Které kvality si nejvíc ceníte na umělém mléce?

nutrilon_lucie
29. črc 2013

Každý z nás klade důraz na jiné vlastnosti produktu, čeho si na umělém mléce nejvíc ceníte vy?

arabiana
31. črc 2013

@werinka1 když řekli 3x denně tak jsem se málem zhroutila, řvou jak paviáni, já psychicky na dně řvu s nima. Už to máme odcvičený. Přijd na diskuzi o dvojčatech, tedka uz musim odjet.

nutrilon_lucie
autor
31. črc 2013

Milé maminky, ráda by jsem si přečetla další názory na to, čeho si nejvíce ceníte na umělém mléce. Je pro Vás při výběru důležité i balení, jeho praktičnost a velikost?

nutrilon_lucie
autor
31. črc 2013

Pěkný zbytek den 🙂 Zase zítra.

kajovaevicka
31. črc 2013

@nutrilon_lucie Právě co se velikosti týká mám dotaz- proč se přestal prodávat AR Nutrilon v 800g balení?

adenka84
31. črc 2013

@nutrilon_lucie na Um si cením všeho.. bohužel neměla jsme možnost dlouho kojit.. díky zdravotním problémům... a díky UM jsem pochopila, že na to, když žena nekojí není nic špatného... na prvním místě je spokojené miminko a moje dceruška byla po UM mnohem spokojenější než když byla kojená..a to je pro mě to nejdůležitější..♥..

kikimaruska
31. črc 2013

@werinka1 jé, já koukám kolik holčičky pijí...my máme 4,5 měsíce, 6 kg a synek mi pije 130-150 ml ...180 ml bych do něj nikdy nenasoukala 😕 😅 ...asi budou holčičky opravdu překrmené...Ale jinak jak radila maminka koupit Laktobacily, tak to 100% souhlasím. Kupuji je od prvního měsíce i synkovi a jeden tip co mi dali v lékárně. Kup si Laktobacily baby od Biopronu - jsou to české Laktobacily a o mnooohem levnější (velké 60 tobolkové balení + 30% zdarma vyjde cca. na 240 Kč... 😉 a fungují uplně stejně (doporučila mi je lékárnice). Tak at je holčičkám brzy lépe 😉 .

...a co se táká velikosti balení, pokud to jde, vždycky kupuju co největší, aby bylo finančně výhodnější.Co se týče obalu jsem ráda za možnost koupit originál dozu s mlíčkem a poté ji po dokoupení mlíčka v krabici dosypávat (a třídit tak odpad). Krabice z Nutrilonu u nás tedy našly uplatnění dědovi v dílně (dává si do nich součástky, hřebíky atp), ale kdo dozy nevyužije, tak je vyhodí a nelze je běžně zcela vytřídit (pokud teda třídit chce), díky vnitřnímu obalu... (nelze dát obal do papíru). Ani plechovky nejsou špatné, pokud opět najdou ještě uplatnění, nebo se vytřídí, když je možnost (my třídíme vše co jde, ale na sídlišti tolik možností není)....tot můj pohled na obaly 🙂

kamino
31. črc 2013

Nastesti stale kojim,ale koupila jsem Nutrilon v dobe rustoveho spurtu a syn ho odmital..on tedy odmita veskera UM,takze to rozhodne neni chyba Nutrilonu,ale mam dotaz...nikdy jsem nedostala zadny vzorek a bohuzel se neda sehnat i nejake male ( cestovni ) baleni zadneho UM...to me mrzelo v dobe zkouseni,jake UM bude synovi chutnat,nakonec jsem ta velka baleni upotrebila do kasi a psovi na prilepsenou,ma bohuzel po otevreni kratkou expiraci...
Neuvazujete o nejakych "kapesnich " baleni?

blannie
31. črc 2013

@kamino ahoj, já kupovala v DM jednoporcové pytlíky, mají i HA... ale jen 1. http://www.lekarna.cz/nutrilon-1-1-porce-18-3g/ 🙂

kamino
31. črc 2013

@blannie jee,tak moc diky,ptala jsem se v lekarnach a nikde nemeli☹ Pri druhem budu chytrejsi😉

vrana
1. srp 2013

@kamino V některých lékárnách mají, případně není problém objednat vzorek (mám teda zkušenost s nutrilonem, nebím jak u ostatních značek) malinké pytlíčky, tuším že je to porce cca na 250 ml mléka. Před 2 lety mě pytlíček stál tuším 12 korun. Ny vyzkoušení super 😉

kamino
1. srp 2013

@vrana ja se ptala ve 2 a nemeli☹ pak uz jsem to nezkousela..uz to neni aktualni,ale pred 10 mesici by se mi ta informace hodila😉

nutrilon_lucie
autor
1. srp 2013

Dobré ráno 🙂

nutrilon_lucie
autor
1. srp 2013

@kajovaevicka Milá Maminko, Nutrilon AR se v balení o 800 g vyráběl pouze dočasně na zkoušku, aby se zjistilo, zda o tohle balení budou mít maminky zájem. O další výrobě se zatím uvažuje. Děkuji za Váš dotaz.

nutrilon_lucie
autor
1. srp 2013

@kamino Vidím, že ostatní maminky mají super přehled a odpověděly za mě 🙂. Jednoporcové balení Nutrilonu 1 a Nutrilonu 1 HA je možné zakoupit v lékárně, balení má 18 g a slouží k přípravě mléka do 120 ml vody.

kamino
1. srp 2013

@nutrilon_lucie diky za odpoved,je skoda,ze je moc v lekarnach nemaji☹

nutrilon_lucie
autor
1. srp 2013

@kamino Je pravda, že záleží na lékárně, zda bude mít výrobek na prodejně. Správně by Vás měli informovat o možnosti objednání. Ráda odpovím 🙂.

nutrilon_lucie
autor
1. srp 2013

Maminky, pokud máte nějakou otázku k našim výrobkům, obraťte se na mě, ráda Vám odpovím 🙂.

nutrilon_lucie
autor
1. srp 2013

Pěkný zbytek dne a těším se opět zítra.

nutrilon_lucie
autor
2. srp 2013

Krásné páteční ráno🙂.

nutrilon_lucie
autor
2. srp 2013

Všem maminkám přeji krásný a pohodový víkend. V pondělí nashledanou.

barusmackova
3. srp 2013

@nutrilon_lucie mohu se zeptat jaky a jestli je nejaky rozdíl mezi polskym bebilonem a nasim nutrilonem? Mohla bych poprosit o odpoved??? Jinak mam s nutrilonem jen ty nejlepsi zkusenosti jak u prvni dcerky tak u nasich ted 12ti tydenich dvojcatek 🙂

hojda
4. srp 2013

@barusmackova Mělo by to být stejné, ale Nutrilon se dá sehnat i v ČR za docela dobrou cenu.

dasenecka
4. srp 2013

Dobrý den.Používám Nutrilon 1 Comfort, může malá po něm ublinkávat? Je opravdu tak dobrý?

jimmy1
4. srp 2013

@dasenecka samozřejmě, že po něm může ublinkávat, může se přepíjet a přebytek prostě vyblinkat. Nebo pokud má reflux (třeba i kvůli potravinové intoleranci), tak jí nějaký Comfort těžko pomůže...

elana
4. srp 2013

@dasenecka může...ublinkávat může po čemkoli (i po MM by mohla), jsou prostě děti blinkáčci, nemají dozrálý ten svěrač a jak je zvedneš, tak si krknou a už to jede. Nebo můžou i ležet a blindí taky...syn takhle ublinkával 9 měsíců (pil nejdřív odsávané MM, pak Nutrilon HA, to byla hrůza, vybec nevyhovoval, pak Sunar Nutradefense, to byla už paráda na trávení, ale na blinkání to nemělo vliv), nepřestalo to ani po příkrmech (jak mi plno lidí říkalo, že to už bude ok, tak ne, bylo to horší, blindil stejně, ale bylo to barevný a smrdělo to, to byl jediný rozdíl 😅 ), všechny fotky do té doby máme s bryndákem kolem krku 😝 Ale co...svěrač dozrál a blinkat přestal, skoro ze dne na den. Nesmí zvracet obloukem, to je na konzultaci s doktorem, ale běžný ublinkávání nevadí, pokud jinak přibírá a prospívá.

dasenecka
4. srp 2013

@jimmy1
@elana
jasně, není toho moc a není to často, takže Nutrilon jí zatím asi sedí.
Jinak se poradím při další kontrole s doktorkou.

hojda
4. srp 2013

@dasenecka Myslím, že na ublinkávání je jiný typ mléka, tuším že značení AR. Mebo se do mléka něco přimýchává. Ten comfort je hlavně pro trávení, bolavá bříška a pokud je při normálním UM zácpa.

nutrilon_lucie
autor
5. srp 2013

Dobré pondělní ráno 🙂.

nutrilon_lucie
autor
5. srp 2013

@barusmackova Milá maminko, děkuji za Váš dotaz. Obě mléka jsou svým složením hodně podobná. Rozdíl může být v obsahu živin, minerálních látek, vitaminů a stopových prvků. Jejich množství se řídí platnou legislativou dané země. Také se mohou vyskytnout mírné chuťové odlišnosti.

nutrilon_lucie
autor
5. srp 2013

@dasenecka Milá Dasenecko, Nutrilon Comfort je určen pro děti s citlivým zažíváním. Pomáhá proti zácpě a nadýmání. Mléko obsahuje částečně štěpenou bílkovinu a směs tuků Betapol proti tuhé stolici. Proti ublinkávání je vhodné mléko Nutrilon AR, které obsahuje vlákninu Karubin, ta zahušťuje obsah žaludku. Také je možné do mléka přidávat vlakninu samostatně ve formě Nutrilonu Nutritonu. Děti s nedozrálým jícnovým svěračem opravdu mohou ublinkávat po každém jídle. Děkuji za Váš dotaz.