Velká fotosoutěž se značkou Linola

linola_pavlina
3. říj 2013

Milé maminky,
jak je vidět z diskusí, nejčastěji znáte Linolu jako pomocníka při koupání.
Proto jsme na toto téma pro vás připravili "koupací" foto-soutěž. Určitě bude pro vás malina najít ve svých fotoalbech veselé koupací fotky.

Pojďme se vzájemně pobavit nad nejveselejšími fotkami na téma NAŠE VESELÉ KOUPÁNÍ (S LINOLOU).
Vyhrát můžete dětský kufřík (české výroby 😉) s šamponem a tělovým mlékem Linola.

Nejveselejší děťátko získá velkého plyšového maskota značky Linola - Lina (hodnotí Linola team).

Jak se můžeš zapojit do soutěže právě ty a vyhrát?

1. Vytvoř si na svém fotoblogu album s názvem – NAŠE VESELÉ KOUPÁNÍ (S LINOLOU) (použij přesně tento název alba). Není podmínkou, aby Linola na fotkách byla vidět, ale když bude rádi to uvidíme 🙂 Prosíme o decentní fotografie - určitě si rozumíme 😉

2. Jako první přidej fotku, kterou najdeš zde: https://www.modrykonik.cz/fotoblog/linola_pavli...

3. Odkaz (link) na tvoje vytvořené album přidej do tohoto tématu. Tím se zapojíš do soutěže.

4. Do alba přidávej fotky z vašeho veselého koupání.

5. Prvních 8 z vás, kteří v albu nasbírají nejvíc veselých koupacích fotografií, vyhrávají dárkový kufřík Linola s produkty. Soutěž končí 10.10.2013 o půlnoci 🙂.
11.10. dopledne oznámíme výherce a budeme se snažit poslat dárečky ještě tentýž den. Ať se z nich můžete radovat co nejdříve 🙂.

6. Do 13.10. náš tým vybere nejveselejší fotografii a děťátko získá velkého plyšového maskota značky Linola - Lina.

Ať se vám daří!!!!
Přejeme vám příjemné soutěžení a úsměv při prohlížení soutěžních alb.
Za Linola team Pavlína

linola_pavlina
autor
11. říj 2013

Máme tady výhlášení výsledků velké fotosoutěže se značkou Linola. Nejvíce fotografií v albech a výherkyněmi kufříků s produkty Linola se stávají:
@maivana @sachmettttt @kolca @petulinka_2012 @lujami @kamusek @bledulka @patronila

Všem moc gratuluji!
Prosím výherkyně, aby mi poslaly svoji adresu do IP.
Hned dnes odesílám doporuičeně Linola kufříky 🙂
Vítěze velkého plyšového Lina oznámíme v pondělí!

sachmettttt
11. říj 2013

@linola_pavlina moc děkuji mám pocit že jsem vyhrala milion 🙂 mame ohromnou radost 🙂

blahova_andrea
11. říj 2013

jééé, ono šlo o největší počet fotek? tak to jsem zase byla mimo 😀

linola_pavlina
autor
14. říj 2013

Vyhlašujeme nejveselejší foto z velké fotosoutěže se značkou Linola:
Velkého Lina získává @blahova_andrea (https://www.modrykonik.cz/blog/blahova_andrea/a...)

A ještě vyhlašujeme mimořádné 2. místo s výhrou malého plyšového Lina 😉, kterého získává @jany83 https://www.modrykonik.cz/blog/jany83/album/nas...

blahova_andrea
14. říj 2013

@linola_pavlina Jéééé, my snad nikdy nic nehráli. Zvlášť jestli pokaždé čtu špatně pravidla 😀 Tak moooc děkujeme!!!

jany83
14. říj 2013

Tak to nás moc těší 🙂, že jsme vyhráli mimořádné 2. místo!!! Moc děkujeme.

kolca
16. říj 2013

@linola_pavlina balíček v pořádku dorazil. Moc děkujeme 😉

petulinka_2012
16. říj 2013

@linola_pavlina tak kufřík dnes dorazil.moc děkujeme.Malej si už s kufříkem hraje,hrozně ho zajímal😀 ještě jednou dík

ganci22
16. říj 2013

Naše veselé koupáníííí🙂