Linola - vaše zkušenosti

linola_pavlina
30. zář 2013

Hezký den, všem maminkám i tatínkům! 🙂
Když jste uviděli, že na Modrém koníkovi se objevil měsíc se značkou Linola, vzpomněli jste si, kde jste se poprvé s touto značkou setkali?
Znáte ji vůbec?

olcab
30. zář 2013

v Linole koupu obě holky,je teda fakt,že po tom mám problém tu menší co se koupe v kýblíku pevně chytit,ale je super,promastí a krásně voní,starší má AE, takže v klidové fázi se nám osvědčila 😉 😉

linola_pavlina
autor
30. zář 2013

@pajjaa Zdravím, Pajjo 😉 , Linolu můžeš používat i pro malou. V porodnici v Pardubicích a Jihlavě ji používají i na novorozenké JIP a mají s ní velmi dobrou zkušenost. I moje sestra na svoje děti používala. Nemusela je potom promazávat, což jako maminka 2 chlapečků s porodní hmotností 1,0 a 1,1 kg uvítala.

radusv
30. zář 2013

Já se s Linolou setkala poprvé v porodnici, kdy nám sestřičky "stříkly" do lavůrku na omývání miminek, úžasná vůně. První dcera trpěla na ekzém, takže na doporučení dr., jsem Linolu zakoupila domů a od té doby nic jiného nepoužíváme, nejen že úžasně voní, ale i kůže je pak krásně promaštěná. Druhou dceru taky koupu v Linole a po koupeli už nepoužívám žádný krém, Linola bohatě stačí 🙂 Takže já kdykoliv "čuchnu" ke svým holčičkám, tak mám pocit, že mám doma čerstvá miminka 🙂

pajjaa
30. zář 2013

@linola_pavlina jee v kolikatem tydnu se kluci narodili????

zdezli
30. zář 2013

@linola_pavlina Mne ji doporucil nas pediatr pro dceru. Do veku 3 let mela apoticky ekzem, pak nastesti zmizel! Linola nam pomahala. Ale jsem moc rada, ze nam ji pediatr psal na recept, protoze jsem ji jednou kupovala sama a protocili se mi panenky (ziji v Nemecku, nevim, jaka je cena v Cechach) 😅

lujami
30. zář 2013

dobrý den, tuto značku znám, seznámila jsem se v ní v porodnici (linola fett olbad do koupele) a od té doby v ní koupu svá nedonošená dvojčátka. veliká spokojenost a mám v plánu tuto kosmetiku rozšířit o další výrobky. 🙂

kamculenka
30. zář 2013

Neznám to, to je nějaká chemka ale asi, že..? ☹

linola_pavlina
autor
30. zář 2013

@pajjaa Myslím, že to byl 29. týden. Teď jsou už sedmiletí a jsou naštěstí zdraví a veselí kluci 🙂

pajjaa
30. zář 2013

@linola_pavlina no tak to je super ja mam jedno ditkokk 32+4 (ted mu bude 5.let a mel 1950g) a ted mame Magadalneku ta je 33+0 a ty je 12.tydnu a oficalne 5.tydnu 🙂)

linola_pavlina
autor
30. zář 2013

@zdezli u nás je cena asi trochu nižší naž v Německu. 400ml balení stojí cca 210 Kč. Záleží na lékárně. Jedno koupání miminka ve vaničce jsme spočítali na 2,65 Kč.

froka
30. zář 2013

Linolu do koupele si nemůžu vynachválit 🙂 Doporučili nám ji v porodnici a hned na první návštěvě dětské lékařky jsem ji automaticky dostali na koupání malého. Úžasně voní a kdyby byla cena dostupnější, tak se v ní koupu taky 😀 Takže maminkám, které tuto značku ještě neznají mohu jen doporučit! 🙂

linola_pavlina
autor
30. zář 2013

Všem, kteří značku Linola neznají! Ráda bych vám značku představila, kromě koupací Linoly i ostatní produkty a hlavně budete mít možnost vyhrát testovací balení produktů Linola nebo speciální vánoční balení v soutěžích 🙂

linola_pavlina
autor
30. zář 2013

@froka 🙂 🙂

aventura
30. zář 2013

Používáme do koupele a jsem moc spokojený. Mimčo se krásně promastí a hezky voní. 🙂

petkab82
30. zář 2013

Příjemný den, značku Linola znám díky doktorce naší Leničky. Asi od druhého týdne začla mít problémy se suchou pokočkou ve vlasech, nikde jinde na těle se jí nic neobjevilo jen ve vláskách to byl děs a hrůza☹ Doktorka nám poradila šampon Linola. Když jsme si ho v lékárně vyžádala, mále jsem omdlela z ceny, ale po vyzkoušení jsme zjistila že je fakt super, asi po pátém mytí se začla pokožka znatelně zlepšovat. Takže i za tu cenu spokojenost a na Lenčiny vlásky toho zatím není potřeba moc, takže jsme naprosto spokojená a budu ho kupovat i nadále.

linola_pavlina
autor
30. zář 2013

@maivana Ano šampon nijak nevoní (ale ani nesmrdí 😖 ), nemá žádně parfemace... Mám s manželem stejnou zkušenost 😉

linola_pavlina
autor
30. zář 2013

@petkab82 To je prima. Vstupní investice není malý, ale taky dlouho vydrží - pokud se s ním uovšem mývají jen děti.... 😉

sarkar
30. zář 2013

Vůbec tuto značku neznám ☹ V čem je jiná/lepší? Na malou moc kosmetiky nepotřebuji, používáme jen mycí emulzi a zároveň šampon od Weledy, na prdelku Aviril, na obličej dávám jen jednou za čas krémík Batole, v zimě Weledu a to je vše.

zuzanabi
30. zář 2013

Hezké odpoledne 🙂 Nám doporučila olejovou koupel Linola dětská doktorka. Mladší syn měl v prvních týdnech života hodně suchou a podrážděnou pokožku. Dnes v osmi měsících je po problémech 😉 , alespoň doufám. Jen pozor při koupání - vanička i dítko jsou opravdu namaštění 😀 😀 😀 , je třeba dávat extra bacha, aby prcek nevyklouznul 😎 . Ale celkově maximální spokojenost 😉

renatab
30. zář 2013

Nám doporučili Linolu do koupele u starší dcery už v porodnici. Měla extrémně suchou pokožku. Naše dětská dr. zajásala, jakou úžasnou kosmetiku používáme. U druhé dcery jsem žádnou kosmetiku nekupovala. Stále u dětí používáme Linolu. Cena mi přijde přijatelná a teď poprvé slyším o šamponu, takže hned koupíme

zdezli
30. zář 2013

@linola_pavlina Mne ji doporucil nas pediatr pro dceru. Do veku 3 let mela apoticky ekzem, pak nastesti zmizel! Linola nam pomahala. Ale jsem moc rada, ze nam ji pediatr psal na recept, protoze jsem ji jednou kupovala sama a protocili se mi panenky (ziji v Nemecku, nevim, jaka je cena v Cechach) 😅

pythie
30. zář 2013

Používám do koupele jak u prcka tak u sebe, poprvé jsem o ní slyšela v nemocnici. Nejdřív jsem koupala jen ve vodě s tím, že ne vše co mi ukážou nebo dají v nemocnici je dobré a....je výborná!Příští měsíc už koupíme větší balení🙂

boban
30. zář 2013

Poprvé jsem se stouto značkou potkala v porodnici, kdy jsme v olejíčku koupali miminka..krásně voní a celkově je úžasná 😵

Úplně jste mi připoměli období jak se malý narodil..citím tu krásnou vůni 😵 😵

linola_pavlina
autor
30. zář 2013

@sarkar Ahoj sarkar, Linola je pro ty, co jim jen tak něco nesedne nebo pro ty, co řeší třeba problém se suchou pokožkou nebo mají atopický ekzém a nebo mu chtějí předcházet (když se třeba vyskytuje v rodině...). Pokud jsi spokojená s tím co používáte, není důvod to měnit 🙂.

miatia
30. zář 2013

Já nedám na Linolu dopustit používala jsem u syna do koupele a teď když se nám narodila dcera byla to jasná volba, jsme moc spokojení 😉

atinkaa
30. zář 2013

mozno prva vec ktoru vobec nepoznam ani neviem ci som ju niekedy v obchode videla. 😅 😕

linola_pavlina
autor
30. zář 2013

@atinkaa díky za zkušenost. Tak teď bude třeba možnost se seznámit 😉 .

jany83
30. zář 2013

Hodně mi pomohl šampon Linola, po vyzkoušení celé řady jiných šampónů mi ho doporučili v lékárně a spokojenost. Ještě používáme Linolu do koupele pro syna, když má problémy s ekzémem na nohách a taky spokojenost.

jjanickaa
30. zář 2013

Sama zkušenost nemám, ale kamarádka, která ano, si chválí 🙂

cajomilka
30. zář 2013

Používám pro dceru (a občas i pro sebe) olej i šampon, olej používá i můj dospělý bratr trpící AE, je to osvědčená značka a v porovnání s jinou zahraniční kosmetikou prodávanou v lékárnách mi nepřipadá zas tak drahá. Jen ta mastná kluzká vana mi trochu vadí 😠