Soutež s vodou Lucka

lucka_cz
10. zář 2011

Pošlite nám fotku na tému "Moje dieťa miluje vodu" a my každý deň potešíme
tri z vás CDčkom s pesničkami od Jitky Molavcovej, Márie Podhradskej a Richarda Čanakyho – Pec nám spadla.
Výhercov z predošlého dňa zverejníme v nasledujúci deň do 10:00 hodiny.
Fantázii sa medze nekladú - potešíme sa fotkám detí behajúcich pod záhradným rozprašovačom, kúpajúcich sa v mori, pijúcich vodu, hrajúcich sa vo vani... A ak žiadnu vhodnú fotku nemáte - nič to, urobte ju hneď teraz.
Zo všetkých fotografií nakoniec vyberieme jednu, ktorej autor/ka získa pitný režim Lucka na 3 mesiace.

Ako sa zapojiť do súťaže:
1. Fotografie pridávajte priamo do fóra, priamo do diskusnej témy s názvom: Súťaž s vodou Lucka
2. Môžete pridať neobmedzený počet fotografií. Nemôžu sa opakovať. Pridávajte ich priebežne, aby ste mali väčšiu šancu vyhrať.
3. Každý deň vyhrávajú 3 súťažiace/súťažiaci. Výhercov vyberá porota z Lucky na základe originálnosti vašich fotografií a popiskov k nim.
4. Na záver súťaže bude vybraná jedna fotografia, ktorej autor/ka získa pitný režim na 3 mesiace, t.j. 90 ks 1,5l fliaš Lucka podľa vlastného výberu.
5. Sútaž sa končí vo štvrtok 29. septembra o 24:00. Výhercovia CD budú zverejnený 30. septembra do 10:00 a výherca pitného režimu bude zverejnený 30. septembera do16:00 hodiny.

Rada do súťaže: Váš úspech záleží od kvality fotografií, ktoré zverejňujete v albume.
Kvalitné popisky k fotografiám taktiež zvyšujú popularitu albumu.

Pravidlá súťaže:
1. Môžete pridávať ľubovoľný počet fotografií.

kvetinka6
21. zář 2011

Ty jooo v porodnici nekecali - ta voda je fakt mokrá?!

petula1981
21. zář 2011

Když je venku tropické horko a my jsme zavření v bytě, tak si napustíme bazének v předsíni a hned je nám líp 🙂

136136
21. zář 2011

keď som bol ešte miminko 🙂

aronek
21. zář 2011

To jsme takhle vyrazili na dovolenou do termálů a tam jsme s hrůzou zjistili, že se nemůžu koupat ve vnitřním bazénu 😢 Mamka si ale poradila, dala mi kulicha (byla totiž pěkná zima) a koupali jsme se venku. Byl jsem supr atrakce

marinka
21. zář 2011

Maximální nadšení! 😵 😀

broucek2
21. zář 2011

Mámo, ale slib, že mě chytneš. Zkusím taky chytit štěstí a vyhrát už soutěž :o)))

plamon
21. zář 2011

Vyrazim na vodu mami 😀

lucka13
22. zář 2011

Andrejka a Pepíček moc děkují za krásné CD s písničkama 😉

lucka_cz
autor
22. zář 2011

VÝHERCOVIA ZO STREDY 21.9.2011
Srdečne blahoželáme týmto trom autorkám fotografií @saris1 @madlenka29 @kvetinka6. Prezrite si aj víťazné fotografie. Výherkyne poprosím o zaslanie poštovej adresy do mojej IP, aby sme vedeli, kam zaslať výhru. Vopred ďakujem.
Výhercovia budú duplicitne zobrazení aj v téme Výhercovia súťaže s vodou Lucka.

andrusek
22. zář 2011

dyť je ta voda mokráá 😨

brusinka.pusinka
22. zář 2011

plavu si a nevím jak nejsem ryba ani rak 😉

adelka89
22. zář 2011

koupání v kýblíku 😅 ...... trošku jinak

. . .o měsíc později 😀

verca20
22. zář 2011

Tak moc mám rád vodu,že jí piju i z bazénku 🙂))

marinka
22. zář 2011

Nám ta výhra asi není souzená, zásoba vodních fotek je vyčerpána, vzdááávááám to 😅 😀 😅

janca_dobi
22. zář 2011

CD dnes dorazilo, mooooc děkujeme. 😉

andrissek
22. zář 2011

Vodní radovánky 😉

hanysek5
22. zář 2011

Vodu prostě miluju!!!!!!!!!!!!!

andrusek
22. zář 2011

jůů to je vody, teď to musím vytřít 😀

bublimka
22. zář 2011

heč stejně do té vody vlezu 😀

andrusek
22. zář 2011

🙂

broucek2
22. zář 2011

Hele jak se koupu sama, jen na ten obličej se nemusím trefovat 🙂

broucek2
22. zář 2011

@marinka brzy dopadneme stejně

marinka
22. zář 2011

@broucek2 Držím palce, ať aspoň vy máte štěstí 😉 Anička má za 14 dní narozeniny, tak jsem doufala, že vysoutěžíme dáreček, ale asi nám to nebylo dáno 😉

broucek2
22. zář 2011

@marinka popravdě jsem ani nic jiného nečekala, nikdy nemám štěstí něco vyhrát :o)))

dendaz
22. zář 2011

ve vaničce, ve vaně, v bazénu nebo u moře... je mi to fuk, hlavně že můžu být mokrá... 🙂

lucisa
22. zář 2011

@lucka_cz nám dnes došla výhra, Ameli děkuje 😉

petula1981
22. zář 2011

Koupání, to je moje 🙂

jakelina
22. zář 2011

Prý se ta vodolepka má lepit na kachličky, ale já mám svoje originální místečko 😀 😀

plamon
22. zář 2011

jeeee, to bude ale bublinkova koupel 😀

lucka_cz
autor
23. zář 2011

VÝHERCOVIA ZO ŠTVRTKA 22.9.2011
Srdečne blahoželáme týmto trom autorkám fotografií @broucek2 @plamon @dendaz. Prezrite si aj víťazné fotografie. Výherkyne poprosím o zaslanie poštovej adresy do mojej IP, aby sme vedeli, kam zaslať výhru. Vopred ďakujem.
Výhercovia budú duplicitne zobrazení aj v téme Výhercovia súťaže s vodou Lucka.
Měsíc s kojeneckou vodou Lucka • Včera v 09:14 • 2 děti • Odpověz • •