Zánět průdušek a kašel

kaneshiro
7. říj 2018

Dobré ráno, většinou v tuhle ranní hodinu spím, ale opět mě probudil nepříjemný záchvat kašle. Minulou sobotu mě začala bolet urputně hlava, měla jsem plný nos a bolelo mě v krku, v neděli jsrm nebyla schopná vstát z postele, jediné, co jsem pozřela byl džus. V pondělí jsem byla u doktorky, mám zánět průdušek, nasadila mi antibiotika Augmentin po 12 hodinách, Erdomed na kašel, kapky do nosu. Rýmu už nemám, cítím se lépe, ale pořád mě trápí záchvaty kašle, kdy mě začne šimrat v krku a kašlu v kuse i v noci, je to hodně nepříjemné. V neděli a v pondělí jsem kašlala tak až jsem se z toho pozvracela, což se mi nikdy předtím nestalo. Zítra jdu na kontrolu a děsím se, co mi doktorka řekne

hanasedla
7. říj 2018

@kaneshiro Zkusila bych nejaky sirup, to skrabani ti ocividne vyvolava ty zachvaty kasle, tak bych zvolila nejaky sirup co ti nebude drazdit krk a uvolni ho.

priefi
7. říj 2018

@kaneshiro mi pomahaly na tyto stavy salvejove pastylky. Kdyz tak zkus i nejaky sirup na drazdivy kasel, pripadne zkus lichorerisnici a hlavne vyhybej se oriskum, cokolade, kokosu a dalsim rozdrazdujicim vecem. Drzim pesti, at to brzy ustane. Mimochodem, problem muze byt i v tech tbl.na kasel

klea81
7. říj 2018

Čaj z květů černého bezu.

cuuza
8. říj 2018

Kašel se často mění, na suchý jsou jiné léky než na hlenovity. Zkuste jiné kapky.

kaneshiro
autor
8. říj 2018

@hanasedla
@priefi
@klea81
@cuuza moc vám děkuji za odpovědi.
Dnes u doktorky jsem měla průdušky i nosohltan čisté, divila se, jak to, že pořád kašlu?že Erdomed zabere vždy!!!mám kloktat vincentku a brát jitrocelový sirup, tak snad to bude lepší.

keksikova1
8. říj 2018

muze přetrvávat tzv postinfekcni kašel, který může trvat i tři měsíce..