Soutež s vodou Lucka

lucka_cz
10. zář 2011

Pošlite nám fotku na tému "Moje dieťa miluje vodu" a my každý deň potešíme
tri z vás CDčkom s pesničkami od Jitky Molavcovej, Márie Podhradskej a Richarda Čanakyho – Pec nám spadla.
Výhercov z predošlého dňa zverejníme v nasledujúci deň do 10:00 hodiny.
Fantázii sa medze nekladú - potešíme sa fotkám detí behajúcich pod záhradným rozprašovačom, kúpajúcich sa v mori, pijúcich vodu, hrajúcich sa vo vani... A ak žiadnu vhodnú fotku nemáte - nič to, urobte ju hneď teraz.
Zo všetkých fotografií nakoniec vyberieme jednu, ktorej autor/ka získa pitný režim Lucka na 3 mesiace.

Ako sa zapojiť do súťaže:
1. Fotografie pridávajte priamo do fóra, priamo do diskusnej témy s názvom: Súťaž s vodou Lucka
2. Môžete pridať neobmedzený počet fotografií. Nemôžu sa opakovať. Pridávajte ich priebežne, aby ste mali väčšiu šancu vyhrať.
3. Každý deň vyhrávajú 3 súťažiace/súťažiaci. Výhercov vyberá porota z Lucky na základe originálnosti vašich fotografií a popiskov k nim.
4. Na záver súťaže bude vybraná jedna fotografia, ktorej autor/ka získa pitný režim na 3 mesiace, t.j. 90 ks 1,5l fliaš Lucka podľa vlastného výberu.
5. Sútaž sa končí vo štvrtok 29. septembra o 24:00. Výhercovia CD budú zverejnený 30. septembra do 10:00 a výherca pitného režimu bude zverejnený 30. septembera do16:00 hodiny.

Rada do súťaže: Váš úspech záleží od kvality fotografií, ktoré zverejňujete v albume.
Kvalitné popisky k fotografiám taktiež zvyšujú popularitu albumu.

Pravidlá súťaže:
1. Môžete pridávať ľubovoľný počet fotografií.

nepiha
13. zář 2011

Ahojky

nepiha
13. zář 2011

tak kde je a voda 🙂

levata
13. zář 2011

vodu tu já rád zkoumám i chutnám 🙂

levata
13. zář 2011

bubli bubli

lucisa
13. zář 2011

U nás jsou vodnice všechny tři holky, dostat je z vody je nadlidský výkon a neobejde se to většinou bez kraválu, aby 10 minut nato byly opět ve vodě - momentky z bazénu i z aquaparku.....

to.nejde
13. zář 2011

Plavu si, ani nevím jak... 😉

andrissek
13. zář 2011

ještě jedna 😉

andrissek
13. zář 2011
pusolamy
13. zář 2011

jediny kdo mel z povodne radost byl nas martinek 😲

nepiha
13. zář 2011

vodnice

alfice
13. zář 2011

Šup tam s ní 🙂 , koupala by se i v zimě🙂

eldzej
13. zář 2011

Ham, gumová dobrota....

ilonkapomenka
14. zář 2011

takto se Radeček čvachtal v šesti týdnech

lucka_cz
autor
14. zář 2011

VÝHERCOVIA Z UTORKA 13.9.2011 Srdečne blahoželáme týmto trom autorkám fotografií @majatob @andrissek @levata. Prezrite si aj víťazné fotografie. Výherkyne poprosím o zaslanie poštovej adresy do mojej IP, aby sme vedeli, kam zaslať výhru. Vopred ďakujem.
Vytvorím aj novú tému s výhercami súťaže, aby bolo vyhodnocovanie prehľadnejšie.
P.S. Maminky, prosím vás, zvážte uverejňovanie fotografií úplne nahých bábätiek a detičiek v tejto fotosúťaži. Internet je verejný priestor a nie každý, kto si fotky prezerá má nevinné úmysly. Ak máte peknú nahú fotku vášho bábätka, môžete intímne časti "zakamuflovať". Nezníži to hodnotu fotografie a neovplyvní ani náš výber. Držíme palce v ďalších výherných dňoch.

alfice
14. zář 2011

Břicho zastrčit, prsa vystrčit 🙂 ...táááááák jsem velikááááááááááá 😉

nepiha
14. zář 2011

rucku v pusine musim mit i pri koupaní 🙂

jitie
14. zář 2011

Já tam nechci, to moře je studenýýýý

janca_dobi
14. zář 2011

... ale neutopíš mě mami, že ne?

martina01
14. zář 2011

Jedno platíčko antivyvalínu, prosím 🙂 Filípek 2měsíce.

martina01
14. zář 2011

Natálka 2 roky

martina01
14. zář 2011

potápka Natálka - 10 měsíců

rioko
14. zář 2011

namočíme aspoň zadeček 🙂

lucernaa
14. zář 2011

Šetři vodou - myslím, že k tomu není co dodat 😵

jakelina
14. zář 2011

Fotečky našich dětí od moře. Matyáš 10 let a Elliáš 18 měsíců.

pusolamy
14. zář 2011

Niky na Porcinkuli v Opočně 🙂

geliva
14. zář 2011

tak už to konečně napusťte...

geliva
14. zář 2011

a kuk...

syll.
14. zář 2011

Co bazééén, ten je pro mě už dávno malý, já jsem si radči vyrazil k moři a věřte, že tolik vody jsem v životě neviděl a to je mi teprve 1 rok :o) 😀 jen to má jednu malou vadu, já neumím plavat 🙂

syll.
14. zář 2011

A heč já plavu i na souši, tak já miluji vodu já Sebastianek 1 roček 😀