Nutrilon forte. Máte zkušenost?

besinecek
11. led 2008

Milé maminky, máte některá zkušenost s tímto nutrilonem, moje holčičce asi nestačí nutrilon2, málo přibírame, mohu ho používat přes den misto nutrilonu 2? Nevíte, nemáte s tím zkušenost? děkuji

adrianav
11. led 2008

ja pouzivam nutrilon forte na noc,ma slouzit k vetsimu zasyceni ditete,ale je tam napsano, ze dite je zasyceno bez toho aniz by se prejidalo a zbytecne pribiralo navic...podle me by bylo lepsi zkusit kasicky,po tech se pry pribira vic, i kdyz osobni zkusenost s tim nemam....

betka007
11. led 2008

besinecek ak používaš Nutrilon 2, tak na noc je mlieko Nutrilon 2 Good Night. Nemôžeš dávať Nutrilon 2 s kombinaciou Nutrilon 1 forte alebo extra. A ako pisala adrianav skús dať kašičky od Nutrilonu. Pošlem ti v IP link na Nutrilon,aby som tu neporušila pravidla. Je tam kontakt aj na zelenú linku, kde môžeš zavolať a poradia ti priamo odbornící Nutrilonu

janesm
11. led 2008

Ahoj já používám Nutrilon Forte-ted nově extra je to to stejné přes den po 4 hodinách 150ml a na noc na 180ml vody 6 odměrek Nutrilonu a 2 odměrky rýžové kaše od Hami.

moncicik
12. led 2008

Besineček: Náš malý měl nutrilon forte do 4.měsíců a pak začalmít hlad a tak nám MuDr. řekla ať jdeme na nutrilon 2.Hlad na chvíly přešel ale je tu zas. 😀 Tak mu dáváme kaši na noc a přes den už se snažíme dávat příkrmy mezi jídlem.Ale stejně násasi za chvíl doslova "sežere" 😀