Wartner na bradavice. Je na 12 bradavic, nebo víc?

jaynee
17. črc 2009

Ahoj, vím, že téma o bradavicích už tu někde je, ale já se chci zeptat, jestli máte někdo zkušenosti přímo s tímhle výrobkem Wartner. V televizi jsou teď na to pořád reklamy, ale mě se moc nezdá, že by to fakt tak jednoduše a spolehlivě fungovalo... Je to drahé, proto se mi nechce experimentovat. A pak jsem taky četla, že je to na 12 aplikací - znamená to přesně 12 bradavic, nebo se to dá použít na víc? Díky za rady.

lucija
17. črc 2009

Ahoj, o tomhle přípravku jsem neslyšela, ale já si vyléčila bradavici přímo tou rostlinkou bradavičníkem, a po bradavici ani památky 😉

pipisek
17. črc 2009

Ahoj, fakt to funguje 🙂
Dcera (v době aplikace 10 let) měla velkou asi 1cm v průměru na chodidle, zřejmě z plavání se školou. Bradavice hodně rychle rostla, byla to taková ta vnitřní, co nevystupuje, ale má černé tečky. Koupila jsem Wartner na nohy (je totiž i na ruce), je drahý asi 600,-, ale dostat dceru dobrovolně k dr. na vypálení by bylo nemožné, vzhledem k tomu, že jí už nejde nakecat, že to nebolí 😀 a vzhledem k tomu, že jí snad 20x píchali ucho, takže dr. nesnáší 😒
Aplikovala jsem jí to 3x, mezi aplikacemi byla 14 denní pauza, po aplikaci nebyl ani puchýř, nic...po těchprvních dvou aplikacích byla bradavice pořád stejná, ani nerostla, ani se nezmenšovala, jen dcera říkala, že v bradavici občas píchá a štípe. A po třetí aplikaci se začala zmenšovat až za cca 14 dní najednou nebyla. Je to rok a nemá tam nic, ani náznak toho, že by měkdy v tom místě měla bradavici.
Jinak ...je to sprej a k tomu 12 takových molitanových "špuntů" a plastový "trn". Na trn nasadíš ten molitan a celé se to zapíchne na určenou dobu (pár vteřin) do toho spreje a ten molitan si nasaje dusík. Okamžitě se přiloží na určenou dobu (podle velikosti asi 2O-4O vteřin) na bradavici.
Já jsem vypotřebovala 4 aplikátory, na každou aplikaci jsem brala nový, a když bradavice zmizela, tak jsem Wartner za polovinu prodala kamarádce pro dceru. Její dcera měla velikánskou bradavici, spíš shluk malých bradavic na ukazováčku, ovál asi 1x0.5 cm a má to skoro pryč.
Takže já za sebe doporučuju, když si vzpomenu, jak mi v nemocnici Na Františku před 11 lety vyndavali bradavici na noze 😠 chodila jsem 2x na převaz a nemohla došlápnout na nohu 🙄 ...tak tohle je paráda. Jestli se rozhoupeš a koupíš si to, dej pak vědět, jak ti to pomohlo. A pokud máš ještě nějaký dotaz, ráda odpovím !

power700
17. črc 2009

Ahoj, já jsem si kdysi koupila v lékárně Bradavičník, je to asi 5 let, tehdy stál 180 Kč, malá lahvička, což bylo docela dost. Nevím ale, jestli je to ten samý, co prodávají teď. Tam ten mi pomohl, jen se to potíralo a zalepilo a bradavička se sama vyloupla a vypadla. Takže supr, pomohl.. 😉

pipisek
17. črc 2009

power700
teď je ve spreji, ale pomáhá taky 😉

lenkabu
17. črc 2009

Já myslela že je to diskuse o Paroubkovi 😅

lucija
17. črc 2009

Leni 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jaynee
autor
17. črc 2009

pipisek, díky!

pipisek
27. črc 2009

není zač a dej vědět, jak jsi dopadla !

kuki25
9. bře 2018

@pipisek mám také velkou takže myslíte že by to mělo pomoct taky nechci na kožní z lékařů mám vytr takže myslíte že by to mohlo záhubyt i velkou bradavici už hlubokou děkuji za odpoved