Zub i po vyndání nervů bolí

sarinkam
4. čer 2010

Mužete mi prosím někdo zkušený řict, co mě ještě čeká? Ulomil se mi kus předního zubu, byla jsem 2x u zubaře, vyndaval nerv, v pohodě, nebolelo to, ted to otevřel znovu, vyčistli a něčím zaplnil a při plnění se strefil do velice citlivého a od té doby to bolí. Byla jsem na rentgenu a vysledky zatim nemám.
Zubař trvdí, že to nemá kde bolet, ale bolí to a je to i teplé.

Co je ještě třeba než budu mít všechno za sebou? Zubaře se nechci ptát. má tam vždy plno lidí a nestíhá.

naty
4. čer 2010

mě to čeká taky...s tou bolestí: mně to taky nemělo bolet, měla sem tam tu umrtvovací vložku a bolelo to jak prase, mudra mi nevěřila a pak zjistila, že tam mám nerv navíc... 😅 ...pokud to bolí, určitě to není dobře...

pokud jde o korunku, tak zub se obrousí, udělá se korunka a ta se na to nasadí, ale to už je záležitost nebolestivá...mm na tom byl a říká, že to jen brní, jak brousí, jinak pohoda... 😀

ygreen
4. čer 2010

sarinkam: buď tam máš zánět, nebo nevyndaný celý nerv, ale tipla bych spíš zánět. Pokud to bolí, nemůže mudr zub uzavřít. Pak záleží jakou korunku dostaneš, jestli jen fasetu (jestli ti dají jen předek korunky), nebo dostaneš celou korunku.- To se pak zub zbrousí do takového kopečku, dáse tam upevňovací hmota a nasadí se korunka. A jelikož za to platíš a určitě né málo, tak se dojktora ptej a pěkně si vyžádej odpověď 😉

mmch: bolí tě to při fouknutí studeného vzduchu do pusy? Nebo i jen tak.