat. Musím si několikrát denně měnit kalhotky. Nechce se mi věřit, že by to byla jen hormonální změna před obnovením menstruace, kterou ještě nemám (po prvním porodu jsem ji dostala až po roce). Díky za názory.

luthien.k
16. črc 2012

@luccii můj názor je ten, že bych se být Tebou nechala pro klid duše vyšetřit gynekologem 😉

luccii
autor
17. črc 2012

@luthien.k ja vím, ale když to není zánět, tak se mi tam nechce... já bych tam šla jen v případě těhotenství, které bych sice brala, ale ne tak brzo, jinak by nás trefilo 😉 teda manžela by trefilo v každém případě, on horkotěžko zvládá ty naše dva rarášky a o dalším nechce slyšet 😅

medria
17. črc 2012

přikláním se ke stejnému názoru, zajdi si na gyndu a budeš mít jasno, ono výtok nemusí znamenat jen zánět, ale taky řadu dalších věcí, některé i docela vážné !!! a pokud jsi těhotná, tak dřív nebo později se to stejně dozvíš a lepší vědět, že je vše v pořádku ne? 😉

luthien.k
18. črc 2012

@luccii nevím, kde bereš jistotu, že to není zánět, zánětů je celá řada a gyn. problémů a diagnóz taky a tady v diskuzi to opravdu nevyřešíš.

luccii
autor
18. črc 2012

@luthien.k no taky jsem si uvedomila, ze zakladani teto diskuze je zbytecnost... doslo mi, ze jsem chtela slyset nazor nekoho, ze by to mohlo byt tehotenstvi... jsem asi blazen, male deti, ja neustale nevyspala a presto si to preju...

luthien.k
18. črc 2012

@luccii 😉 Na to jsou těhu testy 😀