Linola - vaše zkušenosti

linola_pavlina
30. zář 2013

Hezký den, všem maminkám i tatínkům! 🙂
Když jste uviděli, že na Modrém koníkovi se objevil měsíc se značkou Linola, vzpomněli jste si, kde jste se poprvé s touto značkou setkali?
Znáte ji vůbec?

rozarka65
30. zář 2013

Osobně zkušenost nemám,ale příští měsíc mám v plánu koupit LINOLA-FETT OLBA,tak jsem na to zvědavá...

aguaverde
30. zář 2013

@linola_pavlina 😵 😵 😵 😵 jo vzpomněla jsem si na to úžasné období kdy jsme v Linole koupali Charlottku 😵 😵 😵 😵 a snad ji u druhého budeme opět využívat..... 😀

mmch děkuji za navrácení vzpomínek na dobu, kdy beruška měla 2,5kg a tu teď řádí jako ďáblova pravá ruka 😀

berenika39
30. zář 2013

@linola_pavlina
utkvěla mi v paměti, když jsem se snažila slizké dítě nějak uchopit ve vaně a vyndat, aby nevyklouzlo🙂)))), krásně pak voněl a všechno trápení se suchými místy bylo pryč, takže za ty nervy to stálo🙂))))
a doporučila mi ji dětská lékařka.
@aquaverde
a taky se mi úplně reálně vrátil ten pocit, kdy měl malý 2,5kg a koukal na nás nechápavě🙂

krizecek
30. zář 2013

@linola_pavlina já používám šampón a jsem hrozně spokojená, snad poprvé šampón z kterého mě nesvědí hlava a taky mi po něm zázračně rychle rostou vlasy 😀 úžasná značka kosmetiky

a jak utkvěla v paměti? Když jsem si místo šamponu napatlala na vlasy tělové mléko stejné značky 😀

opole
30. zář 2013

Já teda vůbec neznám :-/

gladys1
30. zář 2013

Já tím mažu malého od narození a vééliká spokojenost a ke všemu krásně voní 🙂

piki88
30. zář 2013

My ji používáme do teď neboť prcek měl atop, ale naštěstí se mu to asi v 10. měsíci spravilo. Používáme Linola - fett ölbad a myslím si,že Linolu budeme požívat i nadále. Co se týče krémů nemám s nimi ještě zkušenost, ale chtěla bych určitě vyzkoušet některý na obličej pro prcka a možná ho i já budu nakonec používat 😀

chris_n
30. zář 2013

Vůbec neznám a nevím o co jde :-/

linola_pavlina
autor
30. zář 2013

🙂 🙂 Jéé to se moc pěkně čte. Děkuju. Zatím jen jedna z vás o Linole neslyšela. Taky mám s vůní Linoly do koupele spojeno to nejsladší odbobí mých kluků.

imzadi
30. zář 2013

Ja linola vyrobky poznala uz po narozeni prvniho syna...miminka jsou krasne promastena a vonava 😵 😵
@berenika39 a presne stejne zazitky mam...loveni male kluzke rybicky 😀 😀 vyndavala jsem ho pak radsi s plinkou 😎

linola_pavlina
autor
30. zář 2013

@rozarka65 A co tě Rozárko přimělo k rozhodnutí pro Linolu?

linola_pavlina
autor
30. zář 2013

@piki88 Krém Linola bude i v soutěži jako cena, tak určitě sleduj co se tady bude dít 😉

matlucie
30. zář 2013

Linolu používáme do koupele a jsme spokojeni.Máme lehký atop.ekzém

hanny21
30. zář 2013

Nám byla Linola doporučena od paní doktorky, protože malej má dost suchou pokožku a je to super 🙂 Voňavá koupel, voňavý a hladký miminko. Každý večer se oba těšíme na koupání 🙂

linola_pavlina
autor
30. zář 2013

@krizecek 😀 😀

mmiirrkkaa
30. zář 2013

Na doporučení kamarády jsem koupila malému Linola fett a atopicke ostrůvky zmizely. Jupiii 😉

rozarka65
30. zář 2013

@linola_pavlina používá kamarádka a je spokojená...tak doufám,že ji to promastí víc než krémy,které používám...které sice dočasně zaberou na ekzém,ale jinak má tělo jako "struhadlo"...

blannie
30. zář 2013

Já zkoušela Linolu fett na sebe před cca 10ti lety, kdy jsem velmi bojovala s atopickým exémem, bohužel mi nevyhovovala, tak jako 99,9% výrobků pro atopiky ☹. Naštěstí jsem výjimkou 🙂

aggamma
30. zář 2013

@linola_pavlina Také ji známe a pravidelně používáme Linola - fett ölbad.Naše Kačka má mírné sklony k atopickému exemu a když ji obden dáváme Linolu do koupele tak jí to vždy krásně promastí a pomůže zklidnit případný exém.Mám pocit,že je to dobré i jako prevence.A dozvěděla jsem se o ní tady na MK,pár maminek mi to doporučilo 🙂

romcovaklarka
30. zář 2013

Také pravidelně používám olej do koupele. Prvně jsem na ni narazila na nějaké diskusi, když jsem hledala, v čem koupat miminko s náběhem na atopák. Děti v tom koupu pravidelně obě a jediná "nevýhoda" je opravdu extrémní kluzkost vykoupaného miminka. Ale kůži mají krásnou a ještě k tomu moc příjemně voní.

hanka99
30. zář 2013

@linola_pavlina - Na Linolu nedám dopustit,dceři pomohla od jakého si exému. Pak mi kamarádka poradila Linolu feet koupel a zabrala vcelku rychle, tak jsem koupila ještě Linolu feet krém,který používáme pravidelně.

rory_g
30. zář 2013

vůbec neznám..ale mrknu na net 😉

jenny.kay
30. zář 2013

To jsem ani netušila, že existuje i do koupele! Dobře vědět. U nás používáme na dceřiny tvářičky na doporučení dětské doktorky. Je od malička trošku osypaná, ale atopický ekzém nám diagnostikován nebyl. Má ale i citlivé zažívání, takže kdo ví, jak je to propojené. Každopádně dcerce jsou teď skoro dva a je to strašná "činčila = rozuměj, ráda se načančá", takže mi kolikrát sama přinese "krémíček" a musíme patlat tvářičky, až pak je spokojená. A nejradši je, když může i ona na oplátku napatlat mě 🙂

jajinka27
30. zář 2013

znám, používala jsem pro staršího olej do koupele 🙂 je atopik

redrosse
30. zář 2013

My používáme Linolu do koupele na suchou pokožku u dvouměsíčního syna. Kolem 6. týdne začal byýt enromě vysušený, celý se loupal, hlavně teda pokožka hlavy. Od té doby používáme Linolu a jsem s ní moc spokojená 🙂

maivana
30. zář 2013

Používáme pro dceru šampon na vlásky, manžel sice říkal že vlásky jí pak moc nevoní 😀 ale je super, hodně to pomohlo, měla suchou pokožku hlavy, teď bez problémů (na doporučení dr.)

majus6
30. zář 2013

Nejlepší je Linola do koupele, když je ekzém pod kontrolou, tak to stačí na promaštění a domazávám jen aktuálně zhoršená místa. Příjemně voní a není třeba na mytí žádných jiných prostředků či mýdla. Kdybych měla dítě bez ekzému, tak koupu v Linole a nekupovala bych žádné další krémy (jen opalovací a v zimě mastný na obličej). Linolu lotio mám na suchá a zhoršená místa, střídám s dalšími krémy (různé druhy Excipialu, Kalciovku, Linolu fett, magistraliter masti...). Na Linole lotio mi nevyhovuje to dolování z tuby, jak jí je půl pryč, tak se jí nechce, s tím kdybyste něco udělali, tak to by bylo skvělé (bohužel to je problém většiny krémů). A pak jsem byla zklamaná, že jste přestali vyrábět Linola opalovací krém. Znám ji už dlouho, profesní zasažení ;).

barcav
30. zář 2013

já tuto značku neznám, ale ráda se podívám na produkty jelikož syn má taky atopický ekzém

aanettt17
30. zář 2013

Používáme Linolu do koupele jak pro sebe, tak pro malou a jsem sní nad míru spokojená. Jsem atopik a po Linole se mi kuže mnohem zlepšila 🙂

pajjaa
30. zář 2013

@linola_pavlina dobry den tuto znacku neznam- takze se ptam mam doma miminko dcerušku nedonosenou o sedm tydnu a ma pomerne citlivou kuzicku,je vhodna linola i na toto? da se zakoupit v lekarne?