Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Zalehlé ucho a bolest, na ORL nic nezjistili

zutinka
16. čer 2018

Holky,je mozne aby mela zalehle ucho a bolelo jen ze stresu?Dnes mi tohle rekl dr na ORL.Ze ucho je v poradku.At se nestresuji!!!Tak jsem si na ORL prisla jak idiot!

nikolab20
16. čer 2018

Mám to dost podobně. Už více jak rok chodím po doktorech se zalehlym uchem a občasnými bolestmi hlavy a uši. Podstoupila jsem rehabilitace, EEG, emg, magnetickou rezonanci, rentgen páteře, masáže, na ORL jsem byla asi 4x a vše je údajně v pořádku, ale ucho zaléha stále tak už to mám nejspíš ze stresu nebo fakt nevím. Mě lékař řekl, že snad jedině tím, že mám lehce nesouměrný čelistní kloub tak možná je to tím

zutinka
autor
16. čer 2018

@nikolab20 prosim tě blba otázka?Na jake strane spíš kdyz mas zalehle ucho?Já mam problem usnout!Mám v uchu tlak!Jak je to možné to mít že stresu?Já si případní v klidu!

xkalisto
16. čer 2018

Může to být problém úplně mimo ucho jako takové. Bývá buď od krku a páteře nebo to taky může být od čelistního kloubu to pak zubař a případně stomtochirurg řeší. Mě zubař přímo řekl že mám trochu rozjetém kloub tak že to může být z toho.

Já to mívám akorát přechodně tak jsem si prostě zvykla, s doktorem to řeším jenom občas.

nikolab20
17. čer 2018

@zutinka spím na levé straně a mám zalehle pravé ucho. Je pravda, že mám problém u s krční páteří. Takže nejspíš je to jedno s druhým, už jsem to tak nějak přestala řešit. Já jsem si taky připadám v klidu, ale je to nejspíš nějaký vnitřní stres nebo obavy co to může znamenat.

nikolab20
17. čer 2018

@xkalisto mě praktik řekl, že ten kloub se nijak neléčí, že maximálně můžu brát léky na klouby od revmatologa . Například condrosulf

Sem začni psát odpověď...

Odešli