Kterou příchuť Rajce máte nejradši?

rajec_martin
17. zář 2013

Milé maminky, který Rajec je váš nejoblíbenější? Chutnají vám naše bylinkové nebo spíše ovocné příchutě? Nebo máte nejradši některou z řady "Tajemství stromů"? Jsme zvědaví, jaká příchuť u vás vede 😉

kitinka76
19. zář 2013

@joygiorgo kokos?? já zase ráda gambrinus 😅

llluckaaa
19. zář 2013

@rajec_martin Zapomněla jsem Vás označit, tak pro jistotu ještě jednou 😉 Vyrábíte nějakou ochucenou vodu, která je oslazená pouze stévií? Že bych ji zkusila 🙂

sveruska
19. zář 2013

jedině pampeliška 🙂

rajec_martin
autor
19. zář 2013

@llluckaaa @kitinka76 Děkuji vám za zajímavé příspěvky 🙂 Co se týče stévie , tak možnosti jejího využití zvažujeme, avšak v současné době sladidlo z této rostliny nevyužíváme. Přesto mají ochucené pramenité vody Rajec snížený obsah kalorií a jsou slazené pouze přírodní ovocnou šťávou a fruktózou ;) Pokud vás k problematice okolo stévie zajímají nějaké další informace, napište mi klidně na IP, je to dost rozsáhlá a komplikovaná oblast...

llluckaaa
19. zář 2013

@rajec_martin Ano, nemají moc kalorií, což se mi hodí 😅 ,ale taky se mi nechce likvidovat zuby popíjením sladkého pití 😉 Škoda, ale děkuji za odpověď 🙂

rajec_martin
autor
19. zář 2013

@llluckaaa Stačí si jako základ pitného režimu zvolit nesycený (a neochucený) Rajec a ochucenými variantami ho zpestřovat 😀 😉

llluckaaa
19. zář 2013

@rajec_martin Však jo, já proti Rajci nic nemám, náhodou když už kupuju balenou vodu, tak je to zpravidla Rajec a když mám někdy chuť na ochucenou, tak jedině Rajec (pampelišku). Jen bych prostě měla lepší pocit, kdybych si u toho pití neničila už tak zkažené zuby 😅 , proto dotaz na slazení stévií. Ale fakt neva, mám pocit, že stejně žádný jiný výrobce vodu slazenou stévií nevyrábí (teda pokud nepočítám ty, které mají na obalu napsáno slazeno stévií a po přečtení složení zjistíte, že je tam i aspartam 😀 )

margot_ka
19. zář 2013

tu, kterou už nevyrábíte - šalvěj ☹

rajec_martin
autor
19. zář 2013

@margot_ka To mě mrzí - v tomhle případě můžu poradit jedině výlet do Rajecké doliny - krásná příroda a oblíbená Šalvěj v prodeji - na Slovensku se totiž ještě dá sehnat 🙂

mysicka003
19. zář 2013

mateřidoušku, medunku, šalvěj

aadrika
19. zář 2013

za mňa pampeliška 🙂 tú milujem 🙂

fidac
19. zář 2013

mateřídouška, pampeliška, sedmikráska...

petruska_007
19. zář 2013

U mě vede Brusinka 🙂

hanka10
20. zář 2013

U mě vedla meduňka, ale už jsem ji hodně dlouho nikde neviděla.

sklibatko
20. zář 2013

angrešt, kaštan

danca77
20. zář 2013

mateřídouška a pak je výborná ta s tím kyslíkem,ale ta je bez příchuti,samozřejmě 🙂

verisek91
21. zář 2013

kaštan 🙂

luciinka001
21. zář 2013

kaštan 🙂

miriska
21. zář 2013

kaštan, angrešt, brusinka, i malej je miluje 🙂

hehena
22. zář 2013

jedině bez příchutě a max. jemně perlivá! u příchutí mám pocit, že piju chemii a dá se to pozřít jen ledově vychlazený 😅

hankaah
23. zář 2013

mam moc rada bez bublinek a vitezi asi materidouska

maaky
23. zář 2013

Angrešt 🙂 🙂 🙂

rajec_martin
autor
23. zář 2013

Děkuji Vám za vaše názory a posílám přehled s průběžným skóre jednotlivých příchutí 🙂
Rajec Mateřídouška: 12
Rajec Pampeliška: 11
Rajec Kaštan: 8
Rajec Angrešt: 6
Rajec Lípa: 3
Rajec Brusinka: 3
Rajec Lesní malina: 2
Rajec Šalvěj: 2
Rajec Meduňka: 2
Rajec Červený rybíz: 1
Rajec Šípek: 1