Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Zánět v prsu po ukončení kojení

svetlanalana
28. srp 2019

Dobry den, mela nektera z vas zanet v prsu po ukonceni kojeni? Jak to prosim probíhalo? Dik

denca033
28. srp 2019

@svetlanalana měla jsem u prvního syna a myslela jsem že mi prso upadne. odsávala jsem jen co šlo a studený obklady

katka_nedo
28. srp 2019

@denca033 Me tenkrat doktor zakazal na prsa vubec sahat,lehce stahnout,chladit plus prasky.Ted koncim znovu,ale uz bez prasku a vzala jsem si ibalgin a chladim a chladim,mleko odteka tak samo.

nikkossek
28. srp 2019

V nemocnici mi říkala že bych měla zánět zahřívat, prsa mít v teple a tuším že říkala otcovy zabal na bolest. Doporučila bych třeba teplou vanu nebo sprchu

katka_nedo
28. srp 2019

@nikkossek zanet se nikdy nezahriva!!!Tim se podporuje.Musire tu horkost dostat pryc

hojda
28. srp 2019

Na mezi bavlněnou plenu dejte tvaroh a šup s tím na prso (nedávat igelit), je to hodně mokré, tak třeba ještě ručník nebo plenu na to. Při kojení brada dítěte směrem k té zatvrdlině, pokud máte teplotu, tak utíkat pro atb.

anguly
28. srp 2019

Jo, nejdřív mě začalo v noci pobolívat prso, zkoušela jsem masírovat odstříkat... nepomohlo, to už jsem měla teplotu. Plácla jsem si tam obklad z tvarohu, ale teplota stoupala... Tak jsem jela na pohotovost a tam mi dali antibiotika... (Byl víkend). No a ještě před tím mě poslali na sono, jestli to třeba nebude nutné říznout... Naštěstí to nebylo nutné tak mi tam sestřička napatlala Višňák, zalepili mi to a nesměla jsem to sundat do kontroly (4 dny) ... A taky doporučovali studené obklady. Po těch 4 dnech už to bylo v pořádku 😉

Sem začni psát odpověď...

Odešli