Zmizely mi příznaky těhotenství při nachlazení

ronja55
11. únor 2017

Hezký den, jsem dnes 6+0 a už dva dny jsem hodně nastydlá. Kašlu, mám rýmu a bolí mě na prudiskach. Před nachlazenim mě píchalo a bolelo v podbrisku, měla jsem dost citlivé prsa a občas mi bylo na zvracení. Teď mám jen trochu citlivá prsa a nic. Může nachlazeni nějak ohrozit miminko?. Žádné léky jsem samozřejmě nebrala, jen zázvorový caj a dělám si zábaly na ty průdušky. Má s tímto někdo zkušenosti?. Děkuji za reakce a uklidnění. 🙂

andie90
11. únor 2017

Tak například zázvor prokrvuje sliznici a mohl by mít stejný účinek jako například svařák nebo horká koupel..
Ale nechci tě děsit! 🍀🍀
TT jsi si dělala? Před a teď?

andysebesta
11. únor 2017

S tím zazvorem bych byla opatrná.V případě nějaké bolesti můžete paralen.Ale já bych nevyckavala.U každého je to jiné,nechci vas rozhodne nijak strasit.Ale my jsme o mimi kvůli chřipce přišli.Já jsem teda nemohla ani chodit jak mi bylo zle.Ale každopádně jste v začátku,kdy je těhotenství hodně "citlivé".a jestli vas bolí na pruduskach,šla bych k dr.třeba jen proto aby me uklidnila,ze to nachlazení vůbec nic není.popř.doporučí co si ještě můžete vzít k podpoře imunity a těla.Jestli mate jen kašel a rýmu,myslím si ze bude mimi ok.Kvůli pruduskam bych ale šla,at si vas poslechnou.držím pesticky,at jste brzo fit

ronja55
autor
11. únor 2017

Tehotenstvi mám už potvrzené od gynekologa, byla jsem tam v pondělí. Ale teď si test tedy raději udělám. A o tom zázvorovím čaji jsem četla na internetu a je v těhotenstvi přímo doporučovaný, tak nevím no :(

@andysebesta . Mám v plánu jít v pondělí k doktorovi, pokud se to nezlepší, ale kdyby to bylo něco vážného tak bych měla horečku ne?, Já ji nemám ani zvýšenou...

andysebesta
11. únor 2017

Určité to nic vážného nebude,hlavně buďte v klidu.Horečku mít můžete,ale nemusíte.Někdo na ni trpí,někdo vůbec.Každý na nachlazení a nemocné reaguje jinak.Ale psala jste tam o tech pruduskach,ty bych si já osobně poslechnout nechala.Na druhou stranu,jestli je to už dva dny co vas to chytlo,dva dny mate před sebou....můžete se z toho vykresat sama.Záleží,co jste chytla a v jaké míře.A ten zázvor....zahřívá a to je ve velké míře v tehu taky nic moc.Jestli popijite rozumne,tak taky ok.Moje kamarádka při nachlazení v tehu nepila cele dny nic jiného a pak z toho mela zbytečně hlavu jak pátrací balon🙂.prostě se musí všeho s mirou

luckaamilan
11. únor 2017

Je to naozaj individualne, vobec sa nestresujte, pockajte do pondelka na kontrolu u gyn. Ja u syna mala v 6tt teplotu a silne nachlazeni a vse dobre dopadlo. Ale zase dalsie tehu min rok na podzim kvoli silnemu nachlazeni so zimnicou skoncilo v 6tt, samovolne. Ale to som tusila, pretoze mi zrazu uplne "splaskli prsa" a neboli vobec ale vobec citlive. Drzim palce

medulinek
11. únor 2017

zazvor se v tehu doporucuje max 4g denne. Jinak s tema priznakama, porve mi vymizely asi po dvou dnechco jsem je mela a tehu bylo zamlkle,vubec se neukazalo embryo,dalsi dve tehu byly taky zamlkle,miminkam prestaly bit srdicka,ale priznaky jsem naopak mela jeste kolik dni po revizi,dalsi tehu ted probiha a priznaky se mi stridaly,kolik dni jsem mela vsechny mozny i nemozny a pak tyden nic,no o nervy,cimz chci rict,ze podle priznaku se neda hodnotit prubeh tehu

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru