Soutež s vodou Lucka

lucka_cz
10. zář 2011

Pošlite nám fotku na tému "Moje dieťa miluje vodu" a my každý deň potešíme
tri z vás CDčkom s pesničkami od Jitky Molavcovej, Márie Podhradskej a Richarda Čanakyho – Pec nám spadla.
Výhercov z predošlého dňa zverejníme v nasledujúci deň do 10:00 hodiny.
Fantázii sa medze nekladú - potešíme sa fotkám detí behajúcich pod záhradným rozprašovačom, kúpajúcich sa v mori, pijúcich vodu, hrajúcich sa vo vani... A ak žiadnu vhodnú fotku nemáte - nič to, urobte ju hneď teraz.
Zo všetkých fotografií nakoniec vyberieme jednu, ktorej autor/ka získa pitný režim Lucka na 3 mesiace.

Ako sa zapojiť do súťaže:
1. Fotografie pridávajte priamo do fóra, priamo do diskusnej témy s názvom: Súťaž s vodou Lucka
2. Môžete pridať neobmedzený počet fotografií. Nemôžu sa opakovať. Pridávajte ich priebežne, aby ste mali väčšiu šancu vyhrať.
3. Každý deň vyhrávajú 3 súťažiace/súťažiaci. Výhercov vyberá porota z Lucky na základe originálnosti vašich fotografií a popiskov k nim.
4. Na záver súťaže bude vybraná jedna fotografia, ktorej autor/ka získa pitný režim na 3 mesiace, t.j. 90 ks 1,5l fliaš Lucka podľa vlastného výberu.
5. Sútaž sa končí vo štvrtok 29. septembra o 24:00. Výhercovia CD budú zverejnený 30. septembra do 10:00 a výherca pitného režimu bude zverejnený 30. septembera do16:00 hodiny.

Rada do súťaže: Váš úspech záleží od kvality fotografií, ktoré zverejňujete v albume.
Kvalitné popisky k fotografiám taktiež zvyšujú popularitu albumu.

Pravidlá súťaže:
1. Môžete pridávať ľubovoľný počet fotografií.

tadik
12. zář 2011

Voda je náš kamarád🙂. Sourozenci Eliška a Tadeášek se spolu rádi koupají🙂.

faith83
12. zář 2011

Nikolka miluje vodu v jakékoliv podobě🙂))

kopretinka26
12. zář 2011

Jen tak u vody 🙂

kopretinka26
12. zář 2011

Na procházce a vody bylo všude dost 🙂

myska25
12. zář 2011

Vodičku moc rád piju a ještě radši se v ní koupu, je jedno jestli je to vana, bazén nebo moře, hlavně když v tom letošním létě dobře ochladí 🙂) a tak Vám posílám jednu moji fotečku v bazénku od moře a musím říct, že i ta slaná vodička mi moc chutnala 🙂 zdraví vás Kubík s maminkou

myska25
12. zář 2011

tak a na druhý pokus fotečku 🙂

crca
12. zář 2011

Táta už taky neví,jak by mě rozesmál ve vaně 😀

ined77
12. zář 2011

na co hned bazén, že jo? 🙂

ined77
12. zář 2011

na zdraví! 🙂

nepiha
12. zář 2011

zmoklí ,ale spokojení 🙂

eldzej
12. zář 2011

Chodím a piju zároveň 😉

nepiha
12. zář 2011

raubířka

majatob
12. zář 2011

když se rodičům nechce napouštět vana... 🙂

kateline
12. zář 2011

potápka obecná

kateline
12. zář 2011

žraloku, kde jsi, plácnu tě

kateline
12. zář 2011

vodní polo

steltom
12. zář 2011

Jsem taková malá chobotnice 😝

gabrielaa
12. zář 2011

Ubývá míst, kam chodívala pro vodu,
voda si na to vzpomíná, voda je krásná,
voda má, voda má, voda má...
Voda má, voda má, voda má, voda rozpuštěné vlasy....

alfice
12. zář 2011

Nacvičuju na bazén 😉

ssimmikk
12. zář 2011

tak mám jít nebo nemám?! 😀

neu.sona
12. zář 2011

Náš malej plaváček miluje vodičku 😀

lucka_cz
autor
13. zář 2011

VÝHERCOVIA Z PONDELKA 12.9.2011
Srdečne blahoželáme týmto trom autorkám fotografií @ssimmikk @steltom @kateline. Prezrite si aj víťazné fotografie. Výherkyne poprosím o zaslanie poštovej adresy do mojej IP, aby sme vedeli, kam zaslať výhru. Vopred ďakujem.
P.S. Maminky, prosím vás, zvážte uverejňovanie fotografií úplne nahých bábätiek a detičiek v tejto fotosúťaži. Internet je verejný priestor a nie každý, kto si fotky prezerá má nevinné úmysly. Ak máte peknú nahú fotku vášho bábätka, môžete intímne časti "zakamuflovať" tak, ako sme si to dovolili urobiť my pri výhernej fotografii. Nezníži to hodnotu fotografie a neovplyvní ani náš výber. Držíme palce v ďalších výherných dňoch.

verusinek
13. zář 2011
bubliinka
13. zář 2011

Tak mami , budeš mě koupat ? Nebo se mám umýt sama ? 😀 Už si držím šampon a jsem připravená 😀 🙂

bubliinka
13. zář 2011

Čtu si návod a informace jestli šampon neštípe v očích , to bych nerada 😅 😀

bubliinka
13. zář 2011

Čtu si návod a informace jestli šampon neštípe v očích , to bych nerada 😕 😢 😀

bubliinka
13. zář 2011

Zkouším stav vodičky jestli se koupu v čisťoučké vodičce a takhle přes kelímek s rodiči zkouším a musím říct , že vodička je super a ráda se v ní vykoupu , vše je ok a já jsem po koupeli voňavá a čisťoučká 🙂 😵

bubliinka
13. zář 2011

Zkouším stav vodičky jestli se koupu v čisťoučké vodičce a takhle přes kelímek s rodiči zkouším a musím říct , že vodička je super a ráda se v ní vykoupu , vše je ok a já jsem po koupeli voňavá a čisťoučká 😵 😵 😵 🙂

majatob
13. zář 2011

otuzilci...

ilonkapomenka
13. zář 2011

takto se cvachta nas 4mesicni synacek je po mamince a vodu ma velice rad