Které kvality si nejvíc ceníte na umělém mléce?

nutrilon_lucie
29. črc 2013

Každý z nás klade důraz na jiné vlastnosti produktu, čeho si na umělém mléce nejvíc ceníte vy?

barusmackova
5. srp 2013

@nutrilon_lucie moc dekuji za vasi odpoved chut ma opravduvdu trochu jinou nez nas nutrilon a klukům oba dva chutnaji tak jsem rada uz se tesim az zacneme s kasickami od vas jakou by jste doporucila jako prvni?

nutrilon_lucie
autor
5. srp 2013

@barusmackova Vůbec nemáte zač 🙂. Jako první je vhodné začít s Rýžovou kaší a je vhodné ji zařadit jako předposlední jídlo dne. To znamená kaši podat na večeři a před spaním dát dávku mlíčka. Také můžete vyzkoušet novou příchuť Banánovou, která je bez přidaného cukru. Obě kaše jsou vhodné pro děti od ukončeného 4. měsíce věku.

dasenecka
5. srp 2013

@nutrilon_lucie děkuji za odpověď.Já jsem Nutrilon comfort koupila své dceři preventivně.Začala jsem ho používat dva týdny po porodu.Dcera málo přibírala na váze a proto mě byl doporučen pediatrem Nutrilon.Takže kojím a přikrmuji Nutrilonem.Myslíte, že je pro mé dítě tento Nutrilon vhodný? Ublinkávání přisuzuji nedozrálému jícnov. svěrači.

nutrilon_lucie
autor
5. srp 2013

@dasenecka Děkuji za dotaz. Nutrilon Comfort je spíše používán při drobných zažívacích potížích. Vyskytují se u Vás v rodině alergie (rodiče nebo sourozenci děťátka) nebo má dcera nějaké zažívací problémy? V případě častého ublinkávání je možné mléko zahustit vlákninou Nutrilon Nutriton.

nutrilon_lucie
autor
5. srp 2013

Pěkný zbytek dne, budu se těšit opět zítra.

dasenecka
5. srp 2013

@nutrilon_lucie alergie ne a zažívací potíže těžko říct, když se dítě narodilo...v porodnici bylo na postřehy brzo a hlavně ovlivněno poustou věcí...stolici má 1-2krát denně a střevní plyny odcházejí.

nutrilon_lucie
autor
6. srp 2013

@dasenecka Milá Dasenecko, pokud dceři mléko vyhovuje, klidně u něj zůstaňte do toho půl roku. Poté bych neviděla problém přejít na klasický Nutrilon 1. Určitě je dobré vše zkonzultovat s Vaším pediatrem.

kacena00
8. srp 2013

@nutrilon_lucie
stejně nechápu, čím je tak prémiové- psala jste že je to o složení mléka- například, žemléka nutrilon obsahují prebiotika a probiotika, ale ta obsahují i umělá mléka jiných výrobců 😅 😅, taže stále napjatě čekám, dozvím-li se v čem spočívá ta prémiovost mléka nutrilon 😕 😕 😕

nuonuon
8. srp 2013

@kacena00 Nevím jestli znáš i jiné výrobky, které tato firma vyrábí. Vyrábí speciální mlíčka, která se dávají nedonošeným miminkům , nebo mlíčka se zvýšenou nutriční hodnotou, která se také davají nemocným dětem do 1 ŕoku atd. Nevím jestli i nějaká jiná firma, která nabízí UM na našem trhu, má ve svém portfoliu takovéto speciální výrobky. Takže pokud tato firma vyrábí takto specifická mléka, tak asi bude mít nějaké zkušenosti s výrobou UM a hlavně znalosti o něm na velmi dobré úrovni. Můžu se zeptat, jaké mléko jsi zvolila pro své děti ty a z jakého důvodu?

kikimaruska
9. srp 2013

@nuonuon například Nestlé Beba je vyrábí a není jich málo (včetně nedonošenecké formule, která byla snad i dostupnější dříve jak mléko od Nutrilonu pro tyto děti 😉 ).... jen ta mléka nejsou tolik na očích, našla sem i od Humana... pak i Hami-ale to je opět mléko od Nutricie ( v tomto mě to trochu zaráží, že paní @nutrilon_lucie propaguje za nej nej pouze a pouze Nutrilon, přitom jejich firma vyrábí i Hami-a opět v široké škále mlíček, ale pro maminky v mnohem dostupnější cenové nabídce 😉, tak jak to je? Je tedy mléko Hami špatné...stejně jako xxx dalších firem, které UM vyrábí pro miminka? Mě to tak z těchto diskuzí bohužel přijde. Jak jsem už psala, první syn byl po nedonošenecké Bebě odchován na Nutrilonu (od 2 let Sunaru), a druhému Nutrilon nesedl...ale nelíbí se mí, že jsou tu jakákoliv jiná mléka haněna jako něco, co není to nej pro miminko....jen Nutrilon a nic víc-a tímto u mě dost klesl a řeknu Vám i u mnoha mých kamarádek, co tyto diskuze pročítají...a též některá Nutrilon měla, ale nyní používají jiná mlíčka a jsou spokojené. Asi tak.

nuonuon
9. srp 2013

@kikimaruska Žádná jiné mléka nehaním, celou diskuzi jsem nečetla, ale nevšimla jsem si, že by tu nějaká maminky, která dává dítěti Nutrilon psala, že mléko XY je špatně a že jedině Nutrilon je neljepší. Všechny tu spíš píšou, jestli zrovna jim vyhovuje nebo nevyhovuje ta která značka, kterou zkusily. Není to hanění ostatních mlék jen představa maminek, které třeba Nutrilon nekupují z finančních důvodů (nic proti nim, naopak je chválím, že mají mozek a umí si spočítat, že když nakoupí miminu Nutrilon na celý měsíc, tak jim nezbyde na nájem viz. pořád Čtyři v tom - Maminka Lucie, to jsem myslela, že mě klepne, když jsem viděla, že kupuje Nutrilon a jinak je švorc). Já jsem se jen zeptala, jaké mléko pisatelka používá a proč si ho vybrala.

Píšeš:
Je tedy mléko Hami špatné...stejně jako xxx dalších firem, které UM vyrábí pro miminka?

A je tedy Nutrilon mléko špatné? Tak proč se tu do něj maminky tak navážejí? Které mléko je dobré nebo špatné pozná jen vaše dítě, jestli mu sedne, nebo ne. Mě taky kamarádka doporučila dětskou kosmetiku, která je prý výborná a malej se mi po ní osypal i když nikdy na nic reakci neměl, ale taky netvrdím, že je to špatnám kosmetika, jen nám prostě nesedla.

llluckaaa
9. srp 2013

Takové, že dítěti chutná, neblinká ho, nemá po něm zácpu ani bolení bříška 🙂

nutrilon_lucie
autor
9. srp 2013

@kikimaruska Milá maminko, ke kvalitě kojeneckých mlék jiných značek jsem se nikde nevyjadřovala. Tohle je kampaň Měsíc s Nutrilonem, takže by to ani nebylo na místě. Děkuji.

kikimaruska
9. srp 2013

@nuonuon já se ke tvému příspěvku vyjadřovala v té rovině, že i jiné firmy vyrábí speciální mléka, kdy ty jsi uvedla, že jedině Nutrilon je má, a tím pádem má zkušennosti s výrobou UM což není pravda -vypsala sem tedy firmy, které též tato mlíéka vyrábí..... Takže hanění mlíček nebylo určeno na Tebe jaksi.
@nutrilon_lucie když stále dokola píšete, že Nutrilon má co má a že jiná mléka to nemají...že Nutrilon je to nejlepší po mateřském mléku (viz reklamy v TV) tak tím pádem prostě podle mě zatracujete ostatní mléka...sice neřeknete přímo značku, ale tak to je. Beru reklamu, kdy se zvýrazní-mléko naše má to a to, ale ne, že je nejlepší, protože to má a jiné ne....což také není pravda. Jak jste zminovala ty LC PUFa atp.to je i v jiných mlíčkách třeba právě od značky Beba a ne jen v Nutrilonu. A neodpověděla jste mi, jak je to s mlékem Hami? Taky budete dělat kampaň jako na Nutrilon? Řekla bych že asi ne, jelikož tato řada mlíček je levnější a neměli byste takové obraty při prodeji, když by maminy šly kupovat jiné mlíko než Nutrilon. Není na místě? Myslím že jste tu za společnost Nutricia....nebo ne? A ta vyrábí i Hami, takže jsem se zeptala, protože mi to je divné... A jak sem psala několikrát výše, taky jsme ho používali, ale nadzvedává mě ze židle prostě to, že někdo dokola omílá, že jejich mléko je nej a nej. Spoustě mamin z toho plyne, že pokud nemůže kojit a nekoupí dítku zrovna Nutrilon, nedává dítěti to nejlepší! A to mi vadí. To je můj názor. Děkuji.

nutrilon_lucie
autor
13. srp 2013

@kikimaruska Je mi líto, ale nejsem oprávněna vyjadřovat se ke konkurenčním výrobkům a proto jsem také Nutrilon nikdy neporovnávala s ostatními značkami. Pouze uvádím jeho benefity. Vždy záleží na mamince a jejím zvážení, pro kterou značku se nakonec rozhodne.

nutrilon_lucie
autor
14. srp 2013

Maminky, napište mi, jak posilujete imunitu u svých dětí?
http://www.nutriklub.cz/articles/view/5-zakladn...