Zanícení prstu. Co na to?

manaradek1986
23. dub 2020

Ahoj potřebuju účinnou radu co na zanícení prstů na ruce u nehtů. Bolí to jak čert a mám to zarudlí hnus tam žádný není . Viz.foto

neomenia
23. dub 2020

Kup si v lékárně Višnevského balzám. Smrdí po uzenine, ale funguje.

kuttu
23. dub 2020

@neomenia Ten se podle me koupit nedá...ja s tim byla na chirurgii,doktor to narizl dal visnak,vycistil peroxidem a doma jsem jeste davala framykoin mast...mela jsem to ze zadery,ale tady zaderku nevidím

manaradek1986
autor
23. dub 2020

@neomenia děkuji zkusím

manaradek1986
autor
23. dub 2020

@kuttu už to mám 3 den včera to ještě šlo ale dnes to bolí i na dotek ... zkusím ten balzám.. a když nepomůže zajdu na chirurgii

e7
23. dub 2020

Zkuste framykoin mast nebo jestli máte betadine roztok. Ten taky ledacos vytáhne. Hezky si to tam nechat celý den po koupání prevázat a zase nechat celou noc

manaradek1986
autor
23. dub 2020

@e7 framykoin jsem zkoušela... a nic a ten betadine doma mám tak zkusím díky

leymea
23. dub 2020

@kuttu da, kupovala jsem 🙂

ivaze
23. dub 2020

@manaradek1986 Zkusila bych Ichtoxyl, tzv. černá mast, koupi se v lékárně za pár korun, ta to určitě vytáhne.

barborka09
23. dub 2020

@manaradek1986 Měla jsem před pěti lety a teď na začátku roku. Před těmi pěti lety jsem se s tím vypravila na chirurgii. Nařízli mi to, vyčistili a bylo to pak v pohodě. Ale to naříznutí bolelo to jak čert, tak jsem se tomu letos chtěla vyhnout. Takže jsem zhruba 3x denně máčela prst zhruba na půl hodiny v odvaru z heřmánku. Mezi tím jsem měla prst namazaný mastí Ichtoxyl a světe div se, do týdne bylo po bolesti. takže doporučuji vyzkoušet.

anniej
23. dub 2020

Na tyhle “zavřený” zla je dobrej erythromycin... Je teda účinný proti stafylokokům a podobným breberkám, ale pomáhá i na obyčejnej pupínek. Zkuste poptat u obvoďáka, jestli by nenapsal... Trpim acne inversa, plácnu mast na náplast a přikryju, ty pupínky pak nestihnou ani pořádně vyrašit 🤣🤣

sarrita
23. dub 2020

Betadine mast nebo Ichtoxyl - černá mast 😉

potaplice
23. dub 2020

Betadine mast, funguje i na horší záněty.

manaradek1986
autor
23. dub 2020

@ivaze tak jsem to namazala černou mastí a převazala tak uvidíme...

ivaze
23. dub 2020

@manaradek1986 Mně tím babička v dětství vyléčila všechno, smrad šílenej, ale fungovalo to 🙂 Tak ať je brzy lépe!

aselluska
23. dub 2020

@manaradek1986 černá mast Ichtoxyl, ruka se, že to "vytáhne"

balogis
23. dub 2020

Višňák se dá koupit,teda alespoň já ho kupovala.dceri se to dělá na noze, pomáhá nám Heřmánková koupel- normální heřmánkový čaj v misce a v tom si to macha a pak namazat betadine masti, ta je úplně zázračná

chicky1j2
23. dub 2020

Souhlasim betadine mast mi pomohla i na horsi zanícení ☺️

manaradek1986
autor
24. dub 2020

Díky moc holky pomohla černá mast ...🙂🙂🙂