Které kvality si nejvíc ceníte na umělém mléce?

nutrilon_lucie
29. črc 2013

Každý z nás klade důraz na jiné vlastnosti produktu, čeho si na umělém mléce nejvíc ceníte vy?

danuska23
29. črc 2013

Kvalita, dostupnost, snadná příprava.

lv
29. črc 2013

@nutrilon_lucie snadná příprava, u Nutrilonu jsem ocenila, že se nejlépe rozpouštěl, bez 5minutového třepání lahvičkou..

a_lexa
29. črc 2013

kvalita a mléčná chuť

mmiirrkkaa
29. črc 2013

Pokud jeho nakup nezrujnuje rodinny rozpocet. Nutrilon je bohužel drahá sranda...

luckamb
29. črc 2013

přesně...snadná příprava a kvalita za rozumnou cenu.

aanysek
29. črc 2013

nutrilon je dobry ale zalezi na detech co jim zrovna sedne a male jsem ho pouzivala jen chvili pak jsem na radu doktorky musela prejit na jine bohuzel mala mela po nutrilonu zacpu.jinak je to dobre mleko ale drahe.snadna pripprava ,dostupnost,kvalita

nutrilon_lucie
autor
29. črc 2013

Mílé maminky, všem Vám děkuji za Vaše názory. Jsou pro nás velmi cenné 🙂 Těším se na další 😉

ilonne
29. črc 2013

Na UM je podle me nejlepsi to, ze vubec existuje. Co by bez nej delaly nekojici maminky si nechci ani domyslet. Ale vadi mi ten "byznys". Proc je tak drahe, kdyz ho miminku proste dat musim, nikdy nepochopim ☹

bajusik
29. črc 2013

určitě příznivé složení, dále však souhlasím s @ilonne.... Nikdy nepochopím proč se nejvíce vydělává na dětech.

mafeska
29. črc 2013

sopuhlasím s @danuska23 kvalita, dobře se rozpouští a snadná dostupnost (oproti HA mléku ho snadno seženu i v supermarketu na maloměstě což fakt oceňuji).

rory_g
29. črc 2013

Přidávám se k holkám, UM je bohužel velmi drahé, přitom je pro některá mimča nezbytné. Jinak popravdě u nás Nutrilon zcela propadl, malý je na jiném mlíčku. Ale ani to by nemělo bránit diskuzi a odstranění těchto "kartelových dohod", například v Německu je oproti nám kvalita UM podstatně vyšší a mléka podstatně levnější 😝
@nutrilon_lucie

nutrilon_lucie
autor
29. črc 2013

Maminky, často se ptáte, proč jsou naše mléka tak drahá. Nutrilon je prémiový výrobek, který poskytuje mnohé benefity nad rámec základních požadavků na tento typ výrobků. To se odráží také v ceně a je jen na zvážení rodičů, jestli se rozhodnou koupit pro své dítě některý z široké nabídky standardních produktů nebo se rozhodnou pro výrobek prémiové kvality. Děkuji za další názory 🙂.

luckybara
29. črc 2013

složení,u nás doma teda i stravitelnost,jediné co bych změnila je zavírání,(silene mi vlne,a hrudkuje)a přidala ještě nějakou příchuť od tech 12m(ne jen banan,vanilka) 😉 jinak proc je tak drahy,v baleni je 800g v ostatních 600 nebo 500g už někdo počítal že nutrilon v přepočtu vyjde skoro stejně jako např.hami a levněji jak beba? 🙂

qualka
29. črc 2013

Krome Nenatalu, ktery se hodne spatne rozpoustel, tak Nutrilon 1 se nemusi ani moc michat a dobre se rozpousti. Jinak bych ocenila, kdyby tam bylo vice slozek na lepsi traveni. Mala po nem kaka jednou za tri dny:( Jina mleka to maji. Kakani se po mesici zlepsilo, ale s novou zlatou radou, kterou mame jiz pres medic je to zase horsi:(

blondynka400
29. črc 2013

@nutrilon_lucie a můžu se zeptat jaké benefity? 😕 😀 To by mě fakt zajímalo... Dle řady testů lepší složení nemá, bio taky není jako jiné... Nebo opět neodpovíte? Nutrilon mi silně připomíná škodovku (auto), hra na prémiovku a něco lepšího, ale tuctová kvalita 😀

sarinka
29. črc 2013

@nutrilon_lucie Lucie, uvažuje se o jiných příchutích než je banán a vanilka? 🙂

zamilovanadonej
29. črc 2013

@blondynka400 Já bych si také tipla že u Nutrilonu se platí za značku a za masivní reklamu- vzorky do porodnic také něco stojí, že....a jak již v ČR dávno víme, nejdražší neznamená automaticky nejlepší. A ta prémiová kvalita???To řekl kdo? Marketingové oddělení?

ivanapel
29. črc 2013

@mmiirrkkaa není, jen je potřeba vědět kde nakupovat. Pokuď chcete, napište mi soukromou zprávu a ráda poradím 🙂

evaviki
29. črc 2013

@nutrilon_lucie to by mne pak zajimalo, proc je stejne um v nemecku a rakusku levnejsi? Ma snad min benefitu, nebo horsi kvalitu? 😉

nutrilon_lucie
autor
29. črc 2013

@blondynka400 Můžete nám prosím říct, jaké testy máte na mysli? Jsou to pro nás velmi zajímavé informace. Co se týká benefitů Nutrilonu, patří k nim především unikátní směs prebiotik GOS/FOS napodobující funkcionalitu prebiotik mateřského mléka a vysoký obsah LCP mastných kyselin. Prebiotika podporují zdravou střevní mikroflóru, která je klíčem pro správné fungování imunitního systému. LCP mastné kyseliny jsou zase nezbytné pro správný rozvoj poznávacích schopností děťátka jako například paměť, myšlení a řeč. Kdybyste měla jakékoliv další dotazy, neváhejte nás prosím kontaktovat na tel. čísle 800 110 000, rádi je zodpovíme.

hojda
29. črc 2013

Já ho vždy kupovala v nějaké akci, nelépe dvojbalení a vícebalení v DM s jejich slevovým kuponekem 25% a k tomu ještě sleva na celý nákup 10% (teď dokonce 15%) a to vyšlo cenově nejlépe, někdy k němu byla dokonce i nějaká hračka, nebo župánek.

hojda
29. črc 2013

@hojda Také to hodně maminek řeší nákupem Bebilonu z Polska ( i když v poslední době z Polska raději z potravin nic 😀 )

nutrilon_lucie
autor
29. črc 2013

@evaviki Děkuji za komentář, samozřejmě si uvědomujeme, že cena Nutrilonu je v jiných zemích rozdílná. Prodejní cena výrobku závisí na velkém množství faktorů, které ovlivňují její tvorbu. Stručně lze říci, že hlavní vliv na výši ceny mají kromě standardních výrobních nákladů a ceny vstupních surovin také daňové předpisy daného státu a v neposlední řadě také velikost trhu.

nutrilon_lucie
autor
29. črc 2013

Milé maminky, děkuji za spoustu podnětných názorů, přeji vám hezký večer a těším se na vás zase zítra!

mandlinka
29. črc 2013

@nutrilon_lucie Dobrý den, v čem konkrétně je Nutrilon lepší, než jiná mléka jiných výrobců? Prebiotika nejsou jen u Nutrilonu. U nás Nutrilon zcela propadl, ale koupila jsem ho díky výborné marketingové strategii, kterou máte, Nutrilon se cpe prostě všude a je nejvíc vidět 🙂. Za to máte rozhodně palec nahoru.

nasekuratko
29. črc 2013

určitě na prvním místě je složení a bohužel pro většinu maminek je hned na druhém místě cena, což je naprosto pochopitelné... Nutrilon je teda bohužel opravdu dost drahý.

jenny.kay
29. črc 2013

Dceru mám na UM od narození, takže nás to stálo už mraky peněz. Na Nutrilonu jsme tedy nikdy nebyli, používali jsme jinou značku, ale velice se nám osvědčila. Co je dcerka už větší a dostává mlíko jednou denně, tak kupuju značku jedné drogerie. Stojí půlku toho co "značková" mléka, dceři velice chutná, je BIO a když si přečtu složení, tak je to taky srovnatelné. Ono to chce nenechat se "masírovat" reklamou, vyzkoušet, co vašemu děťátku sedne nejlépe a dobře číst složení na krabici a hlídat si země původu 😉 Tudíž čeho si cením nejvíce? Kvality za dobrou cenu a hlavně toho, jak dítě po mléku prospívá, zda se po něm neosypává, nemá průjem nebo naopak zácpu. To člověk pozná kolikrát až po vyzkoušení více značek.

mirunda
29. črc 2013

Jeden z důvodů, proč jsem chtěla kojit aspoň rok byl, abych nemusela kupovat drahý UM.. nakonec jsem potřebovala bohužel cca 3 krabice s UM, v životě bych předraženej Nutrilon nekoupila, to si radši o 5min déle zatřesu lahvičkou 🙂 Nechápu, že to někdo kupuje do 3 let věku dítěte, máte opravdu vynikající reklamu na zatemnění mozků maminek 🙂 Samozřejmě jsou vyjímky, věřím, že někomu jiná značka vyloženě nesedne apod..

hojda
29. črc 2013

@mirunda Nevím, co má společného reklama s tím, jak dlouho dítě pije UM, to je věštinou jeho rozhodnutí, jak dlouho ho chce a kdy přejde na něco jiného. Náš malej ho prostě vyžadoval až do 3 let ač jsem se snažila mu nabídnout jiné UM, nebo mléko obyčejné a pochybuju, že ho pil proto, že na něj byla reklama v TV nebo v Mamince 😉 . Nic jiného nechtěl a nechat ho bez mléka se mi nechtělo, mléčným výrobkům moc nedá, takže měl mléko aspoň takto. Vždy jsem ho kupovala v akci a tak draho mě nevyšel (Kuponky z dm, nebo Interspar má jednou za čas slevu 25% na veškeré dětské jídlo ) cca 250,- korun a někdy k tomu byl i dárek hračka od Fisher Price, netekoucí hrneček Avent, župánek). Navíc třeba sunar se dělá v balení 600g a Nutrilon 800g, takže se ta cena musí také přepočítat na g. Naše dr. mi doporučila Nutrilon nebo Bebu, takže nás při výběru reklama moc neovlivnila.

mirunda
29. črc 2013

@hojda tak když v reklamě řeknou, že do 3 let není nic lepšího, tak je to reklama nejvyššího kalibru 🙂 Možná tvůj brouček byl zrovna ta vyjímka, o které jsem se zmínila na konci.. já měla štěstí, že jsem mohla kojit vcelku dlouho, obě děti mi jedly klidně několik jogurtů denně, sýry i kravské mléko jim nedělalo problém.. zaplať panbuh, že jsem nemusela strkat peníze do UM, je to židárna u nás - nedivím se, že si mamky jezdí pro UM do zahraničí, kde je prý i o půlku levnější.. jenže právě díky té reklamě si maminky myslí, že např. ten Nutrilon je vážně to nejlepší a že jiným UM, které v reklamě není, by mohly svému dítěti ublížit.. reklama je neuvěřitelná masáž mozku - uznej sama.. a tu jejich reklamu neplatí nikdo jiný, než spotřebitel.. 😠 😖 😒