Zatuhlý krk. Máte zkušenosti?

bobina105
25. říj 2011

Ahojky všem.
Chci se zeptat jestli máte někdo zkušenost ze zat.krkem? Asi dva dny zpátky jsem tady dávala téma že se mi motá hlava a že mám nízký tlak. Prdlajz 😔 on to tlak nebude, protože ten mám v normě po kafi a vesele to točím dál. Ani né tak točím jako závratě jako bejk 😒 ☹ ☹ jsem naprostou zoufalá. mám dvě malé děti, takže fakt ležet a odpočivat to nejde. Zítra se chystám na neurologii pokud to nebude lepší, což se modlim! nemáte někdo zkušenost jak si pomoct?nic mě nebolí jen prostě citim krk vzadu, poibolívání hlavy, a hrozný tlak po stranách krku když dám hlavu dolu, zaléháni uši. a ty závratě a to je snad to nejhorší, a nejhnusnějši. prosim poradite jestli máte zkušenost, i když... nikomu bych to nepřála 😠 😖 😢

paolin
25. říj 2011

zkus krk nahřát - polštářkem apod. na zablokovaný krk mi pomáhají mobilizace a masáž.

bobina105
autor
25. říj 2011

zkouším na to dávám teplou plínu vždycky dám na toleni a manžel mi scháni límec. No snad to pomůže, děkuji moc!!!!!

martule20
26. říj 2011

Ahoj, znám důvěrně ☹ Provází mě několik let, i ty závratě bohužel. Můj dr. tvrdí, že většina neduhů je od krční páteře. Doporučuju v dm koupit sáček s višňovými peckami (dá se nahřát do mikrovlnky a super pomáhá), další dobrá zkušenost s novinkou od ryoru - mátový gel. Je určen sice spíš na úlevu nohám, ale i na svaly apod. je super