Naše poradkyně Lucka vám odpoví na vaše otázky o Nutrilonu

nutrilon_lucie
5. srp 2013

Máte otázky ohledně Nutrilonu? Který výrobek je vhodný pro vaše děťátko, jak mléko připravovat, kolik by vaše děťátko mělo vypít, a nebo proč si vybrat právě Nutrilon? Zeptejte se na cokoliv, ráda vám odpovím. 🙂

plchiv
17. srp 2013

@mitote však píšu,že pročůrá 5 za den a v noci 1 extra,tzn.že kdyby v noci vstávala,tak ji určitě přebalím a takových 7 jich bude.No nebudu řešit coby kdyby a v pondělí se na to přeptám a budu klidnější nebo udělám opatření,které mi dr.doporučí.Díky za reakce..

plchiv
17. srp 2013

@granda pokud vím,tak v DM drogerii se dá koupit,já je tam kupovala jako cestovní 🙂

mitote
17. srp 2013

@plchiv nemuze to byt tim, ze ji treba to mliko nejak extra nechutna? Pije UM, ze? No uvidis....tekutin ma asi dost, jen toho mlick by mohla mit vic... nejde nahratit treba ten jeden caj mlikem?

plchiv
17. srp 2013

Ona ten čajík pije v průběhu celého dne,tzn.že ji třeba co hodinku dám napít čaje..myslím,že chutí to nebude,to by si myslím cucla a hotovo a 150ml zase jen takové cucnutí není 🙂 Jako podvyživeně tedy nevypadá,ale obříci asi taky nebudeme 🙂Zeptám se Dr.jak by se ty živiny daly eventuelně nahradit...

daisyjane
18. srp 2013

@plchiv Nikdy jsem to nezkoušela, protože malý papká rád a navíc pije MM. Ale lze také přidat UM i do toho zeleninového příkrmu. Navíc mléčná kaše také obsahuje UM, tak bych ji také počítala...

josefka
18. srp 2013

@plchiv ja bych to tak moc neresila a pomalu zvysovala mnozstvi prikrmu, ruzne zeleniny a masa, zloutek, dostatek masla, olivovy olej ... Soustredila bych se na hodne vyzivne potraviny. Dceri davam UM jen proto, ze malo pije, trochu vic ji ho redim, ale take sostane jen 2 lahvicky denne. Rid se tim, jak vypada a jak se citi, ne, co je napsano na obale. Kazde dite je jine a navic firmam vyhovuje, kdyz toho deti vypijou hodne 😝.

binu88
18. srp 2013

Dobrý den, mám 7.měsíčního chlapečka a jeho jídelníček se skládá : ráno-mléko 160ml(víc nevypije). svačina-jogurt bílý, oběd-masozel.příkrm, svačina- mléko 160ml, dále přesnídávka a pak večeře kaše s mlékem 180ml, před spaním ještě kojím,ale z toho má minimum(mám slabé mléko), v noci 1xmléko 160ml. Co se týče pitného režimu za den mi vypije max 150ml čaje...je to dostačující?Víc do něj tekutin nedostanu,ale je pravda že když jsme doma kojím i přes den u uspávání. Chci jen vědět jestli jeho strava je dostačující hlavně co se týče mléka..dočetla jsem se na nutrilonklubu že miminko 7.měsíční by mělo mít 1000ml mléka..děkuji za názor 🙂

kara21
19. říj 2013

@nutrilon_lucie dobry den Lucie,
mame 4 tydenni holcicku a bohuzel nemohu kojit. pro syna jsme pouzivali nutrilon omneo, ktery jak jsem pochopila se ted jmenuje ¨nutrilon comfort a rada bych ho pouzivala ted i pro dceru ale potrebuji mit moznost kupovat ho i v anglii kde pracuje manzel a casto tam jezdime. v anglii jsem zjistila ze prodavaji aptamil comfort (ktery ma stejny obal), ale nedari se mi najit presne slozeni nutrilonu comfort abych je mohla porovnat. navic vyrobcem v anglii je milupa a ne nutricia jako v cr. myslite ze bude slozeni techto mlék stejne a budeme moci pouzivat i aptamil koupeny v anglii? dalsi problem je ze zatimco tady je nutrilon comfort 1 a 2 tak tam existuje jen jeden typ aptamil comfort od narozeni (ale bez 1 a 2). diky moc za radu