Wellness hotel do 200 km od Prahy. Máte tip?

morusa
15. kvě 2008

Ahojte holky,

máte nějaký tip na wellness hotel? Chceme jet na dámský víkend a rádi bychom i na masáže, manikůru atd, prostě si to pořádně užít. No a další požadavek je ,aby to bylo tak do 200km max od Prahy...Díky za jakýkoliv tip, pokud prověřený ,tak tím lépe. 😉

ronie
15. kvě 2008

jo koupili sme s bráchou našim poukaz sem:
http://www.hotel-krkonose.cz/

a moc si to užili rozhodně doporučuju 😉

kristi
15. kvě 2008

ha, hledaaaaaam uz dlouho a nic, tak ti preju,at najdete neco super....moc se mi ale libily Tereziiny laznicky, ale to je az dooole u hranic...

consti
15. kvě 2008

Znááám!!!Jmenuje se to spa hotel Felicitas a je v Poděbradech. Je t 4* hotel, fakt krása, luxus, super restaurace, vše v hotelu. Nahoře je kavárnička a sauna, pára, vířivka, kadeřnice, v patrech pokoje a v jednom balneo centrum, masáže, koupele, maníkůra...A tak bych mohla pokračovat. V hotelu je i bazén a vířivka, pro hotelové hosty v určitých termínech zdarma (denně tak 2-3 hodiny, o víkendech víc). No prostě paráda!!Já tam byla s manželem na welnes týdnu minulý rok a asi před 14 dny na dámské jízdě na welnes prodlouženém víkendu(mají ale i beauty víkend 😉 ) a nikdy jsem si tak neodpočinula 😉 . Doporučuji 😵 !!

berynka
15. kvě 2008

Podívejte se na www.hotelpraha.cz na "balíčky". Zrovna jsem tam psala a velice ochotně mi odpověděli 🙂 . Nevím teda, jestli to splňuje podmínku těch 200km, ale do Krušných hor se to dá celkem slušně ujet 😉 .

nikka.vo
15. kvě 2008

Luci, o Velvetě, jak hodila odkaz Ronie jsem ti říkala, nám se tam líbilo ještě před tím, než tam udělali ty římské lázně 😵 , tak teď to tam bude super. Dole je příjemná restaurace a bar, na vínečko jak dělený 😎 😅

Ale asi by bylo dobrý hodit sem i max. cenu za noc, co jste ochotné dát, myslim že jinak je spousta super wellnes hotýlků 😵 , jen ty ceny 😖 Řekni price a já ti sem naházim takových hotelů 😀

nikka.vo
15. kvě 2008

koukala jsem na ten hotel Felicitas a vypadá super... jen mi vysvětlete pojem - cena je uvedená za pokoj

Koukala jsem na dvoulůžkáč, takže dva lidi zaplatí tuhle cenu? Nebo každý zvlášť, nebo jak je to? Protože někde je napsáno za osobu, jinde za pokoj. A pokud by to bylo za pokoj, tak to je mazec cena - to jde 😵

aponchie
15. kvě 2008

ja bych jela i do Luhacovic..trosku dal od Prahy chapu,ale ja to mam blizko 😀

morusa
autor
15. kvě 2008

Tak lázně Felicitas bylo první,kam jsme chtěli jet, dokonce též doporučováno
a prověřeno známou, bohužel plně obsazeno, pak jsme volali asi do milionu dalších hotelů a vše beznadějně obsazené.. 😒

Pak jsme našli ještě něco v Lázně Bělehrad, ale to už mi přišlo takový moc důchodcovský, jako chceme si odpočinout ,ale zas bychom rádi večer vyrazili do baru a v hotelu nebyli nejmladší 😀 prostě najít něco ,kde si odpočineme ,ale zároveň budem mít kam vypadnout na drink a véču...

morusa
autor
15. kvě 2008

TAk ted jsem volala do té Velvety a trošku mě teda odradilo, že mi paní řekla,že recepce funguje jen do půl deváté a že si mám zavolat až ráno..... 😖

consti
19. kvě 2008

nikka no my platili kolem 7000 za týden a tento rok nějak 3700 za osobu za 4 dny. Ale obojí bylo mimo sezonu, takže tak. A volno měli bez problémů, objednávali jsme to teda asi cca měsíc a půl dopředu, ale to byla jen předběžná rezervace, jinak jsme vše platili až když jsme odjížděli 😉 😵 . Bylo to tam fakt super a ta cena, pokud tam jedeš na nějaký ten program vychází cca na 1200 na osobu a na noc s polopenzí a procedurami, což je podle mě super 😉 😵 ...