Zhoršení pleti. Co pomáhá?

jakoubka
20. črc 2009

Ahojte.Pomooooooooc ☹

Vždy jsem měla pleť pěknou i v pubertě se mi vyhly uhry apod 🙂 ,ale teď asi měsíc mám okolo rtů a očí červené suché místa 😒 U očí to i trochu svědí.Už jsem zoufalá.
U kožní jsem byla ,dala mi mastičku ,po týdnu to bylo lepší a te´d zas 😒

Používám opravdu kvalitní kosmetiku i dekorativní.

Možná to mám s Mary Kay,kterou jsem po dlouhé době použila a za dva dny mě začalo svědit okolo očí.

Tak mě zajímá,jestli mám brát nějeké vitmíny?

Teď jsem si koupila celou sadu lékarenské kosmetiky Avéne,tak doufám,že pomůže 😉

jestli máte nějakou pomoc,tak sem s ní 😉 Děkuji mooc 🙂

aponchie
20. črc 2009

to ej jak ekzem skoro ne?

jakoubka
autor
20. črc 2009

apo-no,skoro jo 😒 Takový červený,suchý šupinky 😉

aponchie
20. črc 2009

a co ti na to dala prosim te?teda ekzem nemam tak neporadim,ale je to pesek zvlast na puse co?

jakoubka
autor
20. črc 2009

apo-mě povídej,já si na ple´t hodně potrpím a t´d toto 😠

Na oči-Opthalmo-Hydrocortison
okolo rtů-Advantan
jo a prášky Xyzal

tictac
21. črc 2009

mne se tohleto taky obcas umelo udelat, kolem nosu a rtu. Pak jsem presla na Lush a od te doby klid, plet se zklidnila a hodne zlepsila. Nikdy jsem na spatnou plet netrpela, az poslednich par let se mi to obcas vyrazilo. Pomaha to poradne promastovat, ale asi budes muset pockat, az se to ztrati samo, nijak to neuychlis (mne se to teda nikdy nepodarilo)

dvojka
21. črc 2009

a zkoušela jsi konopnou kosmetiku?

dvojka
21. črc 2009

ale ta se vlastně nesmmí používat kolem očí.Před dvěma roky jsem měla šupinky kolem očí,oči mi řezaly,pálily,svěděly,bylo to strašný.Nejdřív mi to očařka vyléčila mastí s obsahem kortikoidů 😒 a pak jsem používala jen mléčnou mast.Ted používám hypoalerganí krém od dermacolu a zatim dobrý

korticka
21. srp 2013

Ahoj holky...měl by někdo z Ostravy zájem o Mary Kay...vzorky, zkoušení kosmetiky líčení a prodej. Sháním někoho kdo se podělí se mnou o část objednávky (cca jednou za půl roku aspoň). Pište mi do zpráv díky.. 😉