Žaludeční vředy, máte zkušenost?

mistrulka
13. led 2013

Ahoj,asi mám blbou otázku,ale nemáte někdo zkušenost s žaludečníma vředama?Posledních měsíc mě to chytá většinou po ránu,když se nestíhám najíst,ale není to takový kručení v břiše jak když mám hlad,to je fakt tupá bolest v oblasti žaludku,studenej pot,.. Kdyřž se najím tak to za chvíli přejde,ale někdy je to fakt mazec.....neporadíte někdo 😒

pinkpet
22. led 2013

@mistrulka Poradím...zajdi si na gastroentrologii...já jsem měla dva roky problémy, všichni to házeli na psychiku....pak jsem si na vlastní žádost zašla na gastro, tam mi strčili hadici do krku a zjistili chronickou gastritidu a helicobakterovou infekci. Teď jsem po léčbe dvojkombinací atb a za měsíc jdu na další gastroskopii a snad to bude v pořádku. Ale psychika velkou roli též hraje, tojo. Obávám se, že bez doktora to nepůjde. Hodně štěstí!

andryandy
24. čer 2015

@mistrulka Ahoj, na žaludeční vředy zkus certifikovaný novozélandsky manukový med MGO s prokazatelnými antibakteriálními účinky. Likviduje bakterii Helicobacter pylori, která je původcem žaludečních vředů. Na tento med čtu samou chválu a hodně pozitivních recenzi. Je poměrně drahý, ale hlavně pomáhá.

konidana
23. lis 2015

@pinkpet ráda bych se zeptala jak to je s tou chronickou gastritidou? Lze úplně vyléčit? co ti nejvíce pomohlo? Jak se to zlepšuje? Manželovi ji zjistili před rokem (měl problémy léta, ale až letos začátkem tohoto roku šel k lékaři) bere léky, a s životosprávou udělal akorát to , že přestal pít kafe.. On se se mnou o své nemoci a stavech odmítá bavit, tak bych ráda něco zjistila od tebe. Děkuji moc (klidně do IP)