Veľká súťaž o dovolenku na Slovensku podľa vlastného výberu

patricia_trinity
29. kvě 2017

Zapojte sa do súťaže o dovolenku v ktoromkoľvek z babyfriendly hotelov TRINITY. Spoznajte tri úžasné destinácie na Slovensku a zažite oddych a relax na brehu Slnečných jazier, v srdci Štiavnických vrchov alebo vo Vysokých Tatrách. V TRINITY sa môžete tešiť na celodenné animácie, tematické týždne, tobogány, koncerty a maskotov počas celého leta a počas vybraných pobytov v roku.

AKO SÚŤAŽIŤ ?
Stačí poslať vaše tipy a názory v téme „Ktorý z hotelov TRINITY by ste si vybrali pre Vašu dovolenku na Slovensku" .

Inšpirujte sa našim letným katalógom pobytov: http://www.trinityhotels.sk/letna-dovolenka-kat...
alebo si pozrite stránkych našich hotelov: www.hotelsenec.sk / www.hotelsitno.sk / www.atriumhotel.sk

Do súťaže budú zaradené všetky príspevky v podobe komentárov v tomto fóre poslané do 04.06.2017 do 24:00. Meno výhercu uverejníme v pondelok 05.06.2017 a bude kontaktovaný internou poštou.

O ČO HRÁME?
4-dňový Trinity pobyt s polpenziou pre 2 osoby v ktoromkoľvek z Trinity Hotels & Resorts podľa vlastného výberu v hodnote 345,- Eur

Pobyt zahŕňa:
- ubytovanie v komfortnej izbe
- raňajky formou bohatých bufetových stolov
- večere formou lahodných švédskych stolov alebo lahodného 3-chodového menu
- masáž chrbta pre dve osoby,
- fľaša kvalitného vína na izbe,
- bezplatný vstup do hotelových bazénov a wellnes,
- bezplatný vstup do MiniMe detskej herne

Pozn.: platnosť výherného poukazu je 1 rok od jeho vystavenia!

kacasa
29. kvě 2017

Juuu, ja bych jela s manželem na relax pobyt do hotelu Sitno, kde je úžasné wellness. Je třeba pracovat na partnerském vztahu a užívat si takovouhle romantiku v krásné přírodě.

heligona
29. kvě 2017

Vybrala bych určitě hotel Senec díky největší nabídce aktivit v letních měsících. Koupání v jezeře, aquapark, bazény, hřiště, pláž... na léto ideální.

kacasa
29. kvě 2017

Každý hotel má něco..všechny jsou super..Těžký úkol výběru. Pomalu objet všechny 🙂

1miska
29. kvě 2017

Vybrala bych hotel Senec a to z následujících důvodů - 1. je blízko Brna a vzhledem k tomu že dětem bývá v autě špatně je vzdálenost od místa bydliště jedna z hlavních priorit 2. je kousek od Bratislavy kam už dlouho plánuje výlet do místní ZOO takže bychom se tam po cestě konečně zastavili 3. voda, voda, voda.... 🙂

luca16
29. kvě 2017

Atrium Hotel, jednoznačně🙂 Umístění v nádherné přírodě, úžasné pro výlety, hotel vybavený pro děti všech věkových kategorií, artclub vypadá dokonale - tam bych se vyřádila i já😀 o wellness nemá smysl ani mluvit - wow🙂 No, věděla bych, co tam s dětma zažít🙂

monulec
29. kvě 2017

Využila bych služeb všech hotelů, ale protože mám dítě, tak bych asi volila SENEC. Bazény, hřiště,.....a jsme z Uh.Brodu, takže kousek od slovenských hranic 😉

aguaverde
29. kvě 2017

Nejradši bych vybrala všechny 😂 ale pokud bych měla vybrat jeden, tak Senec mi nějak padl do oka ihned 😍 a měla bych to blízko ke kamarádce 😍😍😍

zuzanamil
29. kvě 2017

Musim priznat, ze ma tato sutaz potesila. Babyfriendly hotel na Slovensku som hladala a nic tak pekne som nenasla. Takze sme kupili pobyt v rakusku. Co je skoda, pretoze zijem v Prahe a na Slovensko sa rada vraciam. Mozno by to chcelo lepsiu reklamu alebo popracovat na tom, aby sa to na googli dalo lahsie najst. Hotel Sitno vyzera najkrajsie. Pekne izby, ktore vyzeraju novo. Bazény pre deti. Urcite by sme si to s mojimi detmi a manzelom uzili

tomikkubik
29. kvě 2017

Letos se na dovolenou bohužel nedostaneme, ale jinak bych vybrala asi Senec. Přece jen mame

cinda82
29. kvě 2017

Nikdy jsme na Slovensku s dcerkou nebyli, škoda že jsem vaše stránky neobjevila dříve, jeli bychom do hotelu Sitno, padl do oka mně i Verunce 🙂

tomikkubik
29. kvě 2017

@tomikkubik přece jen mame tři děti tak by se jim to určitě líbilo. Nebo bych vybrala nějaký Wellness pro rodiče, ti už nikde nebyli léta páně

skyvik
29. kvě 2017

Neuvěřitelně se mi líbí hotel Senec a jeho aquapark, dcera s manželem by byli přímo unešení a já bych se mohla s pupíkem válet na trávě nebo relaxovat v bazéně. Super je i teplota vody, vypadá to, že to není žádná "ledárna" jako všude jinde. Baby friendly hotely miluju, nikomu tam nevadí občasný křik dětí (nebo se tak aspoň netváří 🙂) a jsou tam různé vychytávky, například židličky pro děti v restauraci.

keerka
29. kvě 2017

Za nás by to bylo Atrium 🙂 Mimčo ještě nemáme, ale rádi bychom a třeba by se nám zrovna tam zadařilo... Prostředí hotelu k tomu přímo vybízí 🙂

petra_pf
29. kvě 2017

Jelikož mám malé děti, tak volba by byla jasná - SENEC!

soda365
29. kvě 2017

Líbí se mi hotel Senec a jeho aquapark, syn s manželem by byli nadšení a já bych mohla s bříškem ležet a relaxovat. Vypadá to, že i teplota vody by mohla být fajn, ale naše dítko je v tomhle vybíravé a ne vždy mu to v bazénu sedne. Baby friendly hotely miluju, jsou tam různé vychytávky v podobě zařízení, například židličky pro děti v restauraci apod.

kitinka10
29. kvě 2017

asi bych zvolila Senec, hlavně kvůli dceři, která je vodní živel...byla by to bomba dovolená o které se nám jen může snít....

muchomurkazelena
29. kvě 2017

Ráda bych se podívala do Vysokých Tater, proto je moje volba Atrium Hotel.

zuzaaanka
29. kvě 2017

No tak to je úžasná soutěž!!! Jelikož s manželem i naším malým pomocníkem stavíme domeček svépomocí, tak nás to hodně namlsalo! Vybrali jsme na léto Senec a na zimu Atrium. Všechny hotely ale vypadají úžasně a všichni tři bysme se zaslouženě zrelaxovali! 🙂

dc2015
29. kvě 2017

Hotel Senec, malý by se vyřádil ve vodě. Na Slovensku jsem byla naposledy jako svobodná. Takže popravdě nejvíc by mě lákalo Slovensko jako takové. Máme to sice celkem daleko /severní Čechy/, ale bylo by to jistě moc fajn.

malva
29. kvě 2017

Milujem Banskú Štiavnicu a okolie, ale odkedy mám v Prahe rodinu, tak sme sa tam ešte neukázali. Za mňa teraz jednoznačne Hotel Sitno. Vysoké Tatry sú ešte úplne iná kapitola, ale tie si nechám, až budú deti staršie a ocenia nejaký ten výšľap po skalantom chodníčku.

martullinda93
29. kvě 2017

Veškeré Vaše hotely mají své kouzlo, avšak mě nejvíce oslovil hotel Atrium.
Především pro jeho umístění v nádherné přírodě obklopující pohoří Tater, ale také vybavením, které poskytuje pro rodiny s dětmi, možnostmi, jak naplnit denní program dítěti. Třeba návštěvou hracího koutku a animačních programů.
Důležitou součástí každé dovolené je hlavně odpočinek, který je zajištěn širokou nabídkou služeb wellnes centra.
O několik kilometrů dál se nachází město Poprad, kde jsem trávila dovolenou naposledy před několika lety ještě jako dítě se svými rodiči.
To je hlavní důvod, proč bych si pro trávení dovolené na Slovensku vybrala hotel Atrium v Novém Smokovci 🙂

aleenka1234
29. kvě 2017

Jeee, všechny jsou nádherný. Vybrala bych Senec, Trinity a Atrium. Všechny vypadají super a to jezero, to je nádhera.

lavita
29. kvě 2017

Libil by se nam Senec 🙂

kajjina
29. kvě 2017

právě vybíráme s manželem dovolenou na Slovenku, kam bysme jeli s naším malým synem. Milujeme hory a přírodu a milujeme Tatry,takže hotel Atrium je jasná volba a další 4 dny na Slovensku jako bonus navíc by byly skvělé 🙂

butterfly79
29. kvě 2017

Tak jednoznačně bych si vybrala Atrium hotel 🙂. Milujeme hory a tůry. Hotel je v krásné lokalitě, spoustu vyžití ... a také jeskyně. Co se týče wellness - tak tady by manžel využil saunu a já masáže - nechat se opečovávat... Takže pro mě Top tahle lokalita ( hotel ). Tatry si s manželem plánujeme už několik let a zatím jsme tam ještě nebyli neb bylo vždycky něco přednější než dovolená :(. Navíc třeba zrovna vysokohorské klima by nám pomohlo k miminku, které se nám zatím nedaří počít.

mykolaapsi
29. kvě 2017

Já bych pro nás vybrala Hotel Atrium. Milujeme hory a aktivní dovolenou. Navíc jsme ve Vysokých Tatrách byli na první společné dovolené s manželem a následně i se starším synem, rádi se tam vracíme. Hotel mě navíc nadchnul vyžitím pro děti - byly by nadšení 🙂, ale i možností wellness pro unavené rodiče 😀

shak29
29. kvě 2017

Upřímně je mi celkem jedno, který hotel by to byl. Jsme spolu šťastní všude 😊
Ikdyz nejlákavější je hotel Senec ❤
Slovensko milujeme, letos jedeme na Podhájskou. Přestože nás láká i moře, zatím si ještě netrvám, vzhledem ke zdravotnímu stavu naší nejmenší.
Začala jsem tam jezdit jako dítě, s rodičema. A tak se už letos 14.rok vracím k vám , na Slovensko. Teď už ale se svojí smečkou 😊😇

laurett
29. kvě 2017

Zrovna s manželem vybíráme dovolenou, takže jako na zavolanou. Baby friendly hotel jsme přesně hledali. Nejvíce se nám líbí Senec, příroda, voda.. Navíc na Slovensku jsme počali naši dcerku a od té doby jsme tam ještě nestihli zajet, tak by se děti podívaly, měly by radost 🙂 😍

lv
29. kvě 2017

Nabídka skvělá, volba těžká - líbí se mi všechny 🙂 na Senec jsme koukali nedávno, milujeme hory a popradsko též úžasné.
Pokud vybrat nutně musím, tak Senec.

hojda
29. kvě 2017

U nás by vyhrál Senec - úžasné jezero, krásné místo pro dovolenou nejen s dětmi!