Zubařn- Entonox - Olomoucký, Pardubický, Královehradecký kraj

danvitka
31. srp 2018

Prosím prosím je tu někdo kdo chodí v Olomouckém, Pardubickém, nebo třeba i Královehradeckém kraji k zubaři, který nabízí ošetření pod Entonoxem? Prosím neptejte se proč a zda je to nebo není zbytečné. Jedná se mi o ošetření dospělého člověka. Pokud máte někdo i přímou zkušenost budu ráda, a ráda budu i za předání kontaktu, nebo webovek, popřípadě cen. Děkuji moc 🙂

verdos
31. srp 2018

Vím jen o Brně, kdyby náhodou nikdo nic. Mám zkušenost s ošetřením dítěte pod Entonoxem a není dobrá. Ale u dospělého to snad bude jinak (i když reakce jsou značně individuální i tam asi, co jsem pochopila). Každopádně budu držet palce.

michaela19911991
31. srp 2018

http://www.zubni-ordinace-hk.cz
primo s timto druhem osetreni nemam zkusenost, ale centrum je perfentni. Vsichni jsou moc prijemni, ochotni a je to tam hezky moderne zarizene.

danvitka
autor
1. zář 2018

@verdos mohu vědět, co bylo na tom ošetření špatně? Špatná reakce?

danvitka
autor
1. zář 2018

@michaela19911991 moc děkuji

verdos
1. zář 2018

@danvitka Syn byl v momentě, kdy jej měla doktorka ošetřit divoký a bránil se. Paní doktorka to tam jen tak plácla, navíc ji syn pokousal. Dopadlo to tak, že mu plomba do měsíce vypadla. Všichni nervy v háji, 1200 v háji, zub opět s dírou. Takže tak u nás no. Čímž nechci tvrdit, že to tak musí být i u ostatních, jen že ne vždy je ta reakce taková, jak se mnohdy popisuje...

danvitka
autor
24. zář 2018

@michaela19911991 skoda uz maji plno :(

michaela19911991
24. zář 2018

@danvitka aha to jsem netusila 😞 kamaradka se tam jeste prehlasovala pred mesicem.