Linola - vaše zkušenosti

linola_pavlina
30. zář 2013

Hezký den, všem maminkám i tatínkům! 🙂
Když jste uviděli, že na Modrém koníkovi se objevil měsíc se značkou Linola, vzpomněli jste si, kde jste se poprvé s touto značkou setkali?
Znáte ji vůbec?

linola_pavlina
autor
30. zář 2013

@cajomilka Kluzká vana nebo miminko je asi to jediné, s čím bojujeme snad každá 😒 . Musím ale říct, že ve srovnání s panenským olivovým olejem, který jsem u svého prvního syna na radu kamarádky do koupele jednou přidala je Linola úplně v pohodě 😉.

haniula
30. zář 2013

Malá bude mít 3 roky a stále používáme linola olej do vody. Je perfektnííííííí!!! Vždy je super mastná, ale i tak se ekzém objevuje. Náš ekzém má tvrdou náturu a furt nás trápí ☹.

bledulka
30. zář 2013

o linole jsem poprvé slyšela před 6 lety-koupala v ní moje kamarádka holčičku.. ta informace kolem mě prošla a protože syn neměl s kůží problémy,tak jsem další informace nesháněla.. tak to šlo dalších téměř 5 let..
Pak došlo u nás ke změně situace- jako rodina jsme se přestěhovali do jiného města . Kombinace v tu chvíli mrazivého počasí a extrémně tvrdé vody způsobila, že starší i mladší syn (a já taky 😉 ) měl vysušenou praskající bolavou kůži.
Lékařka při kontrole Linolu zmínila, á ji hned koupila a od té doby ji máme na vaně 🙂 a používáme 🙂 V mrazech pak používáme i ten krém,ale ten je teda hutnej a mastnej .-N

akorát když jsem ji použila poprvé, tak mi nedošlo, jaký vliv to bude mít na vlasy.. a tak se kluci koupali, potápěli ve vodě... .Pak honem do postele.. ráno odváděl kluky manžel a já si odpoledne ve školce vyzvedávala dítě s mastnými splihlými vlasy.. 🙂
jako šmudla největší 😅

leny86
30. zář 2013

S touto značkou jsem se poprvé setkala u mé první dcerky, které se v 6-ti měsících objevil atopický ekzém. Nechtěla jsem ji neustále mazat mastičkami s kortikoidy, takže jsem vyzkoušela právě Linolu a od té doby na ni nedám dopustit 😀. Malou jsem umývala mycím gelem, po koupeli natírala tělovým mlékem, a pokud se jí objevil ekzém, natřela jsem ho lokálním krémem, který krásně zabíral. Druhá dcerka problém nemá, ale i tak Linolu používáme při koupeli a po ní...Za mě určitě doporučuji 🙂

sakuraluci
30. zář 2013

Tak u nás též velký úspěch, máme olej na koupání a krém na obličej, po dvou aplikací vyrážka na tvářičkách úplně zmizela. Chtěla bych se zeptat, můžeme používat dlouhodobě a dá se aplikovat na celé tělo preventivně, nebo pouze na místa s vyrážkou? Asi by byl lepší nějaký krém na tělo, je v nabídce? Díky za odpověď.

domorodka
30. zář 2013

Linolu jsme používali do koupele, pomáhala, avšak nemohu říct že vyléčila, neb u nás to není otázka jen kosmetiky, ale potravinových alergií... tudíž neustále řešíme co se dá... díky za připomenutí, douho jsme ji neměli... vlastně jsem ji přestala kupovat, když na ni přestala pojišťovna přispívat ☹ to je velká chyba ☹ tak se připrosím za částečné hrazení od pojišťoven na recept, páč je v mnoha případech nutná jakožto součást léčby AE 😉

mina_
30. zář 2013

Tak se přiznám, že tuto značku vidím poprvé, ale juknu se na to. Můj brácha má atopák a táta lupénku... máte kosmetiku i pro ně?

anushka111
30. zář 2013

Tak my máme od Linoly šampón na vlasy, používáme ho snad 2 roky a jsem hodně vděčná za to, že existuje. Máme malou ekezemtaičku a alergičku, která se nemohla zbavit seborey. Vyzkoušely jsme na to hodně přípravků a nic. Pak jsem se tady na koníku dozvěděla o Linole a pokožku na hlavě má s Linolou vpořádku. Já sama mám nyní podezření na lupénku v oblasti vlasového porostu a Když je nejhůř, Linola mi jako jediná pomůže. Takže za mě velký dík 😉

roneee
30. zář 2013

Já používám šampon, tělové mléko,linola fett už několik let a nedám na ni dopustit....používám ho i u syna....oba dva máme suchou pokožku až se loupeme,a linola krásně pomáhá 😉

hankaah
30. zář 2013

nezkusila a ani si nevzpominam, ze bych ji nekde "potkala" ale nemam (dikybohu) zadnou zkusenost s atopickym exemem

jaji26
30. zář 2013

Já jsem s Linolou max. spokojená 🙂 Tříletý syn má od miminka mírný atop. ekzém, takže jsem hledala, co by mu pomohlo. Takže jsme používali jak olej do koupele, tak lotion a dodnes se malý myje Linola sprcháčem i šampónem. Navíc, na lotion nedá dopustit ani manžel, který ho používá na zklidnění pokožky po holení a na různá suchá místa. Za pár týdnů se nám má narodit dcerka a už mám pro ni taky koupený olej do koupele 🙂 Nádherně voní a krásně promazává 😉

sarkaa
30. zář 2013

Syn má lehčí atopický ekzém. Objevil se mu začátkem roku. Pak doktor nám doporučil právě Linolu. Už po prvním koupání se mu ekzém zlepšil a nyní už ani nevíme, že ho někdy měl. Pokud má sušší pokožku tak ještě do koupele stále přidávám.

helakov
30. zář 2013

V Českých Budějovicích jsme jí dostali už v porodnici. Krásně voněla a tak jsme jí začali používat i doma. Mohu jen doporučit.
Máme Linola Fett ölbad 😉

acnaj
30. zář 2013

Nám ji předepsala paní doktorka, že je pro miminka nejlepší... A mě pak malá krásně voní🙂

sarihy
30. zář 2013

Už 5 let v olejové lázni mácháme obden naši drobotinu 🙂 Hlavně v zimě v období punčocháčů chrání kůži našich holčiček od zapaření.

mivit
30. zář 2013

Používáme linolu pro dceru ještě ve 2.5 letech, není atopik ani nemá moc vysušenou pokožku, tak preventivně občas do koupele, krásně pak voní a pokožka je vláčná. Po narození druhé dcerky jsme začali používat také. Jsme moc spokojeni.

lucifereeek
30. zář 2013

Já se s Linolou setkala až u nás v porodnici, když koupala sestra malou, tak ji tam dávala právě linolu, pak jsem si ji hned koupila domů taky a zrovna včera jsem načala druhé balení a používáme do koupele stále 😉

lura
30. zář 2013

Linolu používáme do koupele a jsme s ní moc spokojení 🙂.

nikolletta87
30. zář 2013

Vůbec neznám... 🙂 Ale koukám, že si ji maminky chválí. 🙂

jidrulka
30. zář 2013

Známá ho používala pro sebe a synka a byla maximálně spoojená

ladik1
30. zář 2013

S Linolou jsme se poprvé setkali nedlouho po narození syna na doporučení lékařky a teď ji používáme (celá rodina) už několik let. Nejraději máme Linolu na sprchování a do koupele a taky šampon 😉

verka_motylek
30. zář 2013

dobrý den🙂 My linolu používáme skoro nonstop a to právě na atopický exém u dcery. Vždy skvěle zabere a menší flíčky jsou do třech dnů pryč! já ji tedy mohu jen doporučit 😀

venduliii
30. zář 2013

je to skvělá značka. používáme do koupele olej

flegicka
30. zář 2013

Linolu olej do koupele teď malýmu doporučila kožní a nějak z ní nejsem zrovna moc nadšená.Ale jenom asi kvůli tomu,že jsme okusili konkurenci Balmandol olej do koupele.Stačila troška a po celé hladině se udělal mastný film a malej byl mastnej skoro ještě druhý den ráno a hlavně je bez parfemace.Zato Linolu,když dám do vody,tak z ní udělá mlíko,mastná vana a hračky,ale že by byl malej nějak extra mastnej,se mi nějak moc nezdá.A vadí mi ta parfemace.Takže asi první remcal 😅

binu88
30. zář 2013

Používáme šampon Linola, prcek měl loupačku na hlavě, už od malička a tento šampon mu jediná pomohl 😉

kamusek
30. zář 2013

Už více jak rok používáme u dcery (2roky a 8 měsíců), po zjištění lehkého stupně atopického ekzému, olej do koupele Oilatum od Linoly a jsme moooc spokojeni. Malé se ekzém skoro ztratil a má krásně hebkou kůži. Teď začátkem prosince čekáme druhátko a už je jeden olej koupený i pro něj. 🙂

sasina1982
30. zář 2013

Linolu mi doporučila moje kožní doktorka, mám atopický ekzém...používala jsem zatím jen krémy na ruce Linola a Linola Fett, ta "klasická" Linola s černým nápisem je super do práce, okamžitě se vsákne...jiné produkty jsem nezkoušela, ale asi vyzkouším tu do koupele...

nunacek
30. zář 2013

Značku znám. Setkala jsem se s ní poprvé u pediatričky mé dcery. Dceři myjeme Linolou vlasy a velká spokojenost.

berda58
30. zář 2013

Používali jsme do koupele a naprosto super 🙂 suchá místa pryč,ted jí zase koupím přišel podzim a suchá místa se zase objevili :( tak už se těším,že to bude zase v pohodě 🙂 😀

holino
30. zář 2013

Používáme od narození už od inkubátoru ....je naprosto nejlepší ...není třeba šamponu na vlasy olejíčků krémů tohle všechno odpada ..... a nádherně voní .....Nic lepšího není