Zánět močového měchýře a mimoděložní těhotenství. Mohlo to mít souvislost?

28. únor 2021

Ahoj,
V létě jsem prodělala mimoděložní těhotenství. Ten měsíc co jsem otěhotněla, zhruba 1-2 dpo jsem dostala zánět močáku. Myslíte že to spolu mohlo mít něco společného? Jako že by ten zánět způsobil to mimoděložní těhu? Nikdo z doktorů mi na to nic neřekl, ale oni mi celkově nic neřekli

terka80
1. bře 2021

to stejne se me stalo po ivf zanet mocaku a mimodelozni teh.tehdy mi k tomu doktori nic nerekly ale do tedka verim ze to melo souvislost

anakolut
1. bře 2021

To je zajímavé. Nikdy mě nenapadlo, jestli mé mimoděložní těhotenství mohlo souviset se záněty močáku. Nepamatuji si, jestli jsem ho tenkrát měla, ale za život jsem ho měla tak třicetkrát.

autor
1. bře 2021

taky trpím na záněty močáku, ale mám ho tak 1x do roka. Teď se to krylo s těhu, ale vím že některé ženy mají zánět močáku jako příznak těhotenství (mám v rodině). Ale vím že mimoděložní může způsobit právě nějaký zánět, jen si nejsem jistá jestli zánět močáku.

@terka80 tak teď tomu věřím ještě víc, že by to mohlo být tím

marketanova
11. bře 2021

Dobrý večer, já vždy užívám kanadské brusinky v tabletkách. co vy?

autor
11. bře 2021

@marketanova já vždy max urologický čaj, ale vždy si musím běžet pro antibiotika, protože dříve nebo později čůrám krev..
Při tom posledním zánětu, po kterém bylo to mimoděložní to navíc bylo extrémně rychlé. Dopoledne jsem začala víc chodit na záchod, začalo to pálit a bolet a už odpoledne jsem jela na pohotovost protože jsem čůrala krev....

Ale ty brusinky v tabletách už jsem viděla. Pomáhá to??