Zelený až černý průjem ve 34.tt. Co by to mohlo být?

eliskaaluky
3. srp 2019

Maminky prosím nevíte co by to mohlo být? Začal mě trápit šíleně tmavě zeleny až černý průjem. :( jsem 34tt. Žádné bolesti ani křeče v břiše nemám. Vlastně nemám vůbec žádné potíže jen ten průjem. Doktor napsal Endiaron který beru už dva dny a pořád se nic nezlepšilo . :(

sudylichozrout
3. srp 2019

Neberes nahodou zelezo?

lv
3. srp 2019

Pridej probiotika, Enterol, nebo Hylak

eliskaaluky
autor
3. srp 2019

@sudylichozrout železo jsem v době začátku prujmu ještě nebrala.

sudylichozrout
3. srp 2019

@eliskaaluky zelezo ti zbarvilo stolici, takze toho se desit nemusis. Barva je typicka. Co se tyce prujmu, muze jit o dietni chybu/strevni infekci. Ja mela po zeleze spis zacpu, ale barva byla take takova.

eliskaaluky
autor
3. srp 2019

@sudylichozrout bohužel průjem s tou šílenou barvou jsem chytla ještě dřív než jsem začala brát železo. To mu dali až společně s endiaronem takže ho beru teprve dva dny. A zelený průjem už jsem měla tři dny před.

verunka_korunka
3. srp 2019

Mozna je to blbost, ale treba je zbarveni z jidla, u me to delaji boruvky. Prujem mam stridave s normalem v tehotenstvi i bez nejake infekce. Zabira mi na upravu pravidelne brani probiotik. Jinak bych zkusila jiz zmineny hylak a pripadne cerne uhli.

calvac
3. srp 2019

@eliskaaluky ja brala zelezo a mela jsem denne cerny prujem bez bolesti bricha. Muj gyndar rikal, ze zelezo zpusobuje prujem, ale taky zacpu.

lisianne
4. srp 2019

Taky mi zelezo u druheho tehu zpusobuje prujem. Ster negativni. A take urcita jidla. Takze se snazim jist dietneji, probiotika s zelezo jen obcas, uz nejsem tak chudokrevna.

kacenkaaa12
4. srp 2019

Zelený prujem jsem měla při salmonele, nechci strašit, ale běž na výtěr raději.

eliskaaluky
autor
4. srp 2019

@kacenkaaa12 a měla jste pouze průjem? Já četla že u salmonely jsou šílený křeče v břiše a nic takového právě nemám.