Znamínko. Máte někdo takové?

kejcvil
6. srp 2020

Ahoj máte někdo na sobě takový znamínko? Je takové rozpité , vystouplé . V úterý jsem objednaná na vyšetření všech znaminek a jsem posrana že ani nemůžu spát. Uklidnete mě někdo že ho máte a nic to není 😀

zelenaesmolda
6. srp 2020

@kejcvil
nikdo ti diagnozu pres net neda,pockej na vysetreni.

kejcvil
autor
6. srp 2020

@zelenaesmolda jasný já vím jen jestli třeba nemá taky takové rozpité . Já hned vidím ve všem to nejhorší

codal
6. srp 2020

@kejcvil manžel má ještě větší, rozpite, uvnitř tmavší, pravidelně kontrolované a je zatím v pořádku.

andrea93133
6. srp 2020

Tohle by nemělo být nic neobvyklého.. podle mojí kožařky jsou nejhorší černá znamínka 😉 já jich mám po těle xy a 3 černá, které mi hlídá 😉

areh
6. srp 2020

@kejcvil mám podobných několik. Chodím pravidelně na kožní a krom toho, že nejsou estetická jsou "zdravá". Doktorka mi vždycky ukáže jak vypadají zhoubná a ty jsou jiná. Ale na kontroly chodím. 😉

agnes_123
7. srp 2020

Mám takových plno a jsou v pořádku.

dejvitka
7. srp 2020

@kejcvil mam dve, jsou v poradku. V neporadku a vyriznute bylo cerne, rychle rostlo. Urcite je ale fajn nechat se sledovat, pro ten klid to za to stoji. Verim, ze budes v poradku.

gruyerre
7. srp 2020

@kejcvil mam znamenek asi tisíc, i takováhle, a jsou v pořádku. Je dobře, že jdeš na kožní. Ale posrana nebuď 😃