Zánět ledvin. Neměl to někto stejně?

neznama09
28. led 2021

Ahoj holky, v neděli v půl 1 ráno mě chytl močák, byla to hrůza, nemohla jsem spát nic, druhý den to bylo trochu lepší, ale opět někdy ve 12H v noci mě chytli už i ledviny, no byla to hrůza, horečky a ty bolesti nikomu nepřeju, tak jsem v úterý šla k doktorovi, ten mi řekl že mám zánět ledvin a močáku, předepsal mi antibiotika, hned jsem si vzala jeden večer v úterý, ve středu mě třeštila šíleně hlava a to trvá až do dnes, ale dnes ráno mě začaly bolet ledviny, hrozná bolest, nevím co s tím, doktor už tu není a bude tam až zítra ráno, tak nevím zda jet na pohotovost nebo počkat, ale bolest je to šílena a nemůžu skoro ani ležet... Neměl to někdo stejně prosím? Děkuji❤️

maaaadlaaaaa
28. led 2021

@neznama09 Pohotovost, třeba ti předepíší jiná ATB. Řešila bych to hned a nečekala až začneš močit krev.

neznama09
autor
28. led 2021

@maaaadlaaaaa Zkusím si tam zajet no, protože další noc bych asi nedala :/

kajacob
28. led 2021

@neznama09 lepší si zajet , dají antibiotika v kapačce nebo silnější . Měla jsem několikrát i s krví v moči . Mnohokrát jsem zvládla doma jen s ATB , ale pořádně zabraly až 3 den , pak jsem zažila i hospitalizaci a to jsem měla ATB v kapačce + zavodňovací a bylo mi líp hned druhý den ☺️

neznama09
autor
29. led 2021

@kajacob Děkuji 🌸

neznama09
autor
29. led 2021

@maaaadlaaaaa Tak mě dnes pak doktor poslal na sono břicha, sice nevím co mi tam zjisti, když mě bolí hrozně ledviny, ale tak uvidíme 🤷‍♀️

moly001
29. led 2021

@neznama09 když se dělá ultrazvuk břicha, tak samozřejmě i ledvin😁

marketanova
12. únor 2021

Tak na ledviny pravidelně doplňky stravy, čaj vřes a taky brusinky v hodně velkém množství.

peterax
18. únor 2021

Ahoj, v případě že jsi měla i zánět ledvin, je to buď znečištěním organizmu, nebo slabou imunitou, přičemž příčinou slabé imunity je opět znečištění a toxické prostředí v organizmu.
Při špatném prostředí v organizmu dochází k podvyživení buněk (jakýchkoli) a následně se zde velmi dobře šíří různé bakterie, viry, patogeny a další, kteří pak napadají přímo buňky nebo tkáně a výsledek jsou různé záněty určitých orgánů, často i různá chronická onemocnění, ale to už jsou pouze rozdílné symptomy stejné příčiny.
Osobně doufám, že už je vše v pořádku a cítíš se zase dobře, ale i tak bych doporučil, projít určitou očistou organizmu, protože jinak se tyto následky můžou vracet, někdy i v jiných formách.
Pokud tě to zajímá, můžeme se o tom klidně pobavit. Osobně se tím poměrně hodně zabývám, mám s tím zkušenosti a jsem součástí firmy, která řeší podobné problémy. Můžeme se klidně případně spojit na fb nebo přes email. Rád ti s tím pomůžu, pokud máš samozřejmě zájem. 🙂

neznama09
autor
19. únor 2021

@peterax Ahoj, klidně, budu ráda za každou radu😊

misana155
30. kvě 2021

Muzu se zeptat jak to dopadlo? Taky zrovna resim.. Vcera ráno me zacalo pobolivat vlevo v zadech a boli to az do vajecniku a sem tam do trisel. Sem tam zimnice, unava, nejsem ve sve kuzi. Co se tyka močení je vse ok, jen me sem tam pri curani pichne v podbrisku. Nedavno jsem mela zanet delozniho cipku a po vyleceni jsem jeste dostala 3denni ATB na celkove preleceni. Jenze ty maji zabirat i na mocove cesty, takze mam podezření na ledviny. Nemela jste to tak nektera? Jsem uplne bez teplot. Zitra chci volat Dr ale nechci byt za hypochondra 🤣