Zvětšená uzlina v podpaží 2cm. Máte zkušenost?

myval1991
29. lis 2019

Ahojte. Gynekológ mi náhodou našiel uzlinu pod pazuchou. Vraj "ho serie", vraj je niekoľkonásobne väčšia a ma 2x1cm. Nebolestiva nefixovana. Vystrašil ma tým, ze ho serie. Poslal ma na infekčné, hematologia, klasicky KO. A ja sa hrozne bojím. Od pôrodu som bola často chora. Naposledy septembri 40tky teploty. Ale aj na na jar som som mala po 2x 39.. Typická unavená matka. Ale nepociťujem nejak chronicky únavu len mam milión toho aj keď mam 1 dieťa a musím asi spomaliť, ak nieje neskoro. Štve ma ze uzlina je nebolsestiva 😔 Povzbudte ma ak ste to mali a nebolo to to najhoršie...neviem ako vydržím do pondelku. Aj som schudla od pôrodu ale beriem to tak ze preto ze kojim a niekedy aj celý deň nič nejem. A potom večer dohanam.

zelenaesmolda
29. lis 2019

@myval1991
muze to byt cokoliv,bez vysetreni ti nikdo nic nerekne.mamka mela takhle bulku nekolikrat a vzdycky to byla jenom tukova bulka 🙂

myval1991
autor
29. lis 2019

@zelenaesmolda ale asi na Sone vidia ci to je uzlina alebo tuková boule. Keď napísal zvecsena LU tak asi to není tukové 😭

zelenaesmolda
29. lis 2019

@myval1991
nejsem lekar,nemam tuseni co muze znamenat zvetsena uzlina.treba nejaky zanet kdyz se pri nemoci jako angina zvetsuji uzliny?

jannym
30. lis 2019

Ja jsem mela rok a pul zdurenou pridavnou mlecnou zlazu v podpazdi - pry falesna brezost...nekdy byla tak natekla ze to az bolelo

lentilkule
23. zář 2020

@myval1991 dobry den.Jak jste nakonec s uzlinou dopadla?dekuji