Které kvality si nejvíc ceníte na umělém mléce?

nutrilon_lucie
29. črc 2013

Každý z nás klade důraz na jiné vlastnosti produktu, čeho si na umělém mléce nejvíc ceníte vy?

nutrilon_lucie
autor
30. črc 2013

Milé maminky, přeji Vám krásné ráno. Opět můžeme spolu diskutovat a velmi ráda Vám odpovím na Vaše případné dotazy. 🙂

nutrilon_lucie
autor
30. črc 2013

@qualka Milá Qualko, děkuji za Váš dotaz. Píšete, že by jste ocenila více složek podporujících trávení u Nutrilonu. Nutrilon obsahuje unikátní směs oligosacharidů, které slouží jako potrava pro střevní bakterie. Každé miminko má jinou střevní mikroflóru, proto se snažíme podporovat rozvoj právě té unikátní mikroflóry každého z nich. Pokud by mléko obsahovalo i probiotika, došlo by k osídlení střeva dalšími mikroorganizmy, ty ale nemusí být přirozenou součástí konkrétního děťátka a nemusí mu vyhovovat. U nové zlaté řady mlék nedošlo ke změně složení, byl pouze zaveden nový design. U Nutrilonu 1 byly lehce navýšeny LCP mastné kyseliny, pro správný vývoj dětí.

nutrilon_lucie
autor
30. črc 2013

@sarinka Milá Sarinko, zatím bohužel nemám informace, že by se o nových příchutích uvažovalo. Možná v budoucnu tomu bude jinak. Děkuji za Váš dotaz, Váše přání předám dál🙂

nutrilon_lucie
autor
30. črc 2013

@mandlinka Milá Mandlinko, pokud se budeme bavit o základní řadě mlék, tak kromě již zmíněných prebiotik, obsahují i LCP mastné kyseliny pro rozvoj poznávacích schopností a vitaminy A, C a D pro správnou funkci imunity. Také nabízíme celou řadu speciálních mlék, pro děti se zdravotními potížemi - zácpa, průjem, kojenecké koliky, alergie, ublinkávání. Pokud budete mít další otázky, neváhejte se zeptat🙂

superkousky
30. črc 2013

Které kvality si nejvíc ceníte na UM? VŠECH
Které kvality si nejvíc ceníte na UM zn.Nutrilon? ŽÁDNÉ

Cena výrobku Nutrilon je u nás dost "nadsazená" ...
Maminky neplatí za kvalitu,ale spíš za masivní reklamu kterou těžko dotuje majitel a akcionáři Nutricie ze svého 😉 .
Já kupuji na den Babylove BIO za 120,-Kč / 600g a na noc si nechávám posílat z Německa Hipp Gute-Nacht! BIO za necelých 6€ / cca.150,-Kč / 500g 😉 .

@hojda - jejda naše Mudr. mi též doporučila Nutrilon.
Stejně tak i Mudr. v porodnici a sestřičky.Asi znají pouze Nutrilon 😀 .
Když půjdeš k dalším xxx doktorům,všichni ti doporučí Nutrilon.Pročpak asi????
Že by je dávali vlastním dětem a vnoučatům - tomu nevěř,to je právě ta reklama a zatemňování mozků 😉 .
Stejně tak i tato diskuse - pochybuji,že paní Lucie tu "diskutuje" zadarmo - platíš jí ty a to nákupem zmiňovaného mléka 😉 .

sarinka
30. črc 2013

@superkousky za to ty asi chodíš do práce zadarmo, že? 😝

superkousky
30. črc 2013

@sarinka
Právě že ne,proto si umím v hlavě srovnat,za co chci platit 😀 😀 .
Když někoho baví dotovat "přiblblé" reklamy,ať dotuje - jeho věc 😝 .

sarinka
30. črc 2013

@superkousky v mém blízkém okolí ho dávají i lékaři svým dětem, takže neházet všechny do jednoho pytle.

superkousky
30. črc 2013

@sarinka
Diskuse je od slova DISKUTOVAT….
Slečna chtěla vědět názor,tak jsem ho napsala,i když asi není podle jejích představ ..
Nějak nechápu,proč zrovna tebe to tak „stresuje“ 😕 .
Nikoho do jedno pytle neházím 😉 ,ale ne každý kdo blbne hlavu jinejm zn.Nutrilon,ji též požívá 😉.
Sestřička u naší Mudr. mi Nutrilon vychválila tak,že by se za to nemusel stydět ani dealer s 20ti letou praxí.
Když jsem se jí zeptala,jaké používá mléko její dcera,tak z ní vylezlo že Babylove 😉 .

sarinka
30. črc 2013

@superkousky že používáš hned silný slova - zatemňovat apod. Je to každýho věc co používá, já třeba zírám, že maminka co vypaluje hubu cigárama, tak šetří na stravě pro dítě z důvodu ne, že je přesvědčená, že je to kvalitnější, ale jen aby se ušetřilo.
A že je někdo placený za svoji práci, je v pořádku, já zase nesnáším výžírky co parazitujou na státu a tráví doma 15 let a více.

kajovaevicka
30. črc 2013

Čeho si cením nejvíc? Že mi po něm malá nezvrací, používáme totiž AR Nutrilon proti refluxu.

hojda
30. črc 2013

@superkousky Naše dr. nezná pouze Nutrilon, zná i jiná mléka, pro malou mi doporučila mléko úplně jiné, protože měla problém s kakáním 😉 . Vypadá to tu na další žabomyší spor, kterých je tu na MK mraky. Trošku mi to tu začíná připomíná jiné diskuze třeba kočárek Stoekke 🙂 . Jakmile někdo svému dítěti dopřeje něco, co není nejlevnější na trhu, tak hned vyhazuje peníze a reklamou má zatemněný mozek 😀 . Každý to prostě vidí jinak ze svého pohledu. Já raději ušetřím peníze jinde a 250,- za balení náš rozpočet nezruinovalo (cenový vychází úplně stejně jako 500g Hipp Gute-Nacht BIO když si to přepočítáš na gramy a navíc jsem ho přidávala ke kojení, ale chápu, že pro někoho je i tato částka stále hodně, ale nebudu mu kvůli tomu psát, že má zatemněný mozek, protože jeho jediným kritériem je cena. Všechny chceme pro své dítě to nejlepší a pokud máš dobrý pocit z UM, kterou používáš, tak je to dobré. Jinému zase vyhovuje něco jiného 😉

nutrilon_lucie
autor
30. črc 2013

Milé maminky, moc si cením Vašich názorů a příspěvků. Je pro mě velmi přínosné znát Váš pohled na kojenecká mléka. Podělte se dále🙂

blondynka400
30. črc 2013

@nutrilon_lucie to tedy jsou benefity až to bolí. Tedy neic nestandartního 😝 😀 Nezklamala jste 😉

sarinka
30. črc 2013

@nutrilon_lucie Lucie, nenechte si zkazit "chuť" do Vaši práce..to víte, česká závist je mocná 😉

Jsem opravdu "ráda" jak si maminky na mateřské dál rozšiřují svoji "skvělou" pověs slepičárny 😔

nutrilon_lucie
autor
30. črc 2013

@sarinka Moc děkuji za povzbuzení🙂 Ráda maminkám na případné otázky odpovím. Bohužel, někdy to nemá smysl, ať člověk napíše cokoliv, vždy je to špatně.

blondynka400
30. črc 2013

@sarinka a můžu se zeptat co bych jako měla závidět? 😕 😀 Ad vydělání peněz z druhé diskuze, nechutné marketingové praktiky, oproti zahraničí nadsazená cena a přitom nižší kvalita, to se potom peníze vydělávají snadno...

sarinka
30. črc 2013

@blondynka400 to je tvoje volba co budeš podporovat 😉
Já prostě takový to závistivý - oni vydělávají, ono se jim to prodává, tak to teda rozhodně podporovat nebudu - moc nemusím.
Přejme jim to 🙂

sarkar
30. črc 2013

Pro mě je zásadní složení UM a také cena. Nechápu třeba, proč musí Nutrilon obsahovat uhličitan vápenatý, který mimo jiné způsobuje u dětí bolení břicha a je v ČR zakázaný a jiné mléko (které je i o dost levnější) ho obsahovat nemusí...Nutrilon jsem chvíli dávala, malá s ním problém neměla, ale ona je takové nenáročné dítě...teď dáváme konkurenční výrobek, který je o dost levnější, chutnější a neobsahuje zmiňovaný uhličitan vápenatý.
A souhlasím s názory diskutujících výše, že cenu šroubuje výše hlavně reklama.

blondynka400
30. črc 2013

@sarinka pleteš si dvě věci, konstatovat a závidět.
Já zase nemusím to, že se z východních trhů dělá smětiště Evropy a to za nekřesťanské peníze, a z něčeho naprosto průměrného se dělá premiovka 😝

kikimaruska
30. črc 2013

@sarkar taky jsme z tohoto důvodu přešli na mlíčko bez uhličitanů....malého pořád bolelo bříško, dávala sem Espumisan...a po přejití na jiné jsem už espumisan nepoužila ani jednou... 😉 A s reklamou také souhlasím...je to jako s jedněmi nejmenovanými dámskými vložkami, které jsem si já kupovala když je začaly vyrábět...vyhovovaly mi. Nyní asi rok nazpět na ně jede reklama v televizi a jejich cena se zdvojnásobila...přitom kvalita je stále stejná a zákaznice měli i bez reklamy....jen ta cena 😒 😝

hojda
30. črc 2013

TAkže jsem schválně dohledala starou účtenku. Když jsem koupila dvoubalení nutrilinu v dm na kuponky, tak mě vyšla jedna krabice za 212,- a k tomu byl ještě avent netekoucí hrneček, který jsem pak prodala na bazárku za 100,- takže mě jedno balení vyšlo na 162,-, ale to už bylo opravdu extra východně, jinak většinou za těch 250 byl běžně.

alamo
30. črc 2013

@sarkar
@kikimaruska holky, ktere mleko je bez uhlicitanu? My meli Babylove Bio, coz mi prislo fajn, akorat dcera behem par mesicu dospela k mega zacpe.

sylvinka
30. črc 2013

Dcera je Nutrilonu Allergy Care a díky Bohu za něj!!!!
Jak už je asi jasné, má alergii na bílkovinu kravského mléka (+ hovězí maso). Dlouho nám trvalo než jsme vychytali dietu, ale teď momentálně je super.
Cením si tedy Nutrilonu Allergy Care víc než zlata, protože z velké části je to naše kotě zase usměvavé a veselé.

nutrilon_lucie
autor
30. črc 2013

@sarkar Milá Sarkar, co se týče přidávání uhličitanu vápenatého do kojeneckých mlék, tak ten slouží pouze jako zdroj vápníku. Vápník je velmi důležitý pro správný vývoj dítěte a tedy nevyhnutelnou součástí kojenecké výživy. Použití uhličitanu vápenatého je schválené Evropským úřadem pro bezpečnost potravin. Dle oficiálního stanoviska Dětské pediatrické komory nexistuje žádná relevantní studie, která by potvrdila, že uhličitan vápenatý způsobuje u dětí koliky. Děkuji za Váš komentář v diskuzi.

alamo
30. črc 2013

@nutrilon_lucie V tomto prispevku http://www.stream.cz/adost/815987-a-dost-uhlici...
se mluvi o tom, ze uhlicitan vapenaty reaguje se zaludecnimi stavami a vznika myslim oxid uhlicity, ktery zpusobuje nadymani.

roneee
30. črc 2013

nekteri zase videli video o tom, ze v detske vyzive jsou uhlicitany 😀 ....a mile damy, odkud by jste chtely vycucat ten vápník???

nutrilon_lucie
autor
30. črc 2013

@roneee Milá Roneee, máte úplnou pravdu.

superkousky
30. črc 2013

@sarinka
Myslela jsem reklama = zatemňování mozků (nucení jedné značky UM v porodnici,doporučení lékařů /je přece nejlepší 😀 / ,časopisy,“placené“ diskuse (jako je tato) atd.).
Recenze spokojenosti (od maminek/spotřebitelů ) na Nutrilon též nejsou zrovna valné 😔 (48%spokojených,42%NEspokojených a 10%neumí se rozhodnout - což je jedno z nejhorších).
Že se někdo upřednostní levnější (mnohdy mnohem kvalitnější výrobek) a nenechal se (v uvozovkách) „zblbnout“ reklamou popř. porodnicí,vůbec neznamená,že na dítěti šetří 😉.
Neznám nikoho,kdo by si kupoval cíga a pak šetřil na stavě pro děti 😕 .
Takové přátele naštěstí nemám 😝 .

Máš úplnou pravdu - závist je opravdu mocná 😉 .
Že je tady slepičárna,tak na to jsi přišla jak??? Asi podle přísloví / podle sebe,soudím tebe / 😕 .

roneee
30. črc 2013

@superkousky ale to jestli bud mliko vyhovovat zalezi na miminu...takze je jasne ze nektere co zkusily nutrilon jim nesedí....nemuze mit 100% kladnych recenzi.............a pokud vim tak nikdo tady nikoho nenuti,to ze maminka se ridi reklamami je ciste jeji hloupost nemyslis? Kdyz ti to tak vadi tak to necti ne??
A sorry ale kdyz dam penize za nutrilon nebo za kojo caje,podprsenky,gravimilky,odsavacky atd tak jsem na tom financne uplne stejne 😝