Linola - vaše zkušenosti

linola_pavlina
30. zář 2013

Hezký den, všem maminkám i tatínkům! 🙂
Když jste uviděli, že na Modrém koníkovi se objevil měsíc se značkou Linola, vzpomněli jste si, kde jste se poprvé s touto značkou setkali?
Znáte ji vůbec?

sauvinex
30. zář 2013

Linolu jsem poprve zkusila do koupele sobe jako test pred pouzitim pro ekzematickou dcerku - spokojenost 🙂 ... Potom jsme to trosku 'rozjeli' a pouzivame sampon, olejovou koupel, sprchovy gel - ten i jako penu do koupele a dcery jsou nadsene ze taky konecne mohou penu 🙂 🙂 🙂

lomanta
30. zář 2013

My máme krém Linola Fet, původně jsem ho kupovala na Seboreu, ale nakonec zabralo něco jiného. Každopádně je to dobrá věc a mažu s tím malému večer prdelku do plínky 😀 A že je na atopák jsem vůbec nevěděla, naštěstí jím nikdo netrpíme 😉

krabice1983
30. zář 2013

Zdravím, jelikož máme hodně nedonošený kluky, tak první naše koupání "otírání" nebylo na mě , ale na paní sestřičce a v nemocnici na neonatologickým oddělení, jsem poprvé slyšela a viděla přípravky značky Linola, a tak jsme dlouho používali jen tuto značku 😉
Spokojenost veliká 🙂

emispheare
30. zář 2013

Dobrý večer, manžel ji dostával na ekzém - vše se srovnalo. Když se narodil syn - byla to jasná volba 🙂

betka20
30. zář 2013

Používáme Linolu do koupele i Linolu šampon a super 🙂 malému se atop hodně zlepšil 🙂

mersy
30. zář 2013

6 měsíční syn dostal Linolu- olejovou koupel na zklidnění atopického ekzému. pokožku má vláčnou není tak vysušená a je celkově zklidněná

lenkabodlo
30. zář 2013

Ahojky všem. Používáme olejíček do koupele, jelikož Domča má citlivou pokožku. Všem maminkám v okolí, které k malé přivoní, tou vůní připomeneme, jak krásně malá miminka voní 🙂 Mohu jen doporučit 🙂 P.S. koupu v tom i našeho yorkshire terriera - má nádhernou srst

linola_pavlina
autor
1. říj 2013

@sakuraluci Linolu můžete používat i dlouhodobě i klidně preventivně. Neobsahuje žádné kortikoidy a nemá vedlejší účinky (kromě jedné - jak to vidím na sobě a na ostatních maminkách tady, může vzniknout závislost na její vůni 😉 😉 ). Jinak pro krémy platí totéž. Na větší plochy těla je v řadě Linola tělové mléko Linola Lotion - hned o něm přidám infomace do fotoalba 🙂

lucifirek
1. říj 2013

Zkušenosti mám jenom vynikající 🙂 Jsme atopici a děti to také zdědily. Používáme olej do koupele a krém.

linola_pavlina
autor
1. říj 2013

@domorodka Linola je opět od loňského listopadu hrazená, ale jen v případěch středně těžkého a těžkého atopického ekzému. Může předepsat dětský nebo kožní lékař. U Linola Fett Ölbad - koupelové přísady je doplatek 67 Kč (400ml balení). Tam se to vyplatí požádat lékaře. U krémů bohužel pojišťovna hradí jen 24 Kč 😖

linola_pavlina
autor
1. říj 2013

@mina_ Linola je i pro všechny s atopickým ekzémem a i pro ty co trápí lupénka. Tam je možné i (podle stavu), aby kožní lékař třeba Linola koupel napsal na recept.

linola_pavlina
autor
1. říj 2013

@flegicka Je to tvoje zkušenost. Je jasné, že každému vyhovuje něco jiného. Já jsem ráda za všechny názory. Mimochodem, moji kluci milují, když si můžou nalít Linolu do vany sami. Když se rozptýlí ve vodě a udělá to takový "mléčný efekt" (jak popisuješ) mají pocit, že kouzlí... 😉 😀

linola_pavlina
autor
1. říj 2013

@lenkabodlo 😀 Tak to je vtipný. Musím doporučit kolegyni, co má pejska 😉

marticep
1. říj 2013

Vzhledem k tomu, že pracuju v lékárně, Linolu jsem znala, reprezentant firmy pro nás uspořádal takový miniseminář, kde jsme si mohli výrobky osahat, přivonět k nim apod., takže jsem se rozhodla koupat v Linole Dusch und Wasch. Z počátku jsme koupali jen v čisté vodě, ale malému se začala dělat sem tam suchá místa, takže přidávám do vody a ještě tím ta suchá místa omývám a je to mnohem lepší.Navíc krásně voní a nedráždí, takže bych neměnila!

ufo8
1. říj 2013

S Linolou jsem se poprvé setkala v nemocnici na JIP. Malá se cestou do nemocnice trochu podchladila a jak mi ji tam sestřičky zahřívaly tak se přepotila a celá se oprudila, měla veliké boláky po celém tělíčku. Tam mi sestřička donesla na koupání Linulu poprvé - malé byl týden. Hned po návratu z nemocnice jsem běžela do lékárny a používám doteď do koupele pro obě děti (4 roky a 1,5 roku) cca 2x týdně. Jen mě mrzelo, že jsem to neznala i u prvního dítěte, ale na LInolu do koupele nedám dopustit, geniální záležitost a jak jsou po tom skřetíčci malincí hezky voňaví 😵 😵

linola_pavlina
autor
1. říj 2013

@marticep Tak to je prima, vidím, že naše práce má smysl. Musím hned kolegům přeposlat. Taky budou mít radost.

evabelk
1. říj 2013

Dobrý den, já se poprvé setkala s Linolou osobně na kožním, tuším před 20-ti lety, je to možné? když jsem tam byla kvůli svému atopickému ekzému na rukách a bylo mi doporučeno se v ní i sprchovat. Osobně teď používám Linolu na umývání rukou místo mýdla, nemělo by to tak vysušovat. Mám ekzém v podstatě jen na rukách. Další moje setkání bylo v porodnici v Olomouci před 5-ti lety a byla jsem s ní moc spokojená, koupala jsem a později i sprchovala dceru, měla sušší pokožku. A také svého ročního sny jsem v ní koupala. Nyní ještě používám černou a modrou Linolu na promazávání mých popraskaných rukou. Takže jsem s ní vlasně spokojená, když jsem jí věrná tak dlouho 🙂

makkanka
1. říj 2013

Já jsem se s Linolou poprvé setkala u ségry dětí. A díky jejím kladným referencím jsem při rozmýšlení o koupi první kosmetiky pro svého synka neváhala a Linolu zakoupila. Používám olej do koupele, krém na tělíčko i mastičku. Linolou jsem syna mazala už v porodnici a musím říct, že kdykoliv ho namažu hned se mi díky její nezaměnitelné a příjemné vůni vybaví naše první minutky spolu a proto Linolu budu používat dál a dál, aby mi vždycky připomínala první chvíle s naším synkem!

domorodka
1. říj 2013

@linola_pavlina děkuji, nu, jsem dnes byla v lékárně a koupila bez receptu koupelový olej... tak příště 🙂 syn má exém po celém těle... tudíž to na recept tedy s námi je...

wolfina
1. říj 2013

prosim ma linola nejaky zimni kremek na oblicej pro citlivou plet diky

romiikp
1. říj 2013

Linolu do koupele jsme měli a je výborná nejlepší ze všech koupelí. Teď řeším co na šupinky ve vlasech třeba nizoral co mi radila doktorka je maličký a dost drahý, zabírá od Linoly šampon i na šupinky, mají to všichni naši tři kluci tak hledám něco účinného.

linola_pavlina
autor
2. říj 2013

@evabelk To máme asi nejvěrnějšího zákazníka 🙂. Moc díky.
Těch 20 let je klidně možných. V Německu je Linola už 75 let, u nás od 90. let. Uf toto letí....

linola_pavlina
autor
2. říj 2013

@wolfina Dobrý den, na zimu na obličej je vhodný krém Linola Fett a teď jedna žhavá novinka - v září jsme uvedli na trh krém na citlivou pokožku obličeje - Linola Gesicht - hned přidám informace k tomuto krému na fotoblog 🙂 .

monaida
2. říj 2013

Olej do koupele jsem dostala od dětské lékařky, malá byla po porodu dlouho vysušená. Jsem velice spokojená, balení vydrží dlouho, stačí ho přidat do vody velice málo a vysušená kůže je pryč, asi by nebylo ani potřeba po koupání mazat.

lenkabodlo
2. říj 2013

@linola_pavlina Děkuji 🙂 🙂
naše chlupatá prdelka je prostě rozmazlená 🙂 . A musím upozornit, že jsme dostali pochvalu od veterinářky, jak má nádhernou srst. No a naše malá Domča je bez suchých šupinek. Takže ad výše, jen doporučuji 😉

wolfina
2. říj 2013
kikimaruska
2. říj 2013

Chci se zeptat, je možno např.v lékárně získat vzorky této kosmetiky?

zdenca6
2. říj 2013

@kikimaruska taky bych brala vzorek ale asi v lékárnach nebudou

silvie550
2. říj 2013

Dobrý den,

LINOLU jednoznačně doporučiji, používaly jsme celou řadu Linoly, jen mléko je na můj vkus příliš parfémované, takže jsme používat přestaly, nicméně koupel a mastný krém super!!! Jednozančně doporučuji. 🙂 😀 😎

mannadela
2. říj 2013

Nám doporučila doktorka Linolu Fett na synův atopický ekzém. Bohužel mu to nepomohlo ☹. Nevím, jestli jsem to mazala krátce (vymazala jsem jednu tubičku) nebo jestli je synův ekzém tak odolný... každopádně vyzkouším ještě ten olej do koupele, když ho tu všichni vychvalují 🙂.