Jak se vám líbily 3 týdny se značkou Linola

linola_pavlina
18. říj 2013

Milé maminky a maminky čekatelky (tatínci nám moc nekomunikují... 😉 )
V neděli končí měsíc se značkou Linola a tak jsem se vás chtěla zeptat, jak se vám to líbilo?

Budu moc ráda za váš názor, protože příště to aspoň budu moci udělat líp.
Moc děkuji!
Pavlína

mamkamarketa
18. říj 2013

Me osobne se nelibila ta soutez "koupani" ty polonahe deti, jedno vedle druheho....ne kazdy kouka na dite jako rodic ☹

ebsian
18. říj 2013

To bohužel musím souhlasit s @mamkamarketa - já jen nakoukla a nenapadlo by mě se zúčastnit a dávat takto odhalené fotky dětí..Sice každého věc, ale je to smutné.

maudn
18. říj 2013

Reklamy na konikovi nesleduji, spíš mi překáží

a_lexa
19. říj 2013

Ahoj Pavli, používám na koupání prcka konkurenční značku - on má lehký atop a citlivou kůži, takže reaguje na každou změnu mazacích a koupacích přípravků, ale asi teď vyzkouším i Linolu. 😅 Jinak se mi moc líbila soutěž o 30 balíčků Linola MINI, ikdyž jsem bohužel nevyhrála, ale je fakt, že díky otázkám jsem se alespoň blíže seznámila s produkty, po kterých bych za normálních okolností vůbec nepátrala. Fakt povedená soutěž. Konec konců i další "Jde to i vesele..." se mi moc líbila - bylo zábavné si prohlížet co některé děti dovedou 😀 😀 .
Bohužel ale musím také souhlasit s holkama - Velká fotosoutěž týkající se koupání byla dle mého názoru nešťastnou volbou - bohužel ne každý rodič je soudný v tom, jaké fotky jsou ještě publikovatelné a jaké si raději nechat doma v albu. ☹ Servery o dětech jsou rájem pedofilů číhajících na fotky tohoto charakteru, takže jim naservírovat odkazy na tato alba hezky pěkně úhledně na několika stránkách mi nepřijde vhodné. 😢

adelka21
19. říj 2013

Soutěž s fotkami nahatých dětí nevhodná, výsměchem bylo, když několik mamínek na to upozornilo a jejich příspěvky byly vymazany adminem 🙄

mates22
19. říj 2013

No já nemám moc ráda měsíc s ničím, což je můj problém, ale tentokrát navíc musím souhlasit s holkama, ta fotosoutěž byla nastavená trochu nešťastně ☹

rozarka65
19. říj 2013

Já moc děkuji...normálně moc reklamu nesleduji,ale tato mne zaujala,protože jsem měla v plánu vyzkoušet...dozvěděla jsem se potřebné informace...a děkuji za soutěž o mini balíčky, byla jsem moc ráda,že jsem mohla vyzkoušet i ostatní produkty,které jsem neměla v plánu koupit,ale začala jsem uvažovat o šamponu...🙂 Do fotosoutěže jsem se nezapojila,přestože takové fotky tu mám,ale mám je zamčené jen pro přátele...ale myslím si,že rozhodnutí zúčastnit se bylo na každém z nás...chápu holky,které jsou proti...možná příště zkusit udělat né úplně veřejně (jen aby to viděl jen ten,co hodnotí a přátelé, pak se může album smazat)...🙂