Žlutá stolice - zkušenosti

heluska0
9. čer 2018

Ahoj holky 🙂 omlouvámse za takový dotaz , ale všude čtu jen hrozné články a tak se zeptám Vás na Vaše zkušenosti 🙂
Ve středu jsem si koupila kuřecí bagetu nevím jestli to s tím souvisí ale , od čtvrtka jsem měla problém ze zažívání , ale nic dramatického . Včera jsem měla děsnou Migrénu od krční páteře takže zvracení , bolest a tak jsem baštila Ataralgin a CocaColu a k tomu Jedlou sodu k tomu . Mám , ale dva dny žlutou stolici a k tomu křeče v žaludku je pravda že dietu jsem žádnou neměla ☹ až dneska po obědě ( smažený řízek , brambor a zeleninová polévka ) dostavili se šílené křeče až vystřelující do beder . Mohu se zeptat zda žlutá stolice může být ze zažívání po té bagetě a nebo ze stresu který jsem měla a nebo z horka ? Teplotu nemám nasadila jsem Probiotika a dietu tedy už , ale mám se bát té žluté stolice ? Moc děkuji a omlouvám se za takový dotaz .

nikolab20
9. čer 2018

Ještě bych počkala nemusí to vůbec nic znamenat. Řešila jsem něco podivného u syna a byla jsem s ním na sonu břicha a tam se mě ptali jestli ji dostatek masa, že když je nedostatek masa, že je stolice světla a do zluta. Pokud tě nic nebolí a jen že trápí ta žlutá stolice tak bych ještě pár dní počkala a pokud by to nepreslo tak bych zašla k lékaři

cuuza
9. čer 2018

Dala bych jeden den opravdu lehkou stravu, hlavně málo tuku a uvidíš. Muže to být jen, že ti nesedlo něco.

heluska0
autor
9. čer 2018

@cuuza Děkuji myslim si že ta Kuřecí bageta jelikož si dala i dcera a teď říkala že měla také takovou stolicí a slabé křeče je jí 15 takže to samo od sebe neřekla .

heluska0
autor
9. čer 2018

@nikolab20 děkuji

heluska0
autor
9. čer 2018

@nikolab20 Jen dodám že mám slabší křeče v žaludku jinak se cítím dobře 😉

priefi
10. čer 2018

@heluska0 jen pro uklidneni, zluta stolice muze byt i z toho, ze prujmem se to procistilo a pak staci vic zeleniny a je stolice zluta. Zluta nekdy byva kdyz to jde i rychle z tela pryc, ze se to nestravi poradne, coz je po prujmu bezne. Zacni jist jogurty nebo probiotika, setrici stravu a snad to bude lepsi. Krece po prujmu muze zpusobit i mastny obed, telo se potrebuje zotavit. Preji brzke uzdraveni

heluska0
autor
10. čer 2018

@priefi děkuji za uklidnění