Převařujete kojeneckou vodu?

makinka2
7. čer 2011

Ahoj holky 🙂 Múžete mi poradit. Převařujete balenou kojeneckou vodu, když je na láhvi napsano, že se převařovat nemusí. Díky za odpovědi. 🙂

berruna
7. čer 2011

do 6 měsíců jsem jí nechala vždycky 5minut převařit, po půl roce už nepřevařuju 😉

agnessa
7. čer 2011

převařuju v rychlovarné konvici, u starší dcery do půl roku, teď plánuju taky tak nějak... 🙂

anetka1701
7. čer 2011

nepřevařuju :o)

weri1
7. čer 2011

nepřevařuji

lenajsek
7. čer 2011

Nepřevařovala jsem, kupovala jsem Aqua Anna koj. vodu a na ní bylo napsáno, že se nemusí převařovat. Měla jsem ji po otevření v ledničce. Od roku dávám převařenou vodu z vodovodu a teď už bez převaření vodu z vodovodu.

barevka
7. čer 2011

Převařovala jsem do šesti týdnů, potom jsem do dvou měsíců nepřevařovala. Následně jsem začala kombinovat kojeneckou s převařenou kohoutkovou a mezi 3 a 4 měsícem jsem kojeneckou vodu odbourala úplně, teď pouze převařuji kohoutkovou a od toho začínám pomalu taky ustupovat. Myslím, že po roce věku už převařovat nebudu ani kohoutkovou.

lu777
8. čer 2011

prvních pár měsíců ano, pak jsme přešli na filtrování kohoutkové vody konvicí Brita... myslím, že kvalitativně to vyjde nastejno (ta kojen. voda někde stojí v plastu bůhvíjak dlouho, takže z toho jsem taky nebyla stopro nadšená) a mně to dost usnadnilo práci, nemusela jsem sledovat kolik té vody mám a tahat to z krámu...
u druhého mimi jsme to tak dělali už od začátku

jankadudova
8. čer 2011

Informovala jsem se na hygienicke stanici. Do 6m by se mela prevarovat, protoze nikdy nevis, kde ty PET lahve staly - napr. na slunicku se mnozi velmi rychle ruzne bakterie. Takze staci v rychlo konvici, ale mela by se prevarovat, obzvlast, kdyz ma miminko treba trapeni s bolavym briskem apod.

anieanne
8. čer 2011

Nepřevařuju od cca dvou měsíců.

markiivo
8. čer 2011

Pěkný den ,já ze začátku holkám kupovala kojeneckou vodu ,ael jelikož bych musela vodu kupovat v paletách,tak jsem se bavila s Dr. a on říkal,že klidně můžu používat vodu s kohoutku a převařit nechat odstát a spotebovat do 24 hodin pak za nanovo.Holky dodneška pijí převařenou vodu s kohoutku a nic se neděje,ale zase záleží jako vodu máte v regionu tady máme výbornou.Jinak kojeneckou jsem nepřevařovalaa,ale sledovala jsem datum spotřeby.Markéta a holky

miriska
8. čer 2011

Do 8 měsíců jsem převařovala kojeneckou vodu aqua anna(nikdy nevím jak dlouho kde stála) a +- od 8 měsíců už ji někdy nepřevařím a zatím všechno v pohodě, ale když vím že ji mám rozdělanou už dýl, tak ji převařuji...Kohoutkovou vodu nepijeme ani my s manželem a dítěti bych ji taky rozhodně nedala.

coxa
8. čer 2011

Kojeneckou jsem nikdy nepřevařovala, jen vodu z kohoutku.

dana3262
8. čer 2011

Ano, asi do 9.mesicu