Soutež s vodou Lucka

lucka_cz
10. zář 2011

Pošlite nám fotku na tému "Moje dieťa miluje vodu" a my každý deň potešíme
tri z vás CDčkom s pesničkami od Jitky Molavcovej, Márie Podhradskej a Richarda Čanakyho – Pec nám spadla.
Výhercov z predošlého dňa zverejníme v nasledujúci deň do 10:00 hodiny.
Fantázii sa medze nekladú - potešíme sa fotkám detí behajúcich pod záhradným rozprašovačom, kúpajúcich sa v mori, pijúcich vodu, hrajúcich sa vo vani... A ak žiadnu vhodnú fotku nemáte - nič to, urobte ju hneď teraz.
Zo všetkých fotografií nakoniec vyberieme jednu, ktorej autor/ka získa pitný režim Lucka na 3 mesiace.

Ako sa zapojiť do súťaže:
1. Fotografie pridávajte priamo do fóra, priamo do diskusnej témy s názvom: Súťaž s vodou Lucka
2. Môžete pridať neobmedzený počet fotografií. Nemôžu sa opakovať. Pridávajte ich priebežne, aby ste mali väčšiu šancu vyhrať.
3. Každý deň vyhrávajú 3 súťažiace/súťažiaci. Výhercov vyberá porota z Lucky na základe originálnosti vašich fotografií a popiskov k nim.
4. Na záver súťaže bude vybraná jedna fotografia, ktorej autor/ka získa pitný režim na 3 mesiace, t.j. 90 ks 1,5l fliaš Lucka podľa vlastného výberu.
5. Sútaž sa končí vo štvrtok 29. septembra o 24:00. Výhercovia CD budú zverejnený 30. septembra do 10:00 a výherca pitného režimu bude zverejnený 30. septembera do16:00 hodiny.

Rada do súťaže: Váš úspech záleží od kvality fotografií, ktoré zverejňujete v albume.
Kvalitné popisky k fotografiám taktiež zvyšujú popularitu albumu.

Pravidlá súťaže:
1. Môžete pridávať ľubovoľný počet fotografií.

bury
17. zář 2011

Kam až vede to móře?? Že by až ke sluníčku? 😉

sim22
17. zář 2011

Bazének mě bavííí!

dendaz
17. zář 2011

družička vyměnila kytičku za vodičku... 🙂

eeefffaaa
17. zář 2011

My nejsme trojčata,to jsou pouze moji bratranci a všichni jsme se narodili během čtyř měsíců a babička s dědou jsou z nás občas na prášky 😅 😀

nepiha
17. zář 2011
nepiha
17. zář 2011

svatba nesvatba proste spim a flasku nedam 🙂

nepiha
17. zář 2011

dohlizim aby se neztratilo 🙂

eeefffaaa
17. zář 2011

ryby Dádu úplně fascinovali 😀 a neva,že jsou větší než on 🙂

eeefffaaa
17. zář 2011

dnešní den byl zdrcující

vorllinka
17. zář 2011

Musím to tady spravit

bronis
17. zář 2011

Růžová slečna 🙂

bronis
17. zář 2011

Voda je prostě velká prča 🙂

bronis
17. zář 2011

I tato 🙂

tynusa
17. zář 2011

Nejoblíbenější čiností naší Vanessky je koupáníčko....

slunickoseznam.cz
17. zář 2011

Naše Natálka vodu miluje

slunickoseznam.cz
17. zář 2011

Takhle vegetíme v létě celý den ve vodě🙂

katy.m
17. zář 2011

hygiena musí být 🙂

katy.m
17. zář 2011

voda je supééér 😀

katy.m
17. zář 2011

...táto,nepusť mě!..

katy.m
17. zář 2011

nejlepší způsob jak se v parném létě zchladit🙂

lucka_cz
autor
18. zář 2011

VÝHERCOVIA ZO SOBOTY 17.9.2011 Srdečne blahoželáme týmto trom autorkám fotografií @bury @bronis @katy.m. Prezrite si aj víťazné fotografie. Výherkyne poprosím o zaslanie poštovej adresy do mojej IP, aby sme vedeli, kam zaslať výhru. Vopred ďakujem.

cherub
18. zář 2011

poprvé ve velkém bazénu 🙂

marinka
18. zář 2011

Voda v pevném skupenství aneb tatínek se vrátil do dětství 🙂

marinka
18. zář 2011

První koupání ve velké vodě 🙂

marinka
18. zář 2011

Maximální pohodička 🙂

dendaz
18. zář 2011

na zdravíčko, přátelé... 🙂

broucek2
18. zář 2011

Návštěva parku s vodními atrakcemi jde se mnou pouze při vysokých teplotách. Jakmile vidím vodu, neudržím se.
1) pustili mi vodu, jupíííí
2) proč mi ta voda nejde zachytit?
3) vodo, já si tě chytnu

bubliinka
18. zář 2011

Mami nefoť mě, nebo uvidíš 😠 .... Laurinka se koupe , cvičí nožkama a chce nás boxovat 😀 😀 Stíhá všechno ta naše kočka malá 🙂

emily26
18. zář 2011

Voda to je pohoda, nič iné mi netreba. 😉

jakelina
18. zář 2011

Já jsem sice ještě malý kluk, ale nemyslete si, že nevím kolik se toho za den má vypít!!!!
Vodu Lucka mi na dovolenou rodiče nevzali, ta voda co je všude kolem se pít nedá a když dostanu chuť na mlíčko, tak mi zase maminka řekne, že teď se to nehodí. No řekněte sami, není ten život pes 😀 😀