Nutrilon vs Sunar Premium pro novorozence

andrejka_o
10. srp 2014

Jake mate zkusnosti s mlickama pro novorozence? Je nam 17 dni, od porodnice jsme na Nutrilonu a na chut ma moje mlicko, posledni dva dny ale pozoruju, ze prcka asi boli brisko a nemuze se vykakat i kdyz do piti davame esumisan. Proto premysli, ze zkusime neco jineho a nasla jsemSunar Premium. Dekuji za vase nazory a zkusenosti🙂

kotcheva
10. srp 2014

Ahoj, mela jsem s malou podobny problem - po Nutrilonu ji bolelo brisko a hlavne trpela zacpou. Zkusila jsem proto Sunar. Ne ze by problemy s briskem zmizely uplne, ale bylo znat, ze se dceri ulevilo. Ale to je hodne individualni - co miminko, to original. Precetla jsem na tohle tema snad kazdy prispevek tady na konikovi a nazory na ruzna UM se hodne ruznily...

macinka0007
10. srp 2014

Ahoj mi používali nutrilon ale malá nějak nepříbírala a začla hodně ublinkávat tak sme zkusili Sunar ale po tom sme měli zácpu :( tak jsme zkusili z DM Babylove a úplná paráda...malý chutná kadí parádně a hlavně neuvěřitelně začla přibrat 🙂 k tomu espumisanu nám vůbec nezabíral...tak jsme zkusili sab simplex a ten nám hodně pomohl 🙂

xmarg04
10. srp 2014

@andrejka_o Meli jsme to stejne u holcicky - po Nutrilonu ji bylo spatne, tak jsem zkusila Sunar (tenkrat nebyl Premium, ale Nutradefense) - stejny slozeni v trosku jinych pomerech a super, bylo po problemu...😉

pavlusa01
15. srp 2014

Sunar Premium obsahuje mléčný tuk,je zdrojem energie a jeho chutí se nejvíce podobá mateřskému mléku 🙂 Pak obsahuje Beta - Palmitát - ten je na kosti,na snížení kolik a děti pak méně pláčou 🙂
Prebiotika a ty slouží k lepšímu trávení......Děti by neměly tolik trpět bolestí bříška a zácpou...Já malé začala dávat sunar complex,ale to na trhu tento sunar nebyl,ale kdybych se rozhodovala znova,tak bych do toho sunaru premiu šla 🙂 My jsme s complexem spokojeni.... 🙂 Malé chutná a žádné problémy neměla a nemá.... 🙂

athena7
16. srp 2014

Jednoznacne Sunar Premium. My sme taky byli na Nutrilonu a mali po nem furt blinkali a po Nutrilonu AR meli hroznou zacpu. Presli jsme na Sunar Premium a totalni spokojenost...

mecoun
25. srp 2014

Já také doporučují Sunar premium i pan doktor mi říkal, že je nejlepší, protože obsahuje mléčný tuk (myslim, že dokonce jako jediný umělý mlíko na trhu !!!) a ten je důležitej, aby se co nejvíce podobalo mateřskému mléku. A co je nejdůležitější - malé chutná, předtím jsem ji zkusila dát Nutrilon a ten vůbec nechtěla pít, jen plakala a na Sunar se chytla 🙂

nynysek
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
anakolut
6. únor 2016

Za mě taky Sunar premimum. Dcera po něm neměla tak bolavé bříško jako po Nutrilonu. Byli jsme s ním spokojení.