Zánět spojivek. Za jak dlouho se ho zbavím?

melysa
19. kvě 2009

Ahojky, měli jste někdy zánět spojivek? Mě to postihlo teď poprvé, tedy myslím, že je to zánět spojivek, očařka mi jen řekla, že mám v očích zánět, začlo to tak, že jsem měla jedno oko červené a nemohla jsem se podívat do světla. Po víkendu jsem šupala na oční a vyfásla antibiotické kapky a mast. S tím, že do týdne je to vyléčené. Bohužel týden nestačil, zánět prý tam pořád je, ikdyž na slunce již můžu, očím již nevadí. Největší problém je, že dost špatně vydím a x let nosím čočky a teď je nosit nemůžu. Za 3 týdny jedu k moři, nedovedu si představit to tam přežít v dioptrických brýlích bez slunečních ☹ Jestli jste to některá měli, jak dlouho trvalo než jste se toho zbavili?

janulle22
19. kvě 2009

ja mela zanet jako decko...nosila jsem slunecni bryle na slunku a rano bylo doce krute otevrit oko... 😅 asi vis o cem mluim...myslim, ze to trvalo 14dni nez se mi to poradne zahojilo... 😝 myslim, ze do dovci budes ok... 😉

melysa
autor
19. kvě 2009

janulle díky. Blbý je, že já bez brýlí chodit nemůžu, protože fakt nic nevidím 🙂 Takže nemůžu na slunce ve slunečkách a je to docela záhul, od zejtra má být zase pařák, já se venku šklebím, děsný 😒 Já po ránu problém nemám, jsou jen nejvíc červený ale jinak nic. Doufám, že se toho brzy zbavím.

janulle22
19. kvě 2009

a zalepeny oci kysancama nemas..??? ja musela prvne odrolit abych mohla otevrit oci... 😅 myslim, ze uz to bude ok...chapu, ze asi nevidis dobre, ale jeste musis vydrzet... 😅

melysa
autor
19. kvě 2009

naštěstí zalepený nee. To už je asi horší stadium. Jak říkáš- vydržet 🙂

jeudi
19. kvě 2009

jo mela kdyz mi bylo osmnact ..rano jsem se zbudila a oci uz sem neotevrela 😕 no a kdyz jsem vlezla na svetlo tak to byla smrt..

console
19. kvě 2009

Ahojda. Moje dcera mela ted zanet spjivek. Je ji chuderce teprv 9 mesicu. Dobrej je na to Op.-Septonex. Ona uz to emla ale tak silne, ze mela misto oci skvirky, tekl ji hnis atd. Doktorka ji napsala ant.kapky Trofax. Rapidne se to zlepsilo, ale ne uplne. Kapky se bohuzel muzou bryt jen tyden. Kup si v lekarne jakekoli kapky, kde je svetlik lekarsky, ja to koupila male a dolecily jsme to takto.

jeudi
19. kvě 2009

jinak dobre kapky jsou visine a treba to olepeny bych si otirala borovou vodou

janulle22
19. kvě 2009

ano jeudi ma pravdu borovou vodu na otirani ospalku... ja zas strasne trpim na jecny zrna ale az posledni ted ten pulrok...ted mam behem chvliky asi 1mes 2 jecmeni zrno...boli to jak cert... 🙄

tak brzke dozdraveni...

melysa
autor
19. kvě 2009

jeudi, to je mi malé líto, naštěstí jak říkáš to máte už za sebou. Ten opt.-septonex jsem si koupila na začátku ale nezabral a očařka říkala , že je to slabý. Mám antibi. kapky a na noc mast oboje TOBRADEX. Zítra jedu zase na kontrolu ale myslím že to nebude OK, oči jsou stále trochu červené ☹ Sakrešky. To mě musí potkat zrovna teď, když slunko pere a já musím mět dioptrické brejle a slunečky doma v šuplíku. V podstatě je mi to jedno, slunko už mi nevadí a oči zalepený nemám, jen za 3 týdny jedem k moři a tam už bych ty dioptrický těžko rozdejchávala, jsem duší i tělem čočkař - nosím čočky již 10 let a to teď bohužel nemůžu ☹ Světlík lékařský říkáš, jen nevím zda se může kombinovat s těma anti. kapkama... zítra se na to optám, díky!