Zlomený malíček. Co dělat, aby se to spravilo?

5. listopadu 2014 
Ahoj holky,obracím se na vás s radou.
Dneska ráno se mi stalo,že jsem šla a celou vahou jsem kopla do stolu,jak jinak než malíčkem a vypadá to,že je zlomený.... U dr jsem nebyla,pač předpokládám,že sádru by mi na malíček asi těžko dal
Ale chtěla jsem se zeptat vás,které s tím mají zkušenosti.Co dělat proto,aby se to spravilo co nejdříve.Strašně,ale strašně to bolý.... Děkuji
22. dub 2013 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, je dobrý malíček "přivázat" k vedlejšímu prstu, dost na pevno.. mám čerstvou zkušenost, taky jsem si ho zlomila, ale celkem rychle se to zahojilo!! Drž se
22. dub 2013 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@martan01 Aha a prosm tě,jak konkrétně poznám,že je zlomený???Jinak děkuju za radu,jdu ho přivázat
22. dub 2013 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martan01 Ahoj, zlomený malíček na noze jsem taky měla. V nemocnici mi ho akorát pořádně omotali obyčejnou izolepou. Ale fakt hodně, že s ním nešlo hýbat. Myslím, že jsem to musela mýt 14dní, pak jsem to mohla sundat. Bylo to u létě a vešla jsem se akorát do pantoflí Myslím, že zlomeninu bys poznala. Mně to šíleně oteklo a ta bolest byla fakt velká, úplně se mi udělalo špatně od žaludku...
22. dub 2013 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky jsem měla zlomený malíček dva před porodem jsem špatně šlápla a bylo to. Hojilo se to pekelně dlouho, ale zároveň jsem měla jiné starosti, takže jsem to neřešila
22. dub 2013 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maarika Ta odpověď patřila tobě, jsem se na mobilu uklepla
22. dub 2013 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
měla jsem ho hooodně nateklý a celý fialový... bolelo to při došlápnutí a třeba i v noci, když se mi o to třela peřina... takže jsem spala v ponožkách... Ale fakt to stačí stáhnout k sobě a nebude to tak bolet.
23. dub 2013 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@babka
@nikollita
@martan01 Holky,děkuju vám strašně moc za odpovědi Já jakmile sem to stáhla,tak se mi hrozně ulevilo... Ale jako došlápnutí,auuu.... Takže to budu mít svázané a budu doufat,že to brzy bude OK
23. dub 2013 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
určitě bude, mě to přešlo celkem rychle
23. dub 2013 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maarika ja bych to ledovala, ale oni s malickem myslim stejne nic nedelaj.
23. dub 2013 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@dana3262 No právě,mám stejný názor,takže k mudr jsem ani nešla.Nemám ho nijak zkroucený,takže si holt nějak pomůžu sama
23. dub 2013 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ledovat, stáhnout obinadlem k ostatním prstům, nic jiného
23. dub 2013 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Upozornění
Uživatel je nedůvěryhodný. Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o účet vytvořený za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od bacovaa.
@maarika Něco podobného se mi stalo přivysávání, ale není asi jiná rada, než to nějakým způsobem třeba náplastma zfixovat k prsteníčku a ledovat a pokud to moc bolí, tak baštit ibalginy, u doktora by ti neudělali nic jiného, max pokud by byl hodně křivý, tak by ho ještě narovnali
12. kvě 2013 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martan01
Ahoj, prosím, co znamená "celkem rychle se to zahojilo"?
Děkuju moc předem za odpověď
26. črc 2013 ve 23:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@semrja do tydne urcite,ale jak se to stahlo, tak to prestalo bolet.
27. črc 2013 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
prosim o radu od vas sem v 6 tride a pred 4 roky sem hral fotbal byl sem jako brankar chtel sem ten mic odrazit jenomze me to nevyslo a celou vahou na ten malicek mi spadl mic. ale mam to na ruce nevite nekdo co stim mistami me to boli a mam ho krivej takze ho moc nenarovnam prosim o radu.
6. led 2014 ve 22:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
a nekde kdyz posiluji tak se mi zda ze mi i mistami nekdy prekazi
6. led 2014 ve 22:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
7. led 2014 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martan01 Tak do týdne ti srostl malíček to mi přijde hodně brzo, to rozhodně nebylo zlomené, mám to zlomené od včera a alespoň tři týdny to trvá a to mám čistou zlomeninu, ne nalomené.
5. lis 2014 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek