Jaký živel vás vystihuje?

rajec_martin
13. zář 2013

Milé maminky, asi nemůže být náhoda, že kojenecká voda Rajec spatřila světlo světa v jednom ze znamení zvěrokruhu, která se řadí mezi vodní 🙂 . A určitě není sama, komu je ze živlů nejbližší právě voda. V jakém živlu jste narozené vy a v jakém vaše dětičky? A jak se to projevuje?

rajec_martin
autor
13. zář 2013

Více informací o živlech najdete např. zde: www.horoskopy-online.cz/zivly 😉

ebsian
13. zář 2013

Oheň + oheň (dcerka) a naprosto to pasuje 🙂 Temperament, živočišnost , vašeň + nadšení a nesnáším nudu. Takže voda rajec ve vodním živlu by ke mně absolutně nešla 😉

rajec_martin
autor
13. zář 2013

@ebsian Zas na druhou stranu - víš, co se říká o protikladech 🙂

lusyy
13. zář 2013

Dcera ohen a ja ohen taky. U dcerky to sedi u me malinko mene,asi starnu 🙂

romcovaklarka
13. zář 2013

Já i děcka jsme samý vzduch - no asi to sedí, přijde mi, že pro kluka jsem "vzduch" každou chvíli 😀

kitinka76
13. zář 2013

mám doma oheň, vodu i zemi.... jen ten vzduch - myslící typ nám chybí 😀 😀 😀

ivajaro
13. zář 2013

My jsme s dcerkou samá voda, jen manžel je země 😀

kacernice
13. zář 2013

Já jsem vzduch, manžel a dcera země a syn voda, ještě by to chtělo nějaký ohýnek 😀

majatob
13. zář 2013

u nás 1 x oheň, 1 x vzduch a 3 x voda, na mě, manžela a dceru charakteristika sedí, na syny bych řekla, že ne 😀

rockerka
13. zář 2013

Já jsem země, manžel vzduch a dcera voda a další dítko, když to vyjde bude oheň 🙂

barushka0404
13. zář 2013

U nás to je oheň - já a syn, země - muž, vzduch - dcera. Z části to sedí.

pegynka
13. zář 2013

U nas je to manzel se synem ohen,nijak zvlast to nesedi,hlavne na manzela nee...Ale u me je to vzduch a tam to sedi na 99% ...Je strasny o sobe cist takovouhle pravdu 🙂

speedygon
13. zář 2013

Já s přítelem oheň,dcerka voda, synek země....na nás a dcerku to podle mě sedí, u synka nemohu soudit, je moc maličký 🙂

latkovkybrno
13. zář 2013

Já jsem oheň, manžel je oheň, pejsek je oheň a syn je voda. Sedí to u všech a skvěle se doplňujeme. Zatímco já i muž často hoříme, syn nás mnohdy svojí láskou něžně hasí. My ho prozměnu svojí ohnivostí někdy rozpalujeme - rozesmíváme, šaškujeme. Je u nás veselo a hoooodně smíchu.

markkketa
13. zář 2013

jsme všichni tři oheň: já střelec, manžel lev a dcera beran 🙂 sedí to na nás na všechny a rozhodně nepatříme k těm tišším domácnostem 😀

gepe
13. zář 2013

Ja i manzel - voda (ryba a stir), nase mlada - ohen, je ji teprve mesic a mj. jeji velky ohnivy temperament se projevuje uz nyni 😀

vosinka
13. zář 2013

Já i syn - štír (voda). Sedí přesně. Malej neustále něco vylévá...🙂 no a dostat ho z vody to je boj.

tvarohacek
13. zář 2013

žádný.

daasenka85
13. zář 2013

já oheň (ascendent ve vodě), manžel voda, dcera voda. u mě sedí, že jsem zvolila chlapa ve znamení, v jakém mám ascendent (rak) - tedy možná spíš obráceně - on mě 😉
jo a ještě je zajímavé, že dcera má ascendent v mém znamení (lev), ale hlavně mě úplně mě rozsekalo, že dcera je magická 1, já jsem 1, tchyně je 1, můj táta je 1... neříkám, že horoskopům a numerologii na 100% věřím, ale čtu o tom jen tak pro zajímavost hodně ráda a faktem je, že na nás působí už v průběhu těhotenství dost faktorů, tak proč ne roční období? možná i proto rozdělení západní astrologie, čínské horoskopy, egyptské, indiánské....

petrajavor
14. zář 2013

já jsem oheň což krásně sedí, syn je vzduch a manžel je voda 🙂

janapavlik
14. zář 2013

Já jsem oheň, dcera taky a manžel vzduch 😀 Teď, jak to po sobě čtu, tak to vypadá divně 😀 Další dítko by mělo být štír 😉

ange_de_la_morte
14. zář 2013

Já jsem ohnivě znamení a to naprosto přesně sedí 🙂 Syn jen zemské znamení ( kozoroh - charakteristika ho zatím taky docela přesně vystihuje 😀 ) Manžel je vodní znamení

rozzaarka
14. zář 2013

Ja jsem racice - typicka samaritanka🙂 muz je blizenec, ale popis vzduchu na nej absolutne nesedi, ale zatim mi na nej nesedel jediny horoskop podle znameni ci numerologie. Je proste jiny a vyjimecny🙂🙂 a nase malicke by se melo narodit jako rybicka, tak doufam, ze ho neprenosim do berana😀 rybicka by se k nam hodila vic🙂🙂

pivonka2
15. zář 2013

celá rodina oheň 🙂

edeltraut
15. zář 2013

Mám být "zemské" znamení býk, ale já bych se viděla na velkou vodu 😀. Nejstarší syn je voda (ryba), je to hodné a relativně klidné dítě. Dcera vzduch (vodnář) - to je taková naše kometa 🙂, mladší dcera taky země (panna), ale zatím se projevuje jako maminka, čili řádná sopka nebo povodeň 😀. Manžel je oheň (beran), ale vzplane jen málokdy 🙂. I když máme každý úplně jinou povahu, plujeme životem převážně na jedné vlně 😎.

luckasin
16. zář 2013

Synáček je voda,já země a přítel oheň a na všechny to přesně sedí 😉 😀

ivca_doubek
16. zář 2013

Já s oběma klukama jsme země, jen manžel se nám vymyká, je vzduch. Ale povahou je víc země než my tři dohromady 😀 😀 😀

verisek91
21. zář 2013

my jsme vzdušní,a čekáme vzdušňačku 🙂

pepibubu
21. zář 2013

Já voda (rak,) manžel panna (země), Pepíček oheň (lev) a Martin země - býk....

karlam
21. zář 2013

já jsem váha, sedí dokonale a děti lvi...taky sedí dokonale 🙂